Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Kat Von D True Portrait Foundation Lekki podkład w płynie

3,5 na 52 opinie
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 18 sierpnia 2021 o 10:57
    Świetny do tłustych cer, na których podkłady się nie trzymają
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Posiadam odcień Light 021. Kupiłam na wyprzedaży w Sephorze. Trzeba nauczyć się go używać. Skoro producent każe wstrząsnąć przed zastosowaniem, po prostu to zróbmy. Z początku nie zwróciłam na to uwagi i zamiast podkładu wyleciał mi na dłoń oleisty, tłusty płyn. Dopiero jak doczytałam, że należy wstrząsnąć, zrobiłam to i wyleciał mi normalny podkład. Krycie jest lekkie, z tym, że można je dopracować do średniego. Wygląda niesamowicie naturalnie. Produkt idealnie dopasowuje się do naszej cery. Nie podkreśla suchych skórek, nie wyświeca się. Oczywiście trzeba go przypudrować, bo inaczej twarz będzie po prostu tłusta. Nie rozumiem tej chorej mody na to, by podkadu nie przypudrowywać, tym bardziej w okresie noszenia maseczek. Bardzo łatwo się go aplikuje. Nieprawdą jest to,co pisze poprzedniczka, że trzeba się spieszyć, bo podkład szybko zasycha i pozostawia smugi. Najwyraźniej nie stosowała się do zaleceń i podkładem nie wstrząsa. Produkt zapakowany jest w ładną, zgrabną buteleczkę plastikowo-gumową, która jest niezwykle lekka. Podkład jest trwały. Utrzymuje się długo i nie schodzi partiami z twarzy. Dla mnie to mega ważne, że tego typu produkt nie wędruje na buzi, tylko jeżeli już minimalnie schodzi, to równomiernie. Tylko cery tłuste i mieszane zrozumieją, o co mi chodzi. Nie polecam tego podkładu cerom suchym. Duży plus za ogromną gamę kolorystyczną. Produkt wydajny.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • aleada
    aleada
    2 / 5
    1 sierpnia 2021 o 13:02
    Rozczarowanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład został mi polecony przez konsultantkę w Sephorze, szukałam lekkiej opcji na lato. Niestety podkład to ogromne rozczarowanie. Pierwszą trudnością okazało się jego nakładanie. Próbowałam gąbką, palcami i pędzlem - praktycznie za każdym razem podkład jest widoczny, nierówny. Bardzo szybko zastyga, trzeba to zrobić dość sprawnie. Jest widoczny na twarzy, ma dość słabe krycie, wchodzi w pory i niestety "znikał" na mojej mieszanej cerze po ok 2-3 godzinach. Zwykle stosuję podkłady lekkie lub ze średnim kryciem, i wytrzymywały dłużej ten po prostu znikał. Twarz szybko zaczyna się świecić
    Zalety:
    • Kolor
    Wady:
    • Trwałość
    • Formuła
    • Stosunek ceny do jakości
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.