CeraVe, SA Wygładzający żel do mycia dla skóry szorstkiej, z grudkami, suchej

CeraVe, SA Wygładzający żel do mycia dla skóry szorstkiej, z grudkami, suchej

Delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę bez naruszania jej naturalnej bariery ochronnej.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas salicylowy i kwas hialuronowy.
Unikalna, wygładzająca formuła opracowana z dermatologami delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę skłonną do powstawania grudek, czerwonych krostek, szorstkości i łuszczenia się. Jednocześnie nie narusza naturalnej bariery ochronnej i dba o prawidłowe nawilżenie poprzez zawartość 3 kluczowych ceramidów i kwasu hialuronowego.
Sposób użycia: Nanieść żel na dłoń, a następnie rozprowadzić na zwilżonej skórze. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Omijać okolice oczu. W przypadku dostania się do oczu, spłukać dużą ilością wody.
Odpowiedni od 3 roku życia.

Świetna pielęgnacja!!

Żel ten stał się zdecydowanie jednym z moich ulubionych! Nakładając go na buzie możemy poczuć nawilżenie. Potrzeba naprawdę mała ilość produktu ponieważ fajnie się pieni i wystarczy na cała buzie. Co dla mnie jest bardzo ważne - nie szczypie w oczy. Po zmyciu możemy poczuć, ze nasza skóra jest super oczyszczona oraz wygładzona. Nie mamy uczucia ściągnięcia. Po kilku tygodniach używania można zauważyć poprawę kondycji naszej skory - o wiele mniej przesuszona, oczyszczona z różnych niedoskonałości, wygładzenie.
Opakowanie jest przyjemne w użyciu, dobra pompka która fajnie wydobywa produkt.
Żel ma duża pojemność, jest wydajny, starcza na naprawdę długo używając dwa razy dziennie. Wart swojej ceny zdecydowanie. :)

Bezzapachowy żel do skóry wrażliwej

Żel ma przyjemną konsystencję, jest bezzapachowy. Nie wysusza skóry co jest istotne jeśli mamy wrażliwą skórę. Opakowanie z pompką, które ułatwia aplikacje produktu.

Ideał dla wrażliwców!

Zima jest idealnym momentem na testowanie tego produktu, ponieważ moja skóra wymaga wówczas wyjątkowego nawilżenia. Wiele kosmetyków wywołuje podrażnienia, a znalezienie idealnego żelu do pielęgnacji graniczy z cudem...

Żel CeraVe jest ideałem. Widocznie wygładza skórę i zauważyłam to już po pierwszym użyciu. Szorstka skóra na policzkach stała się nawilżona, a po zaczerwienieniach nie ma już śladu. Używam go solo, ale równie dobrze sprawdza razem ze szczoteczką Foreo. Świetnie oczyszcza skórę, która po wieczornym rytuale pielęgnacji wygląda jak po wizycie u kosmetyczki.

Polecam go osobom z problemami skórnymi, które szukają sprawdzonego i bezpiecznego produktu do codziennego użytku.

Olga - Redakcja Wizaz.pl

Idealny do twarzy

Żel używam do mycia buzi rano jak i wieczorem.
Sprawdza się w tym celu idealnie a nawet dobrze rozpuszcza wodoodporny makijaż.
Po umyciu czuć że buzia jest dobrze umytwa. Jest błyszcząca, troszkę ściągnięta.
Nie wysusza jej, nie podrażnia. Od kiedy go używam nie pojawiają mi się nowe niespodzianki i mam wrażenie że zniwelowal zaskkorniki.
Jest bardzo wydajny. Do umycia buzi wystarczy bardzo mała ilość produktu. Dobrze się pieni.
Trzeba jednak uważać, żel szczypie w oczy w przypadku dostania się do nich.

Wygładzenie dla cery

Wygładzający żel do mycia dla skóry szorstkiej, z grudkami, suchej to produkt zamknięty w przezroczystym opakowaniu, dzięki czemu widzimy ile produktu zużywamy. Pojemność to 236 ml, całkiem sporo, dodatkowo produkt ma formę pompki, bardzo lubię takie produkty przez co nie ma problemu, że żel nam się wyleje za dużo. Koniecznie muszę wspomnieć, że żel jest przezroczysty. Tutaj tak jak w przypadku pozostałych produktów formuła jest bezzapachowa. Bardzo dobrze się pieni, wystarczy nawet niewielka ilość. Używam go od miesiąca a jeszcze nie zużyłam połowy, więc jest mega wydajny produkt. Jest bardzo wygodny w użyciu, doskonale oczyszcza, niweluje szorstkość skóry. Po myciu cera jest gładka, odpowiednio nawilżona, nie podrażnia a przynosi ulgę w postaci ukojenia. Dodatkowo nie wysusza i nie uczula. Żel do mycia ma dobry skład - kwas salicylowy, kwas hialuronowy, ceramidy. Jest to z pewnością nie ostanie moje opakowanie, z miłą chęcią będę do niego wracać.

