Isana, Milch & Honig Cremebad (Kremowy płyn do kąpieli `Miód i mleko`)

Isana, Milch & Honig Cremebad (Kremowy płyn do kąpieli `Miód i mleko`)

Cena PLN 6.00

Pielęgnuje i odpręża. O zapachu mleka i miodu. Bajeczna piana. Gładka skóra i odprężone zmysły. Płyny do kąpieli Isana pozwolą Ci rozkoszować się błogimi doznaniami podczas kąpieli. Skuteczność & pielęgnacja: z delikatnym kompleksem pielęgnującym oraz gliceryną pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia Twojej skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Zmysłowy zapach mleka i miodu oraz kremowa piana zapewnią Ci błogie doznania podczas kąpieli. Tolerancja skórna: produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry.

zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
w płynie
normalna, sucha
płyny do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające

Dobry, budżetowy płyn do kąpieli.

Zazwyczaj sięgam po płyny kąpielowe marki Avon, ale warto czasami sobie je odmienić. Tym razem sięgnęłam po ten Isana o pięknym połączeniu zapachowym, miód i mleko. Jest to kosmetyk na każdą kieszeń, dający gęstą pianę, umilający kąpiel.

Konsystencja: gęsta, treściwa, płyn jest wydajny, bo niewiele potrzeba by piana urosła do sporych rozmiarów.

Działanie: dawał gęstą, otulającą pianę, która standardowo utrzymywała się na wodzie, całość super łączyła się z gorącą wodą, płyn jest super szczególnie zimą, rozgrzewa, odpręża.
Nie zauważyłam by wysuszał mi skórę, jednak po kąpieli zawsze sięgam po balsam.
Kupię go ponownie za jakiś czas, ewentualnie inny wariant zapachowy.

Zapach: klasyczne połączenie mleka i miodu, zawsze będzie miał swoje miejsce w moim sercu a ten ewidentnie przypomina mi jak pachniał kiedyś żel Palmolive. Cała łazienka nim pachniała.

Opakowanie: proste, z płaskim klipsem, otworem dosyć sporym, dzięki czemu nalewanie jest łatwiejsze. Grafika smakowita, podoba mi się.

Płyn do kąpieli kupiłam z myślą o długich jesiennych kąpielach w wannie. Lubię kosmetyki Isana i miałam kilka płynów do kąpieli tej marki, z których byłam zadowolona, więc bez wahania sięgnęłam po ten wariant. Połączenie aromatu mleka i miodu jest otulające, słodkie i pozwala na chwilę relaksu. Mnóstwo puszystej pianki idealnie uzupełnia długą kąpiel w wannie.

OPAKOWANIE

Szata graficzna z mlekiem i plastrami miodu na pastelowym tle przyciąga wzrok. Z tyłu na naklejce znajduje się dokładny opis produktu, sposób stosowania i skład. Opakowanie jest typowe dla wszystkich płynów do kąpieli tej marki - dość pokaźna butelka z zamknięciem na klik. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż tak naprawdę nie mamy większej kontroli nad ilością płynu wydobywającego się z opakowania. Duży otwór wcale nie ułatwia sprawy i łatwo jest wylać go zbyt dużo. Sama butelka jest ciężka i trzeba uważać, jeśli mamy mokre dłonie, aby się nam nie wyślizgnęła. Nie jest niestety przezroczysta, więc nie widzimy ile kosmetyku już zostało zużyte. Niemniej jednak ma swoje plusy – opakowanie zostało wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

PŁYN

Płyn jest produktem kremowym, o lekko perłowej barwie z domieszką beżu,co wygląda intrygująco. Konsystencja jest gęsta i zbita, dzięki czemu nie trzeba zbyt dużo kosmetyku na jedną kąpiel. Zapach płynu to otulające, ciepłe połączenie słodkiego miodu z mlekiem, idealne na chłodniejsze dni. Niestety, o ile długo utrzymuje się w łazience, to na skórze bardzo krótko. Produkt bardzo dobrze się pieni po jego wlaniu do wanny, piana jest puszysta, gęsta i zbita, długo utrzymuje się na powierzchni wody. Spokojnie możemy się w niej zanurzyć i rozkoszować się przyjemną kąpielą.. Mnie taka piana ogromnie cieszy, gdyż uwielbiam kąpiele w wannie. Produkt dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia po myciu, ale też nie ma większych właściwości pielęgnacyjnych. Jest to produkt wegański, pozbawiony mikroplastiku w swojej formule a tym samym bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Wydajność i cena jest bardzo dobra, co sprawia, że na pewno sięgnę po niego ponownie.

PLUSY:
+ ciekawy kolor
+ ładny zapach
+ dużo piany
+ dobra wydajność
+ korzystna cena
+ wegańska formuła bez mikroplastiku
+ opakowanie nadające się do recyklingu

MINUSY
- niepraktyczne opakowanie utrudnia nieco dozowanie

Mleczno - miodowa kąpiel

Bardzo przyjemny produkt umilający chwile spędzone w wannie.
Pięknie pachnie i dobrze się pieni a o to chodzi podczas domowego spa:)
Bardzo duże rodzinne opakowanie starcza na dość długi czas.
Produkt nie uczula, nie podrażnia. Polecam do stosowania dla wszystkich członków całej rodziny

Relaksująca kąpiel z przyjemnym zapachem i obfitą pianą

Bardzo przyjemny płyn dający nieziemską pianę :)

Zakupiłam go w Rossmanie za kilka złotych i uważam, że jest to bardzo przyzwoity produkt.

