Schwarzkopf 3 Weather Taft, 10-Carat Shine, Hair Mousse Super Strong (Pianka do każdego typu włosów supermocna `Brylantowy blask`)

Cena PLN 14.99

Zapewnia efekt jak po laminowaniu blasku włosów i nadaje im 50% więcej połysku*.
Dla 48h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach.
Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich.

Specjalna wzmacniająca formuła wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV.

pianki do włosów
termoochronne, utrwalające
w sprayu
pianka
Utrwalenie
mocne

Ułatwia stylizację

Posiadam włosy proste i odporne na stylizację dlatego pianka i lakier są w tej sytuacji niezbędne.
Przyznaję, że produkt od Schwarzkopf utrwala fryzurę, nie skleja włosów i ładnie pachnie. Nie zauważyłam natomiast szczególnego nabłyszczenia. Moje włosy zdecydowanie bardziej lśnią bez użycia tego typu kosmetyków.
Ogólnie rzecz biorąc jestem z pianki zadowolona. Pomaga stworzyć na mojej głowie pełne objętości loki, łatwo się zmywa oraz wyczesuje.

Mocna pianka

Co jakiś czas jak potrzebuję mocniejszego utrwalenia włosów to korzystam z pianki. Taft 10-carat shine jest bardzo udanym produktem. Nie daje efektu skorupy i sklejonych włosów. Włosy wyglądają ładnie, dobrze zachowują kształt. Pianka ładnie pachnie i nie zauważyłam żeby wysuszała włosy.

Bardzo dobre, pełne blasku utrwalenie fryzury

Najlepsza ze wszystkich pianek Taft, i w tej kategorii popularnych, drogeryjnych pianek do włosów, jedna z najlepszych i najtańszych.

Ma estetyczną, poręczną aluminiową butelkę, dawkującą ładnie, kwiatowo – bez syntetycznych nut – pachnącą pianę. Gęstą, zwartą, ale świetnie, łatwo rozprowadzającą się na włosach, dość szybko wysychającą, ale nie za szybko – pozwalającą ułożyć włosy, bez ich sklejania, i finalnie – dobrze utrzymującą fryzurę – niezależnie od niekorzystnych warunków pogodowych.

Dobrze się wyczesuje z włosów, i bez problemu daje się łagodnie zmyć.

Do tego pianka nie dość, że nie zostawia białego nalotu na włosach, to jeszcze nabłyszcza włosy, co stanowi główny – naprawdę zauważalny – bonus kosmetyku.
Świetna.

Ten blask to nie ściema

Pianka trafiła w moje ręce przypadkiem, podczas zakupów w supermarkecie. Potrzebowałam produktu do moich kręconych włosów, a że nie było praktycznie żadnego wyboru stwierdziłam że wypróbuję właśnie ten. Pianki do włosów używam codziennie, wypróbowałam ich już wiele i ciągle sięgam po nowe. Stosuje je z racji tego, że mam włosy kręcone i chce je delikatnie utrwalić i podkręcić skręt. Zazwyczaj sięgam po pianki przeznaczone typowo do włosów kręconych, jeśli jednak nie ma takich w danych sklepie sięgam po inną.
Rzadko kupuje produkty tej marki, a być może jest to nawet mój pierwszy produkt Taft.
Pianka po wycisnieniu to gęsty mus o ładnym zapachu. Ja osobiście zawsze wgniatam taki produkt w suche włosy, aby je utrwalił i tak też zrobiłam w przypadku tego. Od razu co zauważyłam to to, że pianka jest całkiem mocna, usztywnia włosy, ale przy tym ich nie skleja. Bardzo spodobał mi się ten efekt, nie miałam do czynienia z mocnym utrwaleniem w przypadku pianek. Ta dobrze poradziła sobie z odstajacymi, niesfornyni kosmykami i ładnie zdefiniowała skręt. A co najlepsze włosy po jej użyciu pięknie błyszczą, przez co wyglądają na zdrowe i zadbane. Dodatkowo, fryzura bardzo ładnie wyglada przez cały dzień. Ten produkt to naprawdę miłe zaskoczenie. Na pewno zainteresuje się bardziej tą marką, a po tę piankę na pewno sięgnę po raz kolejny.