Pierre Rene, By Amelia Szczepaniak, Pinch Me Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 18,2 g

PINCH ME eyeshadow palette to bardzo osobista paleta cieni Amelii Szczepaniak. Wszystkie kolory zostały przemyślane. 7 cieni matowych i 7 błyszczących pozwala na stworzenie niesamowitych, różnorodnych makijaży, zarówno lekkich, dziennych, jak i mocniejszych wieczorowych. Paleta ma cienie w ciepłych, jak i w zimnych tonacjach, dlatego idealnie dopasuje się do każdego typu urody. Cienie mają bardzo wyjątkowe formuły, dlatego wierzy w to, że praca z nią będzie dla Was przyjemnością.

prasowane
paletki cieni

Skład jest w trakcie moderacji.

• Matte eyeshadows: INGREDIENTS: TALC, ZINC STEARATE, MICA, TITANIUM DIOXIDE, SYNTETIC PARAFFIN, POLYETHYLENE, KAOLIN, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ISODODECANE, CYCLOPENTASILOXANE, HYDROGENATED TETRADECENYL/METHYLPENTADECENE, POLYTETRAFLUOROETHYLENE, CYCLOHEXASILOXANE, SILICA, PHENOXYETHANOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN MAY CONTAIN (+/-): CI 77499, CI 77742, CI 77491, CI 19140, CI 77492, CI 45410:2, CI 77007, CI 15850:1 Metallic eyeshadows: INGREDIENTS: MICA, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, TALC, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TITANIUM DIOXIDE, DIMETHICONE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTETIC PARAFFIN, DIMETHICONE / VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CALCIUM ALUMINIUM, BOROSILICATE, DECYL ISOSTEARATE, POLYETHYLENE, ISODODECANE, PHENYL TRIMETHICONE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, SILICA, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE/TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYBUTENE, HYDROGENATED TETRADECENYL/METHYLPENTADECENE, KAOLIN, POLYTETRAFLUOROETHYLENE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE MAY CONTAIN (+/-): CI 77491, CI 77891, CI 77288, CI 77499, CI 77492, CI 47005:1, CI 77266 Foil eyeshadows: INGREDIENTS: CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, DIMETHICONE, DIMETHICONE / VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TRIETHYLHEXANOIN, POLYETHYLENE, SYNTHETIC PARAFFIN, POLYTETRAFLUOROETHYLENE, DECYL ISOSTEARATE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, MICA, TITANIUM DIOXIDE, PHENOXYETHANOL, SILICA, TIN OXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77491

Nie sądziłam, że będę jej tak często używać.

Paletkę Pierre Rene dostałam w prezencie. Przyznaje, że sama absolutnie bym się na nią nie zdecydowała, dlatego że połowa z tych kolorów wydawała mi się zbyt odważna jak na mnie. Jednak ku mojemu zdziwieniu sięgam po nią bez przerwy. Inne palety wręcz poszły w odstawkę. Ona z pozoru wydaje się trochę szalona i bardzo kolorowa, ale tak naprawdę można z nią stworzyć masę codziennych makijaży.

Mamy w niej łącznie 14 cieni. Połowa z nich jest matowa, a połowa błyszcząca. Połączenie tych kolorów faktycznie jest bardzo przemyślane, bo można je ze sobą fajnie łączyć i tworzyć piękne make-upy. Przez to też jest bardzo praktyczna, bo służy zarówno na co dzień jak i większe wyjścia. Są tu zarówno ciepłe tony jak i chłodne. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

Paletka jest naprawdę bardzo fajna. Kolory są świetnie napigmentowane i bardzo trwałe. Doskonale utrzymują się na powiece, nie osypują się, nie ścierają. Dobrze się nimi pracuje, łatwo blenduje. Praca z tymi cieniami to sama przyjemność.

Polecam! :)

Dobra

Bardzo fajna paletka. Jest w dobrej cenie. Wygodna, nie obsypuje się. Kolory są dobrze napigmentowane i trwałe. Polecam. Cena przystępna. W promocji jeszcze lepiej. Jedna z ulubionych jeśli chodzi o tę półkę cenową. Warto kupić i przetestować.

Bardzo dobra paletka

Gdy tylko zobaczyłam tą paletkę od razu wiedziałam,że muszę ją mieć. Piękne zestawienie kolorów. Bardzo podoba mi się podział, że na górze znajdują się cienie błyszczące natomiast na dole znajdziemy wyłącznie maty. Paletka ma cienie, które pokochają miłośniczki bardziej odważnych kolorowych cieni ale ma też kolory, którymi wykonamy klasyczny dzienny makijaż. Cienie mają dobrą pigmentację i ładnie dają się blendować. Niektóre brokaty delikatnie się osypują ale jestem w stanie wybaczyć to tej pięknej paletce. Opakowanie jest solidne i bardzo ładne i posiada lusterko co jest kolejnym plusem. Tą paletką można wyczarować wiele pięknych makijaży. Do tego są trwałe i nie znikają z powieki w ciągu dnia. Szkoda tylko,że to edycja limitowana. Trzeba zaznaczyć ,że paletka jest spora i jeżeli ktoś często bierze ją ze sobą to może być małoporęczna

Hit!

