Bergamo Specialist, Intensive Snake, SYN-AKE Wrinkle Care Cream (Krem przeciwzmarszczkowy z peptydami jadu węża)

Średnia ocena: 3.49/5

Bergamo Intensive Snake SYN-AKE Wrinkle Care Cream. Krem przeciwzmarszczkowy z peptydami jadu węża dla efektu jędrnej, gładkiej i zregenerowanej skóry. Doskonale nawilża i wygładza skórę, nie pozostawiając uczucia lepkości. Redukuje widoczność zmarszczek, napina i poprawia sprężystość skóry. Delikatnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt, przywracając młodzieńczy, świeży, promienny wygląd.

uniwersalne
dojrzała
przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Cudeńko w przecudnym słoiczku

Bergamo to koreańska marka kosmetyków wysokiej jakości , dostępna w Drogerii Hebe , którą zainteresowałam się dzięki licznym , pozytywnym opiniom na Wizaż pl.

Opakowanie produktu urzeka już na początku niezwykle eleganckim, niepowtarzalnym, czerwono- pomarańczowym , szklanym słoiczkiem z ciekawą złotą nakrętka .( na pewno po wykorzystaniu nie wyrzucę tego opakowania ) .
W środku niezwykle lekki, delikatny, praktycznie bezzapachowy , bladoróżowy krem.

Produkt z przyjemnością nanosi się na skórę dzięki niezwykle lekkiej konsystencji . Zaaplikowany szybko wchłania się i pozostawia bardzo gładką, pozbawioną lepkości powierzchnię.
Stosowany przeze mnie na noc krem bardzo korzystnie wpływa na moją dojrzałą , mieszaną skórę, która z dnia na dzień promienieje , zyskuje na jędrności i elastyczności i nawilżeniu

Ten krem to cudeńko zamknięte w przecudnym słoiczku . Na pewno sięgnę po kolejne produkty tej marki .

bardzo dobry dla skóry dojrzałej..:) polecam!

Już od jakiegoś czasu zaglądałam do drogerii Hebe, aby móc kupić ten krem w cenie promocyjnej. Wewnątrz papierowego opakowania można znaleźć śliczny słoiczek, z ładną złotą nakrętką. Krem zamknięty w słoiczku ma kolor lekko różowy, o dosyć lekkiej konsystencji, ale perfumowany. Być może zapach szybko się ulatnia po nałożeniu na skórę, niemniej jednak jest odczuwalny. Ładnie się rozprowadza po skórze, z powodu lekkiej konsystencji jest wydajny.
Posiadam skórę mieszaną, dojrzałą 45+ i po pierwszym jego użyciu mogę stwierdzić, że pozostawia lekko tłustawy filtr. Zatem już wiem, że mogę go używać głównie na noc. Gdy to zauważyłam w pierwszym odruchu chciałam go przekazać mojej mamie, która ma suchą skórę, ale dałam mu jeszcze jedną szansę. I kolejną...:)
W następnych dniach po zaaplikowaniu kremu moja skóra ma ładny koloryt, jest odświeżona, nawilżona, przyjemnie się ją dotyka-taka gładziutka...:) Już wiem, że będą sięgać po następne kremy z tej serii, aby wszystkie wypróbować-lubię testować nowości dla mnie. A dodatkowy słoiczek, który kupiłam, przekażę mojej mamie, aby również miała przyjemność z jego użytkowania. I nie zraża mnie to, że gdy kończy się krem, to trudno jego wydobywać z zakamarków słoiczka, z powodu jego kształtu... Cieszy mnie jego posiadanie, lubię na niego patrzeć, właśnie z powodu oryginalnego opakowania, który trafia w moje poczucie estetyki.
Tak, drogie Panie...:) ten krem to przyjemność...oczywiście polecam!

Z jadem węża

Krem z peptydem SYN-AKE modelowanym na składnikach jadu żmiji, który łagodzi napięcie mięśni twarzy i odmładza skórę. Wygładza głębokie i mimiczne zmarszczki ale i zapobiega powstawaniu nowych.
Nie wolno go stosować na podrażnioną skórę, zaczerwienienią i opaloną. Uważać aby nie dostał się do oczu. Do stosowania na dzień i noc. Pamiętajcie że nie ma filtru UV.
Kupiłam że względu na piękne opakowanie słoiczek mnie oczarował. Dość mocny krem i dobrze nawilżający. Delikatny zapach i dobrą konsystencja. Idealny dla fanek koreańskich kosmetyków. Nadaje się pod makijaż.

