SVR, Liftiane Creme, Soin de Comblement Anti-rides Fermete [Anti-wrinkles and Firmness Fill-in Care] (Krem przeciwzmarszczkowy)

Cena PLN 120.00

Liftiane Crème w widoczny sposób wypełnia istniejące zmarszczki, napina i ujędrnia skórę. Skóra jest gładsza i pełna blasku już po tygodniu. Po 1 miesiącu (1) skóra jest bardziej sprężysta i gęstsza, a zmarszczki są mniej widoczne.
Zawiera kombinację 2 najskuteczniejszych składników aktywnych przeciwdziałających starzeniu w najwyższych dostępnych stężeniach:
Czysty Resveratrol najnowszej generacji: działa silnie antyoksydacyjnie zwalczając wolne rodniki, aktywuje aktywność sirtuin, białek zwiększających żywotność komórek, zwiększających naturalne procesy naprawcze komórek.
Dwie wielkości cząstek kwasu hialuronowego działające komplementarnie:
te o wysokiej masie cząsteczkowej, o bardzo silnej higroskopijności zatrzymują wodę przy powierzchni skóry, zwiększając jej jędrność. Te o średniej masie cząsteczkowej, wspierają naturalne mechanizmy ochronne skóry wrażliwej
Litiane to 4 zmysłowe formuły o delikatnym zapachu z nutami kwiatowymi, pudrowymi i piżmowymi, pozbawione substancji alergizujących i w 100% bezpieczne dla skóry wrażliwej.

lekkie
uniwersalne
mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna
nawilżające, przeciwzmarszczkowe
w tubce
Wiek
30+

Znakomity

Krem stosowałam przez kilkanaście miesięcy zanim zrobiłam przerwę na Yonelle (moje skóra się przyzwyczaja i niestety muszę co jakiś czas zmieniać krem). Jest naprawdę świetny.
Bardzo skutecznie odżywia skórę, wygładza, delikatnie napina oraz zmniejsza zmarszczki. Łagodzi podrażnienia skóry. Ma delikatny zapach i optymalną konsystencję. Jest lekki. Nie zapycha porów. Jest odpowiednie do skóry wrażliwej. Jeden z moich liderów.

Bardzo dobry krem

Rozpoczęłam serię zabiegów na twarz i szukałam czegoś co wspomogłoby działanie ale niezbyt dopompowało gdyż przede wszystkim byłam ciekawa efektów zabiegów. Krem okazał się strzałem w dziesiątkę, zamówiony w fajnej promocji w komplecie z kremem pod oczy i wokół ust sprawdził się całkowicie. Pięknie się wchłania, posiada bardzo delikatny zapach. Fajnie nawilża i ujednolica. Mimo, iż używam na noc boostera nie roluje się ani nie waży. Ładnie współgra , na dzień również idealny.

Świetny krem mało znany w Polsce

Krem kupiłam z uwagi na skład i obiecane efekty działania. Mam 27 lat i powoli pojawiają mi się pierwsze zmarszczki z którymi walczę . Po dwóch miesiącach stosowania jestem z niego bardzo zadowolona. To apteczna marka, która ma wiele ciekawych produktów z swojej ofercie.

Krem jest produktem przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, ujędrniającym, który stosowałam na dzień pod makijaż i na noc z serum i kremem pod oczy z tej samej serii. Jego konsystencja jest lekka i przyjemna, a nawilżenie dla skóry mieszanej odpowiednia. Nie wchodził w konflikt z podkładem, nie podrażniał skóry, nie uczulał.

Efekty stosowania?

skóra jest lepiej nawilżona, bardziej gładka, kolor skóry jest wyrównany, drobne zmarszczki są wygładzone i mniej widoczne.

Jest świetny

Świetny krem! Buzia po nim miękka,nawilżona i gładka. Konsystencja idealna.Krem faktycznie super sprawdził się jako baza pod makijaż więc dodatkowy plus. Pielęgnację, baza więc idealnie.Miałam go od marca więc fakt, wydajność średnia.jego cena.. Dlatego nie wiem, czy kupię ponownie,może kiedyś.

Bardzo przyjemne działanie, idealny na dzień pod makijaż

Krem sprawdził mi się bardzo dobrze. Od jakiegoś czasu sięgam po produkty SVR i jestem z nich bardzo zadowolona. Jest to mało rozreklamowana, apteczna marka, która ma całkiem ciekawe produkty z swojej ofercie.

Krem jest produktem przeciwzmarszczkowym, ujędrniającym, który stosowałam na dzień pod makijaż.
Konsystencja jest lekka, ale nawilżenie bardzo mocne, utrzymujące się praktycznie cały dzień. Nie stosuje bardzo mocnych, kryjących podkładów, być może do takich okaże się za słaby. Krem do lekkich podkładów był jednak świetną bazą, do której makijaż się "przyklejał" i trzymał praktycznie cały dzień.

Moim zdaniem krem ma dobre działanie. Nie wierze w mocne odmłodzenie kosmetykami, ale po tych 4 tygodniach zauważyłam, że moja skóra wygląda dużo ładniej. Jest nawilżona, kolor jest wyrównany, drobne zmarszczki są wygładzone.
Stosuje razem z kremem pod oczy z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Krem ma lekki zapach, bardzo lekki i praktycznie nie wyczuwalny.
Opakowanie to miękka tubka, stojąca na zakrętce. Trochę produktu zostaje w środku i w celu zużycia do ostatniej kropli trzeba rozciąć opakowanie.
Pojemność to 40 ml, więc nieco mniej niż standardowo. Stosuję od 5 tygodni i myślę ze jeszcze na tydzień wystarczy. Biorąc pod uwagę cenę, nie jest to może super wydajność, ale krem moim zdaniem bardzo dobrze się spisuję.