Korean Energy, Plasterki punktowe na wypryski

Korean Energy, Plasterki punktowe na wypryski

Pojemność 10 szt

Przezroczyste plasterki punktowe to wygodny sposób walki z niedoskonałościami. Wzbogacone o olejek z drzewa herbacianego, który działa wysuszając, łagodzi zaczerwienienia oraz zatrzymuje rozwój niedoskonałości. Dyskretna formuła pozwala na szybkie rozprawienie się z zmianami skórnymi, zarówno w nocy jak i w ciągu dnia.

Kolejny hit od Marion korean energydy5

Bardzo ściąga niedoskonałości, wysusza je. Plasterek nie odkleja się. Najlepiej nałożyć na noc chociaż plasterka nie widać na twarzy. Fajny skład. Dużo produktu (10szt.) w niskiej cenie. W skład wchodzi olej z drzewa sandałowego.

fajne

Fajne opakowanie, poza głównym opakowaniem tym różowym w środku jest jeszcze jedno i w nim są naklejone nasze plasterki, male okrągłe.
Nakleilam plastry na noc na wypryski rano było widac różnice więc co najważniejsze działają, warte polecenia szczególnie za te cene

Używa produktu od: próbka

TRZY RAZY TAK!

Kupiłam przypadkiem bo zaciekawiła mnie forma plasterków na wypryski - zawsze stosowałam maści lub kremy.

Zapakowane w rózowe opakowanie plasterki to jedne z tych magicznych kosmetyków. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że produkt za 2,50 zł może jakkolwiek wpłynąć na poprawe wyglądu mojej cery..

I tu pierwsze TAK.. po zaaplikowaniu plasterków na cała noc i zdjeciu ich rano zauważyłam, że wypryski ktore były świeże zaczeły wysychać a ropa w nich zbierająca szybciej wyszła na zewnątrz - pekały przy delikatnym ucisku paznokcia.

Drugie TAK - są bezbarwne i nie widać ich na twarzy, dodatkowo są komfortowe w noszeniu, nie odklajają się ani nie przesuwają. I mogą byc ratunkiem gdy przed ważnym dniem wyskoczy nam jakis nieprzyjaciel.

Ostatnie TAK to dobry skład - olejek z drzewa herbacianego. Dotychczas stosowałam żel punktowy z tym wlaśnie i nie dawał takich efektów.

Szkoda, że to edycja limitowana. Pozostało mi się modlić, żeby w biedronce zostało coś na półce i kupię sobie zapas na szczególne okazje.

Używa produktu od: próbka

Jest moc

W sieci sklepów Biedronka pojawiły się kosmetyki polskiej firmy Marion inspirowane zasadami azjatyckiej sztuki pielęgnacji. Moją uwagę szczególnie zwróciły plasterki punktowe na wypryski z olejkiem z drzewa herbacianego.
Zwróciłam również szczególną uwagę na skład plasterków, który jest bardzo przyjazny, a nawet bym powiedziała naturalny. Poza olejkiem z drzewa herbacianego mamy w składzie kwas salicylowy, kofeinę, kwas hialuronowy oraz olej z pestek winogron. Plasterki są bardzo dyskretne, bo przezroczyste, a producent sugeruje aby stosować jena noc ze względu na długi czas potrzebny do zadziałania produktu (10 godzin). Z drobnymi krostkami plasterki radzą sobie wyśmienicie, ale w przypadku większych krostek potrzeba dwukrotnego użycia plasterka. Za cenę 2,49 PLN aż grzech ich nie kupić, zwłaszcza, że są produktem limitowanym dla Biedronki.