Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną woda cytrusową `Sok z pomarańczy + kwas hialuronowy i micele`

Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, szybko i skutecznie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka. Produkt, bogaty w dobroczynne oligoelementy, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, daje uczucie czystości, odświeżenia i komfortu. Płyn jest dermo-kompatybilny ze skórą, zapewnia codzienne oczyszczenie i nawilżenie.

Wysoka skuteczność płynu wynika z zastosowania:
o Bioaktywnej wody cytrusowej – wykazującej działanie antyoksydacyjne i wspierającej witalność komórek skóry,
o Soku z pomarańczy – który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,
o Kwasu hialuronowego – skutecznego składnika nawilżającego,
o Miceli - które wychwytują i doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska (w tym pyły zawieszone oraz metale ciężkie).

Płyn przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery normalnej, suchej, a także wrażliwej.

Jeden z lepszych

Płyn micelarny to mój must have w demakijażu i pielęgnacji. Tym razem postawiłam na płyn z bielendy o zapachu pomarańczy. Buteleczka ma bardzo ciekawy design i jest wygodna w użytkowaniu. Otwiera się dosyć ciężko co jest dla mnie na plus ponieważ jest mniejsza szansa że przy jakiejś nieostrozności np. gdy spadnie nie wyleje się. Na wacik nabiera się sporo płynu przez co może być mniej wydajny, choć plusem jest duża pojemność. Zapach jest piękny , cytrusowy i świeży. Bardzo dobrze zmywa makijaż, radzi sobie nawet z intensywniejszym makijażem. Nie podrażnia i nie uczula. Nie pozostawia także uczucia bardzo ściągniętej skóry. Nawilża i odświeża. Skóra jest przyjemna w dotyku. Przy zmywaniu ust oblizałam je i poczułam gorzki smak, co nie było przyjemne aczkolwiek w żadnym wypadku mnie to nieznięcheciło do niego. Płyn ten jest jednym z moich ulubionych.

Orzeźwiający demakijaż

Płyn zamknięty jest w butelce o dużej pojemności bo aż 500ml z dozownikiem typu "press cap".

Jest to jeden z trzech rodzajów z tej serii, akurat nawilżający.

Posiada piękny, orzeźwiający zapach pomarańczy za sprawą zawartego w składzie soku z pomarańczy, który odświeża, nawilża, tonizuje skórę oraz działa antybakteryjnie.

Kosmetyk bardzo dobrze zmywa makijaż zarówno twarzy jak i oczu, bez zbędnego nadmiernego tarcia i niepotrzebnych męczarni.

Nie podrażnia skóry jak i oczu więc mogę polecić go z czystym sumieniem. Po zabiegu nie pozostawia na skórze ani lepkiej ani tłustej warstwy a cera jest bardzo dobrze oczyszczona i nawilżona (jak na płyn micelarny poziom nawilżenia jest naprawdę super ). Nie uczula jak również nie zapycha porów.

Bardzo dobry zmywacz

Świetnie zmywa makijaż z twarzy, a także z oczu. Używam też do mycia gąbek. Zamoczone w odrobinie płynu świetnie się oczyszczają. :) Poza tym zapach pomarańczy nie jest przytłaczający. Na ogół mi nie przeszkadza, ale przy bólach głowy prawdopodobnie zbyt mocny zapach tego płynu mógłby mnie zabić. :D Płyn ładnie odświeża twarz, nie zostawia smug z podkładu. Niestety dla mnie minusem jest dozownik. Trzeba dużo siły użyć, aby go kliknąć. Z drugiej strony jest solidny, porządny. Ja wolę jednak w łazience nie siłować się z plastikiem. :)

Podsumowując, dobry płyn, wydajny, na pewno wypróbuję innych wersji zapachowych, bo chyba są.

Świetny;)

Jak tylko dowiedzialam sie o pojawieniu sie tej serii wiedzialam, ze musze wypróbować ten plyn micelarny. Po pierwsze zapach pomaranczowy, bardzo odswiezajacy, uprzyjemnia zmywanie makijazu :) Po za tym sklad ma całkiem fajny, butelka o duzej pojemnosci starczy na dlugo to tez na plus. Zmywa makijaz i zanieczyszczenia bardzo dobrze, wystarczy naprawde lekko przylozyc do skory i wszystko pieknie schodzi. Faktycznie nawilza skore i pozostawia czysta i miekka w dotyku.