Spełnia swoje zadanie

Muszę przyznać na wstępie, że po żelu nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów, ale miło się zaskoczyłam. Często mam tak, że po umyciu w trakcie osuszania skóry ręcznikiem widać, że jest ona przesuszona, gdy czasem mocniej przetrę ciało ręcznikiem to pojawiają się na skórze białe ślady, a w przypadku tego żelu nie zauważyłam takich efektów, prędzej skóra stała się bardziej gładka, widocznie nawilżona i trochę jakby usunięty został suchy naskórek. Żel prawie nie ma zapachu, ale ważniejsze jest dla mnie by dobrze działał niż pachniał, dlatego to akurat uważam za plus. Konsystencja jest trochę gęsta, a dzięki opakowaniu wyposażonemu w pompkę łatwo nałożyć na dłoń pożądaną ilość żelu. Nie pieni się on zbytnio, ale z drugiej strony dobrze rozprowadza się go po całym ciele. Jest dość wydajny, bo nie trzeba go nakładać zbyt wiele by umyć całe ciało. Podsumowując ja jestem zadowolona z jego wpływu na stan mojej skóry. Na pewno polecę go osobom z suchą skórą i chętnie będę do niego wracać.

Używa produktu od: próbka

Idealny dla suchej i szorstkiej skory

Żel w połączeniu z balsamem z tej samej serii działa cuda. W końcu uporałam się z dręcząca mnie suchą skórą. Zniknęło towarzyszące po kąpieli nieprzyjemne ściągnięcie. Pozbyłam się białych, szorstkich placów na łokciach i kolanach. Żel znajduje się w dość wygodnej butelce z pompką. Jest bardzo wydajny. Mocno się pieni. Jego zapach przypomina ten, który mają kosmetyki dla niemowląt. Mi osobiście bardzo odpowiada. Produkt spełnia moje oczekiwania i jednocześnie sprawia, że producent wywiązuje się ze swoich zapewnień. Polecam osobom z problemami skórnymi podobnymi do moich.

Miłe zaskoczenie

Jest to profesjonalny produkt dla ludzi z problemowym przesuszaniem skóry. Nie jest to pachnący kosmetyk dla relaksu, i domowego spa, jest bezzapachowy. To produkt skupiony na konkretnym działaniu.
+ Bogaty skład: Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas salicylowy i kwas hialuronowy.
+Szybko przynosi ukojenie
+Widocznie złuszcza, nawilża i regeneruje
+Pozostawia skórę miękką, zdrową, wygładzoną
+Hypoalergiczny , bezzapachowy
+dość wydajny, praktyczne opakowanie z dozownikiem
+ Do mycia twarzy praktycznie nie używam żelów i wody, ale mleczka i płynów micelarnych, ponieważ towarzyszy mi niemiłe uczucie ściągania i przesuszenia skóry. Jestem miło zaskoczona, gdyż po żelu CeraVe takiego uczucia nie mam.

+/- Cena dość wysoka, ale jest to produkt specjalistyczny, więc warto

Świetny dla suchej skóry

To zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk od CeraVe.
Produkt jest bardzo przyjemny w użyciu, formuła dobrze się pieni tworząc aksamitną pianę, która świetnie oczyszcza skórę bez efektu przesuszenia i napięcia. Skóra po umyciu jest zrelaksowana i gładka. Wygląda na wyciszoną. Przy regularnym stosowaniu wraz z balsamem z tej serii zauważyłam że na skórze pojawia się mniej grudek. Moja skóra ma skłonność do przesuszania i jest wrażliwa, a żel sprawdził się przy niej świetnie. Jeżeli ktoś ma podobne problemy skórne to polecam ten produkt.

Uwielbiam ten kosmetyk za jego neutralny, delikatny zapach. Nie powiedziałabym że jest bezzapachowy, pachnie jak większość kosmetyków dla niemowląt - co mi bardzo odpowiada. Po spłukaniu jest natomiast na skórze niewyczuwalny, na plus.

Opakowanie z pompką to to co również uwielbiam w tym produkcie, ponieważ to super wygodne i szybkie rozwiązanie. Butelka jest pojemna, starczyła mi na około miesiąc codziennego stosowania. Sama butelka jest ciekawa i nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Z pewnością jest to produkt, do którego jeszcze wrócę!

Świetny żel

Bardzo przyjemna kąpiel, a po niej odżywiona skóra, bez czerwonych plam, bez wysuszania. Spełnił w pełni moje oczekiwania. Jako posiadaczka suchej, zaczerwienionej skóry, jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry

Mam skórę wrażliwą, dlatego muszę stosować odpowiednie kosmetyki. Ten żel wypadł bardzo dobrze! Jest bezzapachowy, konsystencja taka lejącą. Dobrze oczyszcza skórę, delikatnie złuszczając. Skóra jest gładka, miękka po dłuższym stosowaniu widać wyeliminowanie grudek. Skóra jest odpowiednio nawilżona. Jest to taki płaszcz ochronny dla skóry, więc jak ktoś ma problemy skórne to śmiało może tego używać.

Używa produktu od: próbka

Żel wygladzil i nawilżyl

ceraVe,Wygładzający żel do mycia dla skóry szorstkiej, z grudkami, suchej to jak dla mnie super produkt. Skora stala sie nawilzona bardziej jedrna a drobne krosteczku ktore mialam znikly. Moze nie wszystkie ale dalej nad tym pracujemy razem z zelem :)