Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną woda cytrusową `Sok z pomarańczy + kwas hialuronowy i micele`

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, szybko i skutecznie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka. Produkt, bogaty w dobroczynne oligoelementy, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, daje uczucie czystości, odświeżenia i komfortu. Płyn jest dermo-kompatybilny ze skórą, zapewnia codzienne oczyszczenie i nawilżenie.

Wysoka skuteczność płynu wynika z zastosowania:
o Bioaktywnej wody cytrusowej – wykazującej działanie antyoksydacyjne i wspierającej witalność komórek skóry,
o Soku z pomarańczy – który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,
o Kwasu hialuronowego – skutecznego składnika nawilżającego,
o Miceli - które wychwytują i doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska (w tym pyły zawieszone oraz metale ciężkie).

Płyn przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery normalnej, suchej, a także wrażliwej.

Boski!

Nie zliczę ile opakowań tego produktu już zużyłam. Na ten moment jest to dla mnie ulubiony płyn do demakijażu, z kilku powodów. Przede wszystkim cena! Regularnie możemy go dostać za około 20 zł, w promocji 10-14. Za taką pojemność - rewelacja! Dla mnie płyn micelarny to produkt stricte do wstępnego demakijażu, a z tym radzi sobie perfekcyjnie! Nie oczekuję od niego nawilżającego działania, są inne produkty do tego przeznaczone. Zmywa nawet najbardziej oporne kosmetyki. Zapach jest przyjemny, nie za mocny, cytrusowy. Jestem wrażliwcem, moje oczy bardzo intensywnie reagują na kosmetyki, a tutaj jest pełen komfort. Jest wydajny, a opakowanie porządne estetyczne. Zdecydowanie polecam i sama sięgnę po niego jeszcze 10000 razy.

średni

Przetestować ten produkt na sobie i musze stwierdzić , że jest to produkt dla mnie zwyczajny jak milion innych na rynku.
Ładne może i opakowanie zapach pomarańczy też ale poza tym nic specjalnego oczyszcza przeciętnie, po demakijażu efekt po środku - dla mojej cery ani nie natłuszczał ani nie przesuszał ale tez nie uczulił nie podrażnił i nie spowodował jakiś dyskomfortowych sytuacji. Dla mnie minusem jest tez to , że był mało wydajny gdyż żeby usunąć codzienny makijaż musiałam użyć dość sporą ilość kosmetyku

Jak demakijaż to Bielenda

Naprawdę przyjemny w stosowaniu płyn micelarny. Świetnie usuwa makijaż oczu, twarzy czy ust. Każdy kosmetyk do makijażu, który używam, bez problemu schodzi ze skóry z pomocą tego płynu micelarnego. Piękny, cytrusowy zapach. Nie podrażnia skóry ani oczu. Produkt jest wydajny, niedrogi. Nie wiem tylko jak działa przy kosmetykach wodoodpornych, bo ich po prostu nie używam.

Bielenda Fresh Juice

Ten płyn micelarny zakupiłam razem z żelem micelarnym do mycia twarzy Fresh Juice . Naprawde super sprawdza sie w zestawie! Po użyciu płynu odrazu używam żelu aby dokladnie pozbyć się makijażu i odświeżyć twarz. Zdecydowanie jestem zadowolona i polecam. Pięknie pachnie, dobrze zmywa makijaż przy tym nawilża i nie podrażnia.

Nie wiem co myśleć

Kupiłam go ze względu na to, że przez jakiś czas bardzo dużo osób go używało i chwaliło. Jak na płyn micelarny spełnia swoje oczekiwania w skali 8/10. Zmywa makijaż i pięknie pachnie. Nie robi nic poza tym. Nie oczekuje, że będzie nawilżał gdyż od tego są kremy a nie płyn micelarny, ale nie robi też nic złego na twarzy. Znam lepsze płyny, ale również znam takie, które w ogóle się nie sprawdzają. Jest po prostu taki sobie/obojętny. Nie wiem dlaczego był na niego taki szał.

Płyn micelarny Bielenda

U mnie w łazience od zawsze znajduje się płyn micelarny, dlatego tym razem padło na płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, który okazał się bardzo dobrym produktem na moją skórę twarzy, bardzo fajnie oczyszcza i powoduje nawilżenie. Na pewno jeszcze po niego sięgnę.

Pięknie pachnie!

Szanuje produkt za pojemność, bo to naprawdę na plus, można przelać do mniejszej buteleczki i wziąć w podróż. Jest bardzo wydajny i jak za tą cenę warto kupić. Działanie również jest na plus a zapach bardzo przyjemny.

Orzeźwienie

Stan cery:
Mieszana
Skłonna do podrażnień
Lekkie przebarwienia
Cera trądzikowa
Skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – w drogeriach stacjonarnych i online

OPAKOWANIE – porządnie wykonane; brak tradycyjnej nakrętki, która została zastąpiona „dzióbkiem” do odchylenia

SZATA GRAFICZNA – przyciąga uwagę, kojarzy się z letnimi dniami, orzeźwieniem

SKŁAD – kwas hialuronowy, micele

WYDAJNOŚĆ – wystarczał na taki sam czas, jak każdy inny płyn micelarny

ZAPACH – cytrusowy, orzeźwiający

EFEKT – nawilżona skóra, nie pogłębiły się problemy skórne, nie uczulił mnie ani nie podrażnił, bez problemu domywał lekki makijaż

ZESTAW – do kompletu można dokupić z tej samej serii np. żel do mycia twarzy, peeling czy krem, co tworzy spójny rytuał pielęgnacyjny

PODRÓŻ – nie testowałam

CENA – adekwatna do jakości, konkurencyjna w porównaniu do innych płyny micelarnych na rynku

Dla mnie super

Dobry płyn micelarny, po wielu szczypią mnie oczy ale ten taki nie jest, cena przystepna, ja zawsze kupuje w promocji ;) Używam od roku i szczerze polecam

Dobry płyn micelarny

Mam słabość do tej marki. W sumie prawie z wszystkich produktów tej marki jestem mega zadowolona. Ten płyn micelarny także jest świetny. Usuwa szybko i sprawnie wszelkie zanieczyszczenia i makijaż z twarzy i szyi. Pozostawia skórę odświeżoną, gładką i wygładzoną. Ma taki charakterystyczny świeży zapach i tak też skóra prezentuje się po jego zastosowaniu - świeżo! Jest bardzo wydajny, opakowanie jest spore i starczy na dłuższy czas.

Przyjemny płyn micelarny

Jeden z lepszych płynów micelarnych jakie miałam. Za ogromny plus daje zapach produktu oraz to, że pozostawia twarz delikatną i nawilżoną. Oczywiście też świetnie domywa makijaż, chociaż z niektórymi tuszami ma niestety problem.

Bardzo dobry produkt do demakijażu

Bardzo lubię ten płyn micelarny. Ładnie pachnie, dobrze zmywa makijaż. Świetny do zmywania oczu, nie podrażnia. Nie wysusza skóry. Cena adekwatna do jakości. W Rossmannie można go kupić na promocjach. Jest wydajny, ma praktyczne opakowanie. Kupię ponownie.