Zapach, który uzależnia

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tym produkcie postanowiłam go wypróbować. Płyn jest zamknięty w bardzo etetycznym opakowaniu, które zwraca uwagę i zachęca do kupna. Zapach jest obłędny! Świeży delikatny z nutą pomarańczy. Co najważniejsze, płyn bez problemu usuwa nawet mocniejszy makijaż, nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Po użyciu cera jest dobrze oczyszczona, świeża i gładka.

świetny produkt

Nie byłam nigdy fanką płynów micelarnych do zmywania makijażu, bo każdy jeden, który wypróbowałam podrażniał mi cerę, szczypał w oczy czy nie nadawał się do usuwania tuszu. Do tej pory korzystałam z olejków. Do zakupu tego skusiło mnie jednak jego bardzo fajne opakowanie i dobre recenzje. No i nie żałuję. Płyn nie podrażnia cery, nie trzeba mocno trzeć by ściągnąć cały makijaż, nie szczypie w oczy i bez problemu radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, faktycznie twarz po nim jest lekko i przyjemnie nawilżona. Moim zdaniem super produkt ;)

Najlepszy płyn do demakijażu

Mam skórę skłonną do alergii, stosowałam wyłącznie płyn marki Avene, który sporo kosztuje. Odkąd przetestowałam Bielenda wiem,że warto było szukać i zmienić. Usuwa makijaż idealnie. Stosuję podkład Double Wear- cięzki, mocno kryjący, do brwi tusz Loreal, który utrzymuje się 2 dni płyn Bielendy radzi sobie z tym świetnie. Po zastosowaniu go nie ma efektu ściagniętej skóry, wręcz przeciwnie jest ona nawilżona.

Skutecznie usuwa makijaż

Płyn micelarny w 100% sprawdził się jako skuteczny produkt do demakijażu - szybko i dokładnie usuwa makijaż także z okolic oczu. Nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry :)
Butelka jest duża, wydajna. Duży plus za świeży pomarańczowy zapach :)

Całkiem fajny produkt

Produkt zakupiłam przypadkowo,, zachęciła mnie pomarańcza na opakowaniu :-) Ma Piękny delikatny zapach pomarańczy, cera juz po pierwszym użyciu jest miękka , gładka,nawilżona. Nie wysusza skóry jak inne płyny micelarne.

Super produkt

Skutecznie zmywa makijaż, nie powoduje podrażnień. Pozostawia skórę oczyszczoną, gładką i bez uczucia ściągnięcia. Do tego ten zapach... delikatnie pomarańczowy, przyjemnie odświeżający.

Godny polecenia

Płyn błyskawicznie zmywa makijaż z twarzy bez potrzeby tarcia wacikiem po skórze, nie powodując przy tym uczucia ściągnięcia.
Zapach jest delikatny i przyjemny, nie podrażnia.
Obecność kwasu hialuronowego jest dla mnie jednak najważniejsza i ten punkt zawsze stawiam na pierwszym miejscu.
Cera oczyszczona, zdrowa, pięknie wyglądająca i do tego zadbana – to efekt stosowania płynu micelarnego Fresh Juice od Bielendy.
Jestem posiadaczką cery wrażliwej i w moim przypadku produkt spisał się znakomicie. Moja cera nie czuła dyskomfortu podczas testowania kosmetyku.

Nawilżający płyn micelarny Bielenda "Sok z pomarańczy"

Płyn sprawdził się u mnie w 100%. Przede wszystkim co dla mnie jest najważniejsze - nie podrażnia oczu i nie powoduje szczypania przy zmywaniu makijażu oka. Makijaż zmywa się naprawdę dobrze, nie muszę katować twarzy "tarciem i szorowaniem", bo płyn usuwa go błyskawicznie. Płyn faktycznie nawilża skórę. Przeważnie po usunięciu makijażu czułam takie "ściągnięcie" na buzi, w przypadku tego płynu odczuwam dosłownie nawilżenie i taką rześkość.
Zapach jest naprawdę rewelacyjny.Bałam się, że ta seria może po prostu być za bardzo aromatyzowana. Pozytywnie mnie zaskoczyło to, że zapach jest delikatny, przyjemny i bardzo go lubię.
Płyn jest także wydajny. Wystarczy jego niewielka ilość na waciku, by dokładnie zmyć większość makijażu.
Opakowanie wygodne w użyciu, wygląda estetycznie, ładnie wygląda na półce w łazience. :)
Plusem jest też to, że zawiera w składzie kwas hialuronowy, który działa na skórę nawilżająco.
Czy znalazłam jakieś minusy? Myślałam, że będę mogła chociaż doczepić się do ceny. ;) Jednak i cena wcale wygórowana nie jest. Myślę, że jest to dla mnie jeden z najlepszych płynów micelarnych jakie używałam do tej pory.