Monat, Colour Enhance, Perfectly Platinum Shampoo (Szampon do włosów blond)

Monat, Colour Enhance, Perfectly Platinum Shampoo (Szampon do włosów blond)

Szampon zapewnia łagodne oczyszczenie, rozjaśnienie, ożywienie i wzmocnienie koloru blond włosów. Formuła zawiera naturalne roślinne składniki chroniące przed blaknięciem koloru (fitopigmenty ochładzające kolor i pochłaniacze promieni UV), brak składników pochodzenia zwierzęcego.

zapachowa
jasne
Włosy
rozjaśniane

Monat

Z firma monat spotkalam sie przez przypadek jako testerka, zostalam zapytana o chec testownia ich produktu. Dostalam go w formie saszetek. W moim przypadku suche wlosy, nie powiem zadzialalo na moje wlosy. Produkt rzekomo wydajny (no niestety nie). Producent zachwala go ze jest wydajny stad cena wieksza nie powinna straszyc ale tak jak wspomnialam w moim przypadku zalecana dawka na mycie wlosow nie byla wystarczajaca by je dobrze spienic nawet za drugim nalozeniem. Takze nie polecam tym co nie chca wydawac pieniedzy w takiej kwocie gdyz na pewno znajdzie sie jakis tanszy zamiennik tego szamponu a rownie skuteczny.

Wykorzystała: kilka próbek

Fioletowy szampon

Producent obiecuje łagodne oczyszczenie, rozjaśnienie, ożywienie i wzmocnienie koloru blond włosów, naturalne roślinne składniki chroniące przed blaknięciem koloru (fitopigmenty przyciemniające kolor i pochłaniacze promieni UV), brak składników pochodzenia zwierzęcego. Co wyszło z moich testów? Szampon jest koloru fioletowego, ma lekko wyczuwalny cytrusowy zapach, który nie utrzymuje się na włosach, jest bardzo rzadki, lejący się, wręcz przeciekający przez palce. Po zastosowaniu samego szamponu moje długie, rozjaśnianie blond włosy się plątały, nie zauważyłam rozjaśnienia czy odżywienia koloru, niezbędne było zastosowanie odżywki by móc rozczesać włosy bez ich szarpania. Być może zbyt krótko używałam produktu, by móc zobaczyć obiecywane efekty.