Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną woda cytrusową `Sok z pomarańczy + kwas hialuronowy i micele`

Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, szybko i skutecznie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka. Produkt, bogaty w dobroczynne oligoelementy, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, daje uczucie czystości, odświeżenia i komfortu. Płyn jest dermo-kompatybilny ze skórą, zapewnia codzienne oczyszczenie i nawilżenie.

Wysoka skuteczność płynu wynika z zastosowania:
o Bioaktywnej wody cytrusowej – wykazującej działanie antyoksydacyjne i wspierającej witalność komórek skóry,
o Soku z pomarańczy – który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,
o Kwasu hialuronowego – skutecznego składnika nawilżającego,
o Miceli - które wychwytują i doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska (w tym pyły zawieszone oraz metale ciężkie).

Płyn przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery normalnej, suchej, a także wrażliwej.

Warty uwagi!

Dla mnie najważniejsza funkcja w demakijażu to po prostu prawidłowe oczyszczanie buzi. Ten płyn dobrze się sprawdza. Dokładnie usuwa makijaż, nawet ten mocniejszy. Skóra jest odpowiednio odświeżona.
Płyn jej nie podrażnił ani nie uczulił.
Dodatkowoa bardzo przyjemny zapach i niską cenę.
Minusem jest dla mnie jego wydajność, dość szybko go zużyłam. Ale ogólnie polecam.

Polubiliśmy się :)

Od lat kupowałam tylko różowy płyn micelarny z Garniera... Ale postanowiłam to zmienić za sprawą serii Fresh juice od Bielendy :)
Kupiłam żel do mycia twarzy z tej serii i bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam wypróbować również płyn micelarny :)
Wybrałam wersję z pomarańczą ponieważ mam cerę suchą i lubię kosmetyki nawilżające.

Płyn dobrze domywa makijaż, nie podrażnia skóry, a do tego ma ładny zapach :)
Do oczu wolę używać dwufazówek, ale do zmycia podkładu itp jest super ????

Polecam wypróbować ????

Dobry, ale nie wydajny.

Zanim wygrałam inny do recenzowania uważałam, że jest bardzo dobry. Zmieniłam jednak zdanie, ponieważ muszę użyć o wiele większe ilości tego płynu by zmyć taki sam makijaż jaki zmywałam płynem od innego producenta.
Opakowanie jest duże, widać zużycie. Ma dobry dozownik, ponadto w trosce o środowisko wprowadzono woreczki do uzupełniania butelek. Świetne i na czasie posunięcie marki.
Płyn sam w sobie jest ok. Nie szkodzi skórze, nie podrażnia, nie czuć ściągnięcia. Ładnie pachnie. Czasem mam jednak wrażenie, że produkt nie zmywa dobrze tuszu do rzęs. I to takiego zwykłego, nie wodoodpornego. Rano budzę się z okruszkami maskary pod okiem mimo, że przykładałam wacik kilkukrotnie.
Mam więc mieszane uczucia, ponieważ bielendę bardzo lubię. Może akurat wersja z pomarańczą jest słabszym ogniwem.

Cytrusowe nawilżenie

Bardzo wydajny płyn micelarny. Odświeża i doskonale nawilża skórę. Sok z pomarańczy jest bardzo rześkim dodatkiem. Używałam go do usuwania makijażu i odświeżania twarzy w czasie dnia oraz przed położeniem się spać. Bardzo delikatny, ukojenie dla podrażnionej skóry, nawet po oparzeniu słonecznym. Dodatkowym atutem jest zgrabny wygląd i duża butelka.

delikatny płyn do demakijażu

Płyn micelarny ma ogromną butelkę 500ml i wystarcza na bardzo długo. Uzywam go zawsze po umyciu twarzy żelem, czasem również dodatkowo w ciągu dnia do odświeżenia buzi. Zgodnie ze swoim zastosowaniem oczyszcza skórę, jest bardzo delikatny i nie wysusza skóry twarzy, nie ściąga jej. Spełnia swoje zadanie na 5+. Płyn jest baaaaaardzo wydajny, wystarcza na długo, aż za długo (lubię mniejsze opakowania kosmetyków). Na pewno poleciłabym go osobom z tendencją do przesuszania się skóry, jak również skłonnej do podrażnień. Cena produktu jest niska, kupiłam go na promocji za ok 13zł/500ml.

Super!

