Oriflame, Loved Up EDT

Oriflame, Loved Up EDT

Zmysłowa,orientalno-owocowa kompozycja z grzesznie kuszącymi nutami śliwki i czarnego pieprzu ,specjalnie opracowana, by odkryć twoją namiętną i uwodzicielską stronę.
Nuty zapachowe: śliwka,czarny pieprz, drewno sandałowe.

<50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Na co dzień w sam raz

Perfumy Loved Up dostałam w prezencie od cioci. Od razu mi się spodobały, co prawda nie jestem fanką intensywnych zapachów, raczej wole delikatne lub orzeźwiające. Choć ten przypadł mi do gustu. Dla mnie pachnie on kwiatowo, na pewno nie śliwka. Gorzej troche z trwałością, ale nie oczekiwałam cudów. Na co dzień w sam raz.

Od biedy może być

Ze zmysłowością i uwodzicielstwem ta woda nie ma nic wspólnego. Zapach jest bardzo delikatny, dobrze wyczuwalna śliwka. Fajne na lato jak ktoś lubi w ogóle zapach owoców na pierwszym miejscu. Wodę udało mi się kupić w bardzo niskiej cenie, ogólnie nie zakupię kolejnej buteleczki bo są troszkę nudne. Wolę zdecydowane i mocniejsze zapachy, dlatego od biedy może być, ot tak. Zapach nie jest długotrwały ani nawet średnio trwały, ulatnia się dość szybko.

ZALETY:
nie ma zalet, woda jest bardzo słaba

WADY:
cena bez promocji
zapach jest za delikatny, szybko się ulatnia

Na codzień zbyt mocne, na wieczór niezbyt trwałe - od czasu do czasu okej

Woda toaletowa zamknięta w takim zwykłym opakowaniu, jakoś super piękne to ono nie jest, raczej takie proste, ale przyjemne dla oka. Zapach powiedziałabym, że jest owocowy, ale przełamany taką mocną nutą, która dla codziennego stosowania jest dla mnie osobiście zbyt mocna, ale od czasu do czasu w porządku. Trwałość jest bardzo przeciętna, 1-2 h może czuć całkiem w porządku, a potem traci intensywność i może do 4 h jest wyczuwalny zapach, więc jako wieczorny zapach odpada, bo trwałość nie bardzo.
Czy polecam ? Mnie zapach ciekawi, ale przez trwałość i te mocne tony nie jest ulubieńcem, wolę coś delikatniejszego i trwalszego, ale czasami mogę ich użyć.

Na co dzień

Zdecydowałam się na kupno tej wody zachęcona zapachem z pachnącej strony katalogu.
Buteleczka skromna z plastikowym koreczkiem.
Zapach jesiennych owoców, nie za słodki nie mdły taki spokojny, poprawiający nastrój.
Trwałość wody nie jest jakaś ogromna, czuję tan zapach max 4h ale nie przeszkadza mi to ponieważ lubię często sięgać po nowe zapachy i nie lubię jak jakiś zapach jest zbyt długo.

Lepszy niż jego kolega

Zakupiłam go w zestawie z wersja żółta. W tym zestawieniu śliwkowy okazał się lepszy. Ma przyjemny otulajacy zapach na jesień zimę. Z trwałością już niestety nie jest tak dobrze, kilkanascie..No może kilka razy w ciągu dnia trzeba się nim psikac. Mimo to jak za taką cenę 20 zł może być.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Może być.

Zapach, który zwraca na siebie uwagę słodkim, owocowym zapachem. Przede wszystkim bardzo czuć tutaj śliwkę. Idealne na wiosnę i lato. Niestety nie powalają długotrwałym zapachem. Prosty, zwyklasty flakonik.