Uwielbiam go

Nie pamiętam teraz ile słoiczków tego kremu zużyłam. Jest zawsze w mojej pielęgnacji. Mam cerę raczej suchą, od kremu oczekuję faktycznego uczucia nawilżenia i ten sprawdza się w 100%. Ma lekką, żelową konsystencję, miły, nienachalny zapach, dobrze i szybko się wchłania. Stosuję na dzień pod makijaż.

Remedium dla skóry suchej

Mam cerę suchą ale również wrażliwą, po intensywnym okresie w życiu, gdzie towarzyszyło mi wiele stresu zauważyłam, że moja cera znacznie się pogorszyła i pojawiły się zmarszczki. Postanowiłam sięgnąć po krem Bergamo - który wiele obiecywał w kwestii nawilżenia i poprawy jędrności skóry.

Krem jest zamknięty w szklanym słoiczku - który prezentuje się bardzo ładnie na toaletce. Ma dość treściwą konsystencję, jednak po wklepaniu w twarz wchłania się dość dobrze, twarz jest lekko świecąca, widać że został na nią nałożony krem. Krem nie nada się w moim odczuciu na dzień, ja wolałam go stosować na noc, żeby nie ryzykować tego, że makijaż po nim spłynie.
Na noc wystarczyła bardzo cienka warstwa aby poczuć efekt lekkiego mrowienia, z czasem efekt ten zanikł, więc sądzę że moja cera się przyzwyczaiła.

Po pierwszym użyciu nie zauważyłam spektakularnej zmiany, ale dałam mu czas. Po tygodniu stosowania kremu codziennie na noc zauważyłam, że cera jest zdecydowanie bardziej nawilżona, wyglądałam na wypoczętą ( mimo nocnych pobudek).
Po około miesiącu zauważyłam, że drobne zmarszczki na moim czole stały się mniej widoczne a skóra twarzy jest zdecydowanie bardziej napięta. Po stosowaniu tego kremu moja twarz ze zmęczonej i szarej zaczęła wyglądać na zdrową i wypoczętą. Myślę, że to w dużym stopniu zasługa regularnego stosowania tego kremu oraz picia dużej ilości wody.

Co najważniejsze, krem mimo swojej dość treściwej konsystencji nie zapchał mojej cery, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że praktycznie nie mam żadnych suchych skórek ani niedoskonałości. Cera jest bardzo gładka i nabrała zdrowego koloru.

Uważam, że jest to produkt wart swojej ceny i polecenia - zwłaszcza dla osób które mają suchą cerę, poszarzałą lub zmęczoną. Przy regularnym stosowaniu potrafi on zdziałać wiele dobrego.

Dobry

Krem kupiłam zachęcona dobrymi opiniami a dodatkowo był w dużej promocji.
Zamknięty jest w szklanym słoiczku z plastikową nakrętką. Dużą niedogodnością jest wydostanie kremu z zagłębień słoiczka.
Konsystencja lekkiego kremu, kolor jasnoróżowy, zapach delikatny i przyjemny.

Stosuję ten krem razem z serum tej samej serii i kremem pod oczy (tym ślimakowym).
O ile sam radzi sobie bardzo dobrze, o tyle stosowany po serum słabo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę.
Nie powoduje zapychania ani podrażnień. Jedyne co zauważyłam to posiadaczkom cery tłustej albo mieszanej może nasilić wydzielanie sebum.

Ogólnie jestem zadowolona ponieważ świetnie nawilża i napina skórę oraz nadaje się do stosowania pod makijaż.
Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ jego cena jest dość wysoka ale warty jest uwagi.