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne komentarze, no i oczywiście wielka i ładna butelka płynu. Już sam wygląd opakowania przyciąga wzrok i sugeruje porządną dawkę nawilżenia.
I tak faktycznie jest. Produkt świetnie rozpuszcza makijaż przy tym nadaje skórze uczucie świeżości i nawilża. Jest delikatny dla oczu, nie podrażnia cery wrażliwej.
Pachnie bardzo świeżo, co jest jego kolejnym plusem.

miłość do grobowej deski

Uwielbiam te płyny, naprawdę. Arbuzowe, melonowe, cytrusowe LOVE. Są wybitne. Super zmywają makijaż, nawet ten wodoodporny, dają radę domyć 80% wodoodpornych pomad do brwi, którym większość płynów nie daje rady. Testowałam wiele produktów tego typu, ale ten wybieram najczęściej. Kierując się już samym zapachem polecam wariant ananasowy. Ogromnym plusem jest to, że firma Bielenda wypuściła na rynek zapasy powyższych płynów w miękkich saszetkach, dzięki temu ograniczamy zużycie plastiku, jesteśmy nieco bardziej ,,eco". :)

Jest super

To jest mój ulubiony płyn micelarny. Jestem posiadaczką skóry suchej i cieżko było mi znaleść płyn, który nie będzie mnie wysuszał jeszcze bardziej. Ten produkt nawilża skórę i zmywa super makijaż na pewno zakupie go ponownie.

Jest super

Zachęciła mnie do kupna butelka i wizualizacja, która wygląda świeżo niczym bryza morska. Płyn nie podrażnia, nie wysusza, nadaje skórze uczucie świeżości i lekkości. Koi podrażnioną skórę.
Płyn idealnie oczyszcza skórę z makijażu. U mnie się sprawdził a do tego bardzo świeżo i przyjemnie pachnie.Płyn ma dużą pojemność i wygodne opakowanie.

Dobry

Stosowałam już kilka płynów micelarnych i ten jest po prostu ok. Duży plus za wydajność, służył mi ponad dwa miesiące, a używałam codziennie. Z drugiej strony, dużo więcej jednorazowo go zażywałam żeby usunąć makijaż.
Pachnie ładnie, delikatnie, cytrusowo.
I to by było na tyle, ponieważ miałam wrażenie że płyn wysusza moją skórę, zamiast ją nawilżać (mam suchą skórę). Na szczęście stosuję dwufazowy demakijaż, wiec po użyciu dobrego żelu do mycia twarzy nie było tragedii. Ale wielkiej przyjemności ze stosowania tez nie było.
W sumie zabieram tylko jedną gwiazdkę, ale raczej nie kupię ponownie.

Jestem bardzo na TAK !!!

Jestem posiadaczką cery bardzo wrażliwej, non stop suchej mimo wielu różnych kosmetyków, które stosuje, mam skórę alergiczną, wiele produktów mnie bardzo podrażnia, dostaje wysypki, czerwone plamy.

Bielenda to marka, którą bardzo polubiłam. Wiele kosmetyków stało się moimi ulubionymi. Jak dla mnie ma delikatne produkty, przynajmniej te, które wybierałam.

Na płyn micelarny natrafiłam w promocji w Rossmannie. Zaciekawił mnie swoją pojemnością i tym, że jest nawilżający. Takiego płynu micelarnego jeszcze nie miałam, a jestem ich fanką. Dodatkowo przeznaczony dla cery suchej/wrażliwej więc jak nie kupić? Płyn ma 500 ml co oznacza, że starczy naprawdę na długo. Ma bardzo orzeźwiajacy pomarańczowo-cytrusowy zapach, więc na wiosnę, lato i upalne dni dla mnie jest takim dodatkowym umilaczem w pielęgnacji. Jest bardzo delikatny, nie ma tłustej konsystencji i naprawdę daleko mu do tego. Dobrze sobie radzi z cięższym i mocniejszym makijażem, wszystko zmywa bez problemu, nie trzeba przy tym się natrudzić. Płyn rzeczywiście nawilża. Po zmyciu cera jest wygładzona. A dawno, żaden płyn nie wywoływał u mnie takiego efektu. W moim przypadku czuje, że zmywa cały makijaż, tonizuje skórę i doprowadza ją do czystości. Ma w składzie bioaktywną wodę cytrusową, micele, kwas hialuronowy, sok z pomarańczy. Dla mnie świetna mieszanka ciekawych składników, które dobrze oddziaływują na cerę. A co najważniejsze w tym wszystkim? Nie uczulił, nie podrażnił, nie miałam chociażby najmniejszej plamki na skórze, żadnej wysypki. Też przecierając oczy wacikiem i zmywając tusz nie podrażnia ich. Ze mną ten płyn napewno pozostanie na dłużej. Bardzo polecam.

Uwielbiam - mój Nr 1

Ten płyn micelarny przeznaczony do cery normalnej, suchej i wrażliwej delikatnie, ale dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia po całym dniu. Ma wspaniały, orzeźwiający zapach pomarańczy, nawilża skórę. Nie trzeba go dużo użyć, żeby oczyścić skórę, więc jest wydajny.