Spełnia w 100% swoje funkcje i sprawia, że kąpiel jest dużo przyjemniejsza.
Dobrze myje, pięknie pachnie delikatnym, miodowym aromatem. Świetnie się pieni, dzięki czemu możemy cieszyć się intensywną, aksamitną pianą. Myślę, że przypadnie do gustu każdej miłośniczce relaksacyjnych kąpieli.

Ponad to płyn nie działa wysuszająco na skórę, po kąpieli jest ona miękka, bez uczucia ściągnięcia.

Pojemność płynu jest spora, a dzięki dobrym właściwościom pieniącym jest on wydajny.

Ten zapach !

Uwielbiam długie kąpiele z duża ilością piany i niezapomnianego zapachu ! I taki produkt od Isana.rossmannpl znalazłam w rossmannpl pięknie pachnący żel mlekiem i miodem, spełnia swoją role. Samo opakowanie już zachęca do zakupu. Ma genialny zapach, który utrzymuje się dość długo po kąpieli i cała łazienka jest teraz przepełniona tym zapachem???? Cena jest niemożliwe niska. Płyn do kąpieli ten jest bardzo wydajny i genialnie się pieni, w Rossmann zrobiłam mega zapas rożnego rodzaju żeli i nie długo będę testować .

Nie jest zły

Uwielbiam długie wieczorne kąpiele oraz w weekendy podczas których wykonuję bardzo dokładny peeling całego ciała.Zdecydowałam się na powyższą wersję zapachową z sentymentu do kremowych żeli od Palmolive.Zapach jest bardzo przyjemny oraz odprężający,ale trochę szczypie mnie w oczy.Tani jak barszcz zwłaszcza na promocji w Essesmanie,robi piankę chociaż ja go sobie nie żałuję.Skóry nie podrażnia,skutecznie myje i nadaje zapach.Pewnie skuszę się na niego jeszcze nie raz,ale pod uwagę wezmę już inne wersje zapachowe.

Taniutki przyjemniaczek

Ten płyn do kąpieli kupiłam za śmiesznie niską cenę na promocji w Rossmanie. Pomyślałam, że jeżeli się nie sprawdzi, to stracę raptem kilka złotych. Ale nie był to zły zakup. Płyn do kąpieli posiada delikatny kompleks pielęgnujący i glicerynę. Dzięki temu skóra po kąpieli nie jest wysuszona, a piękny zapach i kremowa piana pozwalają zapomnieć o ciężkim dniu. To jest mój drugi zapach płynu do kąpieli z isany, myślę że poprzednik był troszkę lepszy ze względu na zapach, ale umówmy się, jest to kwestia bardzo indywidualna. Ja te płyny bardzo polecam i na pewno przetestuje kolejne zapachy.

Ta mniej lubiana kuzynka

Do tej pory miałam okazję przetestować 2 płyny do kąpieli z isany (na pewno będzie ich więcej). W tym oliwkowym jestem zakochana, napisałam też już jego recenzję. Miodowa wersja również jest bardzo tania (7 zł), co do opakowania wszystko podobnie, zapach też jest bardzo ładny. Jednak nie robi mi piany! Muszę się bardzo postarać żeby płyn się spienił i pomimo ładnego zapachu trudno mi się pogodzić z tym, że moja kąpiel musi się odbywać bez piany! Nadal 4 gwiazdki bo to tani i przyjemny w użyciu płyn ale brak piany jest dla mnie jak zbrodnia!

Tani i fajny

Ten kremowy płyn ładnie pachnie i łatwo rozprowadza się po ciele. Dobrze się pieni, nie wysusza i równie dobrze się zmywa. Lekko nawilża i pozostawia delikatny zapach na skórze.
Jest również łatwo dostępny. Jego minusem jest wydajność, bo szybko znika

Przyjemny zapach i atrakcyjna cena

Używam tego płynu zamiennie z żelem pod prysznic, ponieważ nie mam wanny, ale pod prysznicem sprawdza się równie dobrze. Jak kupiłam go pierwszy raz, to nie była do niego całkiem przekonana, ale skusiła mnie jego cena. Dodatkowo bardzo spodobał mi się go zapach. Po użyciu bardzo go polubiłam i raz na jakiś czas go kupuje ponownie. Skóra po umyciu nie jest wysuszona, nie uczulił mnie. Przyjemnie się nim myje pod prysznicem, bo dobrze się pieni i nie trzeba używać dużej ilości żeby umyć całe ciało.
Płyn ma duże, ale poręczne opakowanie. Ma dość gęsta konsystencję, przypominająca żel pod prysznic. Jest kremowy i lekko beżowy. Ma bardzo przyjemny zapach, choć czuć że ten zapach jest lekko chemiczny. Ma bardzo atrakcyjna cenę.

Zapach to nie wszystko

Ten żel pod prysznic ślicznie pachnie ale nic więcej... Bardzo słabo się pieni więc trzeba użyć sporo produkty w ybwie wykąpać.
Dodatkowo konsystencję jest za rzadka.
Nie polecam .

Uczulil

Płyn ma super konsystencję taka w sam raz. Wygodne opakowanie i super niska cena. Zapach mega mi sie podobal,wyrazisty i słodki. Dobrze myje,średnio sie pieni. Niestety wysusza i mnie uczulil. Po każdej kąpieli mialam czerwone plamy na skórze.