Bardzo dobry krem do skóry suchej i dojrzałej

Jako posiadaczka skóry suchej i dojrzałej (jestem przez 40) skusiłam się na ten krem ponieważ był w promocji w Hebe. I nie żałuję żadnej złotówki. Lubię testować podkłady i często miałam problem z suchością skóry po aplikacji podkładów i pudrów, nawet po użyciu mgiełki. A kiedy używam tego kremu wszystkie podkłady wyglądają rewelacyjnie! Pięknie stapiają się z cerą, wszystkie produkty wyglądają i utrzymują się świetnie przez cały dzień. Na początku, chwilę po aplikacji skóra wydaje się być nieco zbyt tłusta, jednak efekt ten jest chwilowy, a po nałożeniu makijażu dzieje się magia. Skóra jest wypoczęta, pełna blasku, nawilżona i zregenerowana. Szczególnie polecam dziewczynom ze skórą suchą i dojrzałą. Myślę, że będziecie zadowolone.

Fajny krem

Bardzo przyjemny, raczej lekki i nawilżający. Dobrze się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnego filmu, dobrze nawilża, po kilku dniach od pierwszego zastosowania widać poprawę w jędrności skóry. Jest bardziej napięta, gładka, miękka, suchość i szorstkość znika. Nie podrażnia, nie zapycha, sprawdza się przy mojej suchej skórze w miesiącach wiosenno-letnich, na zimę jest zbyt mało treściwy.

Ulubiony <3

Kosmetyki koreańskie od jakichś dwóch lat nie są już dla mnie nowością ani tajemnicą :)...zdążyłam trochę ich już 'przerobić'. Zakup tego kremu wyniknął z faktu, że większość tych kosmetyków sprawdza się u mnie znakomicie. O marce Bergamo w momencie zakupu już słyszałam, ale nie wpadło mi nic od nich jeszcze w ręce. Mazidło to było zupełnie mi nie znane, opinii w internecie też było nie za wiele, ale przecież raz się żyje :D
Zatem decyzja - bjere! I kilka dni później stałam się szczęśliwą (jak się później okazało) posiadaczką tego cuda.
Pierwsze wrażenie po wyjęciu z kartonika - wow! Opakowanie zupełnie nietypowe, trochę staroświeckie, trochę luksusowe, no po prostu super! Zapach - ok, ale kto by na to patrzył...liczy się działanie.
Obecnie używam tego kremu drugi miesiąc i za każdym razem robię to z przyjemnością. Idealny pod filtr i makijaż, a w lato ciężko spełnić ten warunek. Po takim trio nie świecę się przez praktycznie cały dzień (jest lato!) - i uwaga, nie posiadam skóry suchej, tylko taką ze skłonnością do przetłuszczania! Poza tym mam wrażenie, że przyczynił się poniekąd do lepszego wyglądu mojej skóry. Jest jakaś taka bardziej promienna? O działaniu przeciwzmarszczkowym niestety niewiele mogę powiedzieć, za krótko używam i narazie nie mam zmarszczek, dzięki którym mogłabym zobaczyć jakiś konkretny rezultat. U mnie krem ten w moim zamyśle ma działać prewencyjnie :)
Myślę, że w przyszłości zawita u mnie kolejny słoiczek tego cuda :) Zdecydowanie warto go chociażby wypróbować.

Bardzo fajny krem. Leciutki a zarazem pięknie nawilża skórę. Cena także przystępna. Nie zapycha. Myślę że kupię nie jedno opakowanie. Opakowanie jest przepiękne. Wygląda na bardzo drogi krem a nie za 30 zł. Polecam

Mój ulubiony

O MNIE
Mam 30 lat. Moja buzia w strefie T jest jednym błyszczącym obszarem nie do opanowania, już po kilku minutach od umycia świeci się. Dodatkowo mam problem z naczynkami i rozszerzonymi porami. Wypryski zdarzają się u mnie sporadycznie (oczywiście najczęściej w okresie miesiączkowania). Często po użyciu jakiegoś kosmetyku mam uczucie niekomfortowego ściągnięcia. W okolicy ust mam zmarszczki mimiczne.

WARUNKI TESTU
Kremu używam raz dziennie, rano w okresie jesienno-zimowym.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w drogerii Hebe na promocji za 32,99zł.
Jest to moje pierwsze opakowanie.

