L`Oreal Paris, Age Specialist 45+, Firming Tissue Mask (Ekspert Wieku 45+, Ujędrniająca maska w płachcie)

Pojemność 1 szt

Maska ujędrniająca w płachcie przeznaczona dla kobiet po 45. roku życia, które pragną, aby ich skóra wyglądała młodo jak najdłużej
Maska natychmiast nadaje sprężystość, wygładza drobne zmarszczki, ujędrnia i zapewnia intensywne nawilżenie.

Zawiera:
- pro-retinol,
- peptydy,
- kwas hialuronowy

Maska dodająca skórze blasku i świetnie nawilżająca

Mam skórę mieszaną z lekkim trądzikiem. Maseczkę zastosowałam na noc po ciężkim dniu zamiast kremu na noc.

Maseczka po nałożeniu zapewnia efekt chłodzenia . Skóra dzięki niej odpoczywa i regeneruje się. Płachta jest wytrzymała i dobrze przycięta, niezwykle prosto się ją nakłada. Balsam w niej zawarty jest odpowiedniej konsystencji i trzyma się twarzy, więc spokojnie można w niej spać niej i nic nie zabrudzi.

Rano skóra wyglądała promiennie, była wygładzona, jakby młodsza. Twarz wyglądała na bardzo wypoczętą, świetnie nawilżoną i napięta.

Maseczkę na pewno ponownie kupie i do niej wrócę.

Fajnie napina skórę i bardzo dobrze nawilża.

Maskę nałożyłam po bardzo ciężkim dniu w pracy. To był świetny pomysł bo pierwsze wrażenie na skórze to chłód i odświeżenie - pełen relaks.
Fajnie napina skórę i bardzo dobrze nawilża.

Generalnie wolę maski, które nakładam pędzelkiem na twarz. Te w płachcie zawsze mi się źle układają, zsuwają mi się. Ta jest dużo lepsza. Dobrze wycięta i dobrze przylega do twarzy. Nawet nie musiałam z nią leżeć.

Zdjęłam ją i nadmiar produktu wmasowałam w twarz, szyję i dekolt. Twarz wyglądała na bardzo wypoczętą, dobrze nawilżoną i co zaskakujące na mocno napiętą.

Chętnie kupię sobie kolejną.

Dobra maska w płachcie

Maska jest przyjemna w użyciu. Płachta dobrze trzyma się na twarzy, jest odpowiednio wycięta. Emulsji jest wystarczająco dużo. Po użyciu maski skóra jest przyjemnie nawilżona, rozświetlona i po prostu lepiej wygląda. Nie zauważyłam natomiast efektu ujędrnienia i uelastycznienia cery oraz wygładzenia drobnych zmarszczek, co obiecuje producent. Trudno jednak tego oczekiwać po jednym użyciu maski.

L`Oreal Paris, Age Specialist 45+ Ujędrniająca maska w płachcie

Bardzo przyjemna maseczka, po nałożeniu jest efekt chłodzenia dzięki czemu skóra bardzo odpoczywa i regeneruje się. Sama płachta nawet dobrze przycięta, bardzo łatwo się ją nakłada, a balsam w niej zawarty nie spływa i trzyma się twarzy, więc spokojnie można w niej chodzić :) Z efektu jestem zadowolona, skóra wyraźnie nawilżona i odżywiona.

Polecam!!!

Maska jest bardzo dobrze nasączona i przyjemna w użyciu. Doskonale nawilża i odżywia skórę. Cera jest wypoczętą, jędrna, wygląda lepiej. Posiada przyjemny zapach. Naprawdę polecam tą maskę!

Maska w płachcie ujędrniająca

Bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Nawet moja mama dała sobie z nią radę. ;) skóra po aplikacji maski była wygładzona i rozświetlona. Można również przypuszczać iż koloryt skóry również się wyrównał. Polecam wszystkim kobietom.

Bardzo dobra maska

Maseczka pięknie pachnie. Po zastosowaniu skóra stała się jędrna, promienna a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Dodatkowo wyrównuje się koloryt, znikają przebarwienia. Twarz jest sprężysta i napięta. Polecam Paniom 45+

Dobra maska w płachcie

Maseczka zostawia przyjemne uczucie ściągnięcia na skórze, od razu pojawia się efekt ujędrnienia. Skóra wydaje się również bardziej lśniąca, nawilżona, a koloryt ujednolicony. świetny dodatek do nocnej pielęgnacji.

Fajny produkt

Polecam ujędrniają maskę w płachcie.Po jej zastosowaniu skóra jest pięknie odżywiona,bardzo gładka i delikatna w dotyku.Wydaje się że zmarszczki są wygładzone i delikatnie spłycone.Nadaje się jako produkt przed tzw.”wielkim wyjściem”,gdyż daje natychmiastowy efekt.

Używa produktu od: próbka

Idealna po ciężkim dniu w pracy

Maseczka odczuwalnie ujędrnia skórę oraz nadaje jej blasku. Twarz po jej zastosowaniu jest przyjemnie nawilżona i odprężona. Maska ma postać płachty, która jest bardzo łatwa w aplikacji i pięknie pachnie. Jeżeli chodzi o efekty spłycające zmarszczki myślę, że po jednym użyciu nie mogę się na ten temat szczerze wypowiedzieć, więc zostawię tą kwestię niewyjaśnioną do następnych użyć.

Bardzo przyjemna maska

Maska sprawia, że skóra jest bardzo delikatna, miła w dotyku i przyjemnie nawilżona. Wolę jednak tradycyjną postać maski typu krem czy żel, ponieważ wystarcza na dłużej i zużywam tyle, ile aktualnie potrzebuję.

Maski w płachcie - moje ulubione !

Uwielbiam maseczki w płachcie. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie tą od L’Oreal.
Firma L’Oreal jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Maska jest bardzo dobrze wykrojona. Ma odpowiednią ilość kremu. Łatwo się ją aplikuje . Już chwilę po założeniu czuć uczucie ukojenia i nawilżenia skóry. Po zdjęciu maski skóra jest bardziej napięta oraz miękka. Efekt utrzymuje się ok 24 h (może dłużej , bo następnego dnia miałam zaplanowane inne zabiegi na twarz , więc ciężko określić ile się dokładnie utrzymuje) Moja skóra jest dojrzała ze drobnymi zmarszczkami mimicznymi, ale bez większych zmarszczek w innych miejscach twarzy. Jednorazowe nałożenie maseczki nie spowodowało, ze zmarszczki znikły, ale efekt miękkiej skóry super.