Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo - nawilżające serum dzień/noc

Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo - nawilżające serum dzień/noc

Bogate serum o formule odżywczych mikrokapsułek zawieszonych w nawilżającym żelu poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Formuła kosmetyku oparta o Miód Manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywianie.
Serum poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje uczucie napięcia i pieczenia, czyni skórę miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze blasku, chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m. in. przed smogiem.
Maksymalizacja mocy działania serum następuje w momencie aplikacji. Aktywne mikrokapsułki pękają na skórze i uwalniają swoją odżywczą moc.
Zawarty w serum Miód Manuka to miód pochodzący z Nowej Zelandii, jest antyoksydantem, ma właściwości odżywcze i nawilżające. Wygładza i zmiękcza skórę, wspomaga jej regenerację. Poprawia koloryt cery, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.
Mleczko Pszczele poprawia kondycję i jakość skóry, zmniejsza jej wrażliwość na czynniki zewnętrzne. Zatrzymuje wodę w naskórku, koi, łagodzi.
Testowany dermatologicznie.

sztos

Wcześniej nie używałam serum. Skusiłąm się na te od Bielendy ponieważ jestem bardzo zadowolona z kosmetyków tej firmy. Po tym serum moja buzia jest nawilżona i pełna blasku. Wygląda świeżo i promiennie. Pięknie pachnie i jest w ładnym i higienicznym opakowaniu z pompką. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy mimo, że jest bardzo treściwe. Polecam

cud miód

Nie mogłam znaleźć dobrego kremu nawilżającego, a, że dużo dobrego czytam o miodzie manuka, pomyślałam, że warto spróbować serum Bielendy. Serum pięknie pachnie, chciałoby się je zjeść ;) produkt jest leisty, trzeba uważać przy aplikacji, ze względu na to, że dobrze się rozsmarowywuje więc szkoda byłoby tracić go za dużo. Po tygodniu stosowania zauważyłam, że skóra jest bardziej napięta, a pory zmniejszone. Skóra wygląda promieniście i jest dobrze nawilżona. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się cudów.

Totalne rozczarowanie

Zakupiłam serum z nadzieja, że nawilży i odżywi moja suchą skórę. Zimą niestety potrzeba sobie pomóc dobrym serum. Nowość na półce oraz opakowanie bardzo ładne zachęciło mnie do zakupu. Plaster miodu poprostu mnie przekonał????
Fajnie, że jest szklana buteleczka z pompką. I to chyba jedyny plus.
Konsystencja bardzo wodnista. Według producenta jest to żel. Jest to serum odżywczo-nawilżające. Jednak według mnie ani nie nawilża, ani odżywia. Stosowalam dwa razy dziennie. Rano i wieczorem. Nie nadaje się do samodzielnego użycia. Niestety jedynie pod krem. Po nałożeniu samego serum skóra nadal była sucha. Czyli mogę nawet powiedzieć, że cała robotę robił krem nałożony na te właśnie serum. Po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam żeby skóra była odżywiona, nawilżona czy też poprawił mi się koloryt. Niestety żadne z obietnic producenta nie zostało spełnione podczas używania serum.
Oprócz tego produkt jest mało wydajny. Przy stosowaniu dwa razy dziennie zuzylam go w 3 tygodnie.
Jeżeli czytamy skład produktu to możemy się rozczarować. Bielenda tym razem się nie podpisała

Bardzo fajny produkt :)

Testował już całkiem sporo produktów typu serum - z bardzo różnymi skutkami - jedne są lepsze, drugie gorsze. Na serum Bielendy, Manuka Honey Nutri Elixir natrafiłam gdzieś w internecie i postanowiłam je wypróbować, ponieważ jest przeznaczone do cery suchej i wrażliwej. Jakiś czas temu zauważyłam, że właśnie takie produkty pielęgnacyjne dobrze dogadują się z moją problematyczną cerą skłonną do trądziku. Serum znalazłam w Rossmannie i zapłaciłam ok. 25 złotych - ma pojemność 30 ml.

Serum ma bardzo ładną szklaną buteleczkę z miodkową szatą graficzną. Bardzo mi się podoba. Serum ma złoty kolor i zawieszone są w nim malutkie bąbelki. Jak opisuje producent, są to aktywne mikrokapsułki, które pękają na skórze w czasie aplikacji. Muszę przyznać także plusik za pompkę - uwielbiam ten rodzaj aplikatora - jest łatwy w użyciu i higieniczny. Koleją zaletą jest bardzo przyjemny, delikatny i lekko słodki zapach. Bardzo przypadł mi do gustu.

Serum ma rzadką, wodnistą konsystencję - bardzo szybko się rozprowadza i równie szybko wchłania. Nie lepi się na buzi. Ja używam go codziennie rano i wieczorem a potem aplikuje na nie bogaty krem (w końcu jest zima :)). Serum świetnie dogaduje się z moją cerą - nie podrażnia, nie wysusza a bardzo ładnie regeneruje, odżywia i nawilża. Nie pojawiły się nowe wypryski, także nie zapycha - jest bardzo lekkie i delikatne nawet dla wymagającej skóry. Jest też bardzo wydajne - używam już miesiąc (regularnie) i została mi jeszcze jedna trzecia buteleczki.

Mogę szczerze polecić serum Manuka Honey Nutri Elixir - świetnie się sprawdza i bardzo przyjemnie się je używa. Pokuszę się pewnie o sprawdzenie pozostałych kosmetyków z tej linii. Jest miodzio :)

Porażka

Zima to dla mnie czas stosowania kosmetyków z miodem ze względu na jego właściwości nawilżające, regeneracyjne i odżywcze. Serum zakupiłam zachęcona miodowym opakowaniem, ale niestety nie przeczytałam składu. Miodu jest tam tyle, co kot napłakał, a i znajdziemy tam akryl, sylikon, mikroplastik i PEG - zapychacze. Do twarzy się nie nadaje, co najwyżej do rąk, a i tu słabo - szybko znika, wysycha, nie odżywia.