W bordowym kartoniku z motywem kwiatowym jest szklany słoiczek o pojemości 50 ml. Słoiczek jest z brązowego szkła z bardzo ładnym, plastikowym wieczkiem. Produkt wygląda ekskluzywnie i elegancko, naprawdę zwraca na siebie uwagę. Na kartoniku znajduje się przystępny opis w języku polskim i angielskim oraz lista składników. Na buteleczce nie znajdziemy składu produktu czy opisu, mamy jedynie nazwę produktu i rodzaj kremu. Na obu opakowaniach znajduje się data ważności, numer serii oraz informacja, że produkt zachowa swoje właściwości przez 24 miesięcy od otwarcia.
Kartonik zabezpieczony jest folią. Dodatkowo zabezpieczony jest słoiczek z kremem. Dzięki podwójnemu zabezpieczeniu wiadomo, że nikt nie otwierał kremu.

Produkt:
Produkt jest w formie lekkiego kremu. Bardzo przyjemnie się nakłada i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok 3 miesiące w zależności od częstotliwości stosowania i ilości nanoszonego kosmetyku.
Kosmetyk jest bezzapachowy.
Kolor kosmetyku jest biało-różowy.

JAK STOSUJE
Rano: twarz myję, żelem do twarzy, następnie tonizuję twarz. Po oczyszczeniu nanoszę serum delikatnie wklepując. Następnie nanoszę krem i wykonuje delikatny masaż.
Wieczorem: Zmywam makijaż, a następnie myję twarz żelem oczyszczającym. Tonizuję twarz. Po oczyszczeniu nanoszę serum delikatnie wklepując. Po chwili nanoszę niewielką ilość kremu na noc i delikatnie masuje twarz.

UŻYWANE KOSMETYKI
- Żel oczyszczający: It’s skin, Have a Pomegranate - Odświeżająca pianka do mycia twarzy
- Tonik: Hydrolat z rozmarynu
- Serum: Ava, Kwintesencja pięknej skóry „Stop sebum”
- Krem na noc: Ava, Śnieżna Alga, Kompleks odżywczy na noc

DZIAŁANIE I EFEKTY
Podczas pierwszego użycia byłam prawie pewna, że nie polubię tego kremu. Konsystencja kremu delikatna i lekka po nałożeniu na twarz sprawiała wrażenie tłustej i ciężkiej. Na szczęście takie wrażenie pozostaje na skórze jedynie przez chwilę. Kremik bardzo szybko się wchłania, a buzia staje się nawilżona i delikatna, bez śladu lepkiej czy tłustej warstwy. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień, a buzia nie staje się tłusta nawet w strefie „T”. Kremu nie zapchał mojej twarzy i „dogadywał” się z każdym podkładem. Skóra stała się po nim gładka, nawilżona, ujędrniona i miła w dotyku. Nawet zmarszczki mimiczne zostały widocznie zredukowanej.
Obietnice producenta zostały spełnione, a ja z całą pewnością wrócę do tego produktu.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Fajny lekki krem liftingujący. Najlepszy jaki do tej pory miałam.

Przyjemny.

Używam kremu od około dwóch tygodni. Po Hada Labo przyszedł czas na coś innego, więc wybrałam ten. Przyjemna, dość gęsta a zarazem lekka konsystencja, która szybko się wchłania. W odróżnieniu do kremów z Hada Labo - ten nie pozostawia lepkiej warstwy na buzi, za co ogromny plus. Słoiczek bardzo wygodny, z porządnego plastiku. Zapach jak dla mnie neutralny, ani ładny ani brzydki. Pani z drogerii Hebe mi go poleciła i muszę przyznać, że mimo dość krótkiego stosowania, jestem zadowolona. Fajnie nawilża, pozostawia efekt buzi dziecka. Takiej naturalnie nawilżonej, gładkiej. Nie zauważyłam, żeby zapychał, więc raczej tego nie robi. Nie próbowałam, ale myślę, że mógłby się sprawdzić nawet pod makijaż. Ogólnie jestem jak na razie zadowolona i mogę polecić zwłaszcza w tak przystępnej cenie. Następnym razem chętnie sięgnę po jego brata ze śluzem ślimaka.