Fresh&Natural, Nawilżająco-wygładzające serum do twarzy, szyi i dekoltu

Fresh&Natural, Nawilżająco-wygładzające serum do twarzy, szyi i dekoltu

Nawilżające serum do każdego typu skóry jest bogate w kwas hialuronowy o trzech wielkościach cząsteczek. Dzięki temu zostały zoptymalizowane nawilżające właściwości kosmetyku. Wyjątkowa receptura utrzymuje przez długie godziny wysoki poziom wilgotności cery i zwiększa możliwość przenikania składników aktywnych. Serum wzmacnia zdolności ochronne skóry, regeneruje cerę, widocznie wygładza, nawilża i ujędrnia.

normalna, tłusta, mieszana, dojrzała, sucha, wrażliwa, odwodniona
liftingujące, nawilżające, ujędrniające, regenerujące, łagodzące
z pipetą
lekkie
serum

Bardzo przyjemne :)

Było to moje pierwsze serum. Autentycznie! :) I bardzo dobrze, że wtedy na nie trafiłam, bo nie zraziłam się dzięki niemu do serów. Jest lekkie, żelowo-wodne, wchłania się nawet za szybko, ładnie nawilża, troszkę niweluje doskonałości, ale moja mieszana cera potrzebuje jednak zamknięcia go czymś cięższym, tzn. olejem. Faktycznie, mógłby mniej się przelewać i zapach ma niezbyt przyjemny, ale mi to nie przeszkadza. Na pewno kupię ponownie!

Powodował zaczerwienienia

OCZEKIWANIA
Napaliłam się na to seru w kosmos. Poza tym jakieś nieuzasadnionie pozytywne wrażenie miałam o marce ze względu na luksusowy wygląd w połączeniu z aptecznym designem.

O producencie/linii kosmetyków
Fresh and natural są polską marką, która nie stosuje SLS-ów i twierdzą że mają naturalne składy i fair trade składniki, ale nie znalazłam infomracji o certyfikatach żeby potwierdzić te stwierdzenia.

SKŁAD
Jest bardzo prosty i przyjazny. Na drugim miesjcu po widzie, w składzie jest kwas hialuronowy, co bardzo dobrze świadczy. Znajdziemy w nim również niacynę, ekstrakt z jabłka i ekstrakt z drożdży.
Całośc w ładnym szklanym opakowaniu zapowiadała się całkiem dobrze. Brak zapachu i brak barwników. większym problemem była zbyt płynna konsystencja - z pipety często leciało na podłogę zanim produkt został nałożony.

DZIAŁANIE
Sam produkt niestety w okresie stosowania ani odrazu po nie przyniósł porządancyh efektów nawilżenia. Ponadto po jakimś czasie stosowania, odrazu po nałożeniu zaczęłam czuć pieczenie na skórze twarzy. Z własnej głupoty oczywiście kontynuowałam stosowanie, i dorobiłam się pożądnego buraka pewnego dnia. Na innych partiach ciała pieczenie nie występowało.Serum nie jest wydajne. Wystarczyło mi na 1 miesiąc. Serum dobrze współgrało z innymi kremami. Nie rolowało się, a skóra nie przetłuszczała się.

PODSUMOWANIE
Mimo że zapowiadało się całkiem dobrze, było kompletnie nie trafione i wywoływało zaczerwienienie.

Ideał

Jeżeli szukacie produktu, który fajnje nawilży i wygładzi wam buzię to jest to właśnie ten produkt. Uwielbiam to serum za to, że szybko się wchłania, nie ma zapachu i tak pięknie nawilża.. Mam cerę trądzikową, strefa T błyszczą i tutaj pomaga niesamowicie.

nawilża

Bardzo wydajne serum. 5 kropli starcza na twarz, szyję i dekolt.
Nawilża moją odwodnioną skórę, nie wzmagając przetłuszczania. Genialnie dogaduje się z olejem z czarnuszki, tworząc mój ulubiony miks na noc.
Fajnie współgra z makijażem mineralnym.
Nie spodziewałam się tak dobrej jakości w tak przystępnej cenie!

lekkie i przyjemne

Bardzo lubię takie lekkie wodne produkty nawilżające. To Fresh&Natural ma świetny skład oparty na kwasie hialuronowym. Używam go codziennie wieczorem pod krem. Moja skóra jest świetnie nawilżona i wygładzona. Konsystencja moim zdaniem jest nieco zbyt rzadka, przez to produkt traci lekko na wydajności i spływa z twarzy podczas aplikacji. Za to zapach jest świeży i bardzo przyjemny.