Moja ulubiona paleta, jestem w niej zakochana! Myślę, że pokocha ją każda dziewczyna, która kocha naturalne kolory! Polecam zarówno na prezent jak i nie

Super

Paleta cieni do powiek jest mega super, jest trwała nie zmywa się, kolory są żywe , jest mega wydajna, cenowo jest nawet w miarę, warto wypróbować trwałość jest mega

Świetny błysk

Takiego zestawienia kolorystycznego nie ma w żadnej palecie, zachęca do użycia od pierwszego wejrzenia. Nie jest to jednak bazowa paleta, ale raczej dodatek do kolekcji. Błyski są przepiękne i sprawiają że nawet najprostszy makijaż wydaję się dopracowany i przykuwający uwagę. Delikatne i kobiece opakowanie zdecydowanie też jest ogromnym plusem. Trzeba uważać na lekki osyp pod okiem zwłaszcza przy nakładaniu niebieskiego cienia.

Świetna paleta

Jesli lubicie poszaleć z makijażem, polecam!

Paleta w dobrej cenie, szczególnie jeśli natraficie na promocję, a ciągle są jakieś
Świetnie skomponowana, bardzo ładne kolory
Dobra pigmentacja
Daje możliwość stworzenia zarówno makijażu dziennego jak i wieczorowego

W zasadzie nie miałam problemu z żadnym kolorem, nawet z matami, które z reguły proste w makijażu nie są.

Dobra paleta!

Paleta jest przepięknie skomponowana. Bardzo podoba mi się to, że u góry mam błyski, a na dole maty. Opakowanie jest piękne i mimo że paleta jest dość duża, bardzo poręczne. Kupiłam paletę na promocji w Naturze, więc również polecam polować :)
Jeśli chodzi o jakość palety, nie mam większych zastrzeżeń. Fiolet obłędnie wygląda nałożony na mokrą bazę, najlepiej w postaci fioletowej kredki, wtedy zyskuje jeszcze bardziej na pigmentacji. Maty delikatnie się osypują, ale można szybko nauczyć się z nimi pracować. Błyski są dość niespotykane - niektóre mają pełne krycie, inne stosuję raczej jako toppery.
Paleta jest świetnie przemyślana, oryginalna i można nią stworzyć zarówno delikatne i neutralne, jak i intensywne i kolorowe makijaże.

Jestem dumna że ta paletka pochodzi z Polski

Polska firma popisała się w przypadku tej paletki. Opakowanie ma ładny, nie tandetny (jak na tanią cenę) wygląd , co prawda jest kartonowe i łatwiej można je zepsuć niż plastikowe ale nikt nie będzie rzucać tą paletką (mam taką nadzieję). Przechodząc do samej zawartości to mamy tu cienie, którymi możemy wykonać makijaż zarówno wieczorowy jak i dzienny. Cienienie brokatowe jakością przypominają te z colorpop, tylko tu nie trzeba szuać w USA.Utrzymywanie się na powicie zarówno matów jak i błysków-bez zastrzeżeń. Kolory spokojnie dają się blendować i budować.

Zdecydowanie hit

Z paletą pracuję około pół roku i nie spodziewałam się tak dobrej jakości, cienie matowe sa niesamowicie napigmentowane co wywołuje osyp (mi nie przeszkadza), cienie foliowe pięknie kleją się do powieki nawet bez dodatkowych produktów, nawet po ponad 10 h są na swoim miejscu, paleta daje szeroki zakres możliwości co do makijaży jaką możemy nią wykonać opakowanie również na duży plus, wielkie lustro, wygląda luksusowo, zdecydowanie jedna z najlepszych współprac

Świetna robota

Paletka jest po prostu super. Nic dodać nic ująć. Piękne kolory, rewelacyjna cena i intensywność. Są kolory klasyczne - matowe oraz kilka brokatowych na każdą okazję. Dobrze się blendują, ale lekko obsypują. Do tego nie rolują się na powiece.

Cudo

Paletkę zakupiłam skuszona pozytywnymi recenzjami oraz opiniami w internecie iii ... Nie żałuję ...
Paletka jest cudowna. Cienie są super napigmentowane, bardzo łatwo się blendują, nie tworzą przy tym plam.
Cienie metaliczne lekko się osypują,ale wyglądają cudownie na powiece.
Na plus zasługuje solidne, kartonowe opakowanie. W środku mamy duże lusterko, do którego bez problemu damy rady się umalować na wyjeździe, czy w domu.