Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do twarzy

Eliza Jones Glow Super Elixer, Face & Neckline Serum Serum do twarzy, szyi i dekoltu

3,8 na 54 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,8 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • Iffkkaa
    Iffkkaa
    1 / 5
    4 stycznia 2024 o 19:57
    Średniak
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Serum kupiłam w action zaciekawiony olejową formułą. Niestety bardzo się rozczarowałam. Pozostawiam tłustą warstwę którą ciężko zmyć. Stosowałam solo jak i jako etap domknięcia pielęgnacji, w obu wersjach się nie sprawdziło. Do tego posiada tragiczny zapach.
    Wady:
    • Zapach
    • Działanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 kwietnia 2021 o 21:57
    Fajne serum w przystępnej cenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Od dłuższego czasu stosuję je jako ostatni etap pielęgnacji wieczornej. Ładnie domyka nałożoną pielęgnację i zostawia skórę gładką i rozświetloną. Cena i naturalny, prosty skład zdecydowanie na plus. Za mniej niż 10 zł uważam, że warto.
    Zalety:
    • prosty naturalny skład, niska cena, rozświetlenie i wygładzenie cery
    Wady:
    • zapach jak typowe oleje - nie każdemu przypadnie do gustu
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 września 2020 o 16:42
    Moc natury w olejku za grosze
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Na produkt nadziałam się w Action, gdzie zakupiłam go za niespełna 8zł. Zdecydowałam się na niego ze względu na naprawdę dobry, niemal całkiem naturalny skład. Przewaga substancji w tym kosmetyku to oleje rożnej maści. Konsystencja typowa dla olejków, zapach w pierwszym tępie słodki, zaraz jednak wychodzą z niego naturalne, ziołowe nuty. Ma małą pojemność, zamknięty jest w szklanej minibuteleczce z pipetą -bardzo wygodny sposób dozowania. Jest dla mnie uzupełnieniem domowej pielęgnacji, gdy potrzebuję dodatkowego natłuszczenia. Fajnie się sprawdza też nałożenie minimalnej ilości produktu na szczyty kości policzkowych lub łuk kupidyna -nadaje piękne, naturalne glow. Czasami dodaję też kropelkę do maseczek glinkowych, aby wolniej zastygały. Co także bardzo ważne -kosmetyk nie zapycha, a mówię to jako posiadaczka cery mieszanej, której poprzednio stosowane olejki często nie służyły. Polecam wypróbowanie tego produktu, tym bardziej zważywszy na jego rewelacyjną cenę.
    Zalety:
    • nadaje piękny efekt glow
    • niemal całkiem naturalny skład
    • nie zapycha
    • bardzo niska cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Mara78
    Mara78
    5 / 5
    15 marca 2020 o 13:10
    Olejowe serum do twarzy - w 99 % naturalne.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kosmetyk z serii : " bliżej natury" . To naturalne, proste serum z olejkami i witaminami. Raczej do twarzy niż do dekoltu - z uwagi na pojemność. Sama buteleczka : mała,poręczna - co cieszy kosmetyczkę ! 10 ml zmieści sie zawsze. Dozownik bardzo precyzyjny, estetyczny i nie zawodny. Serum cudów nie zdziała, nie nawilży, ale fajnie doda witalności, lekko zregeneruje i co ważne nie zapcha i fajnie uzupełnia codzienna rutynę przy makijażu. Używam zazwyczaj przed nałożeniem podkładu lub dodaje kroplę do samego podkładu. przez to uzyskuję świetlisty, dużo bardziej naturalny efekt, bez przeciążenia i wysuszenia. Skład bardzo naturalny i interesujący : nie zapycha porów, nie zawiera sylikonów, parabenów, alkoholu, wazeliny i innych pochodnych ropy naftowej. sztucznych barwników i dużej ilości zapachów. Zawiera za to w 99 % naturalną i unikalną kompozycję olejków tzw. suchych, lekkich emolientów, które wraz z zawartymi w nich witaminami i antyutleniaczami pielęgnuje i rewitalizują nam cerę. Niestety te 10 ml szybko sie skoczy, ale cena serum jest bardzo przystępną, a kompozycja olejków naprawdę ciekawa. I co ważne serum ma naturalnie ekologiczny skład - dlatego to już któraś z kolei buteleczka. Skład to głownie Oleje : Glycine Soja Oil - Olej sojowy, Helianthus Annuus Seed Oil - Olej Słonecznikowy , Vitis Vinifera Seed Oil - Olejek z pestek winogron, - Tripelargonin - Emolient/Suchy lekki olejek z nasion ostropestu - Olus Oil - Olejek roslinny, Persea Gratissima Oil - Olejek z awokado, Prunus Amygdalus Dulcis Oil - Olejek migdałowy, Olea Europaea Husk Oil - Olejek z łusek oliwek, Olea Europaea Fruit Oil - Oliwa z Oliwek, Argania Spinosa Kernel Oil - Olejek Arganowy, -Tocopheryl Acetate - Syntetyczna Witamina E też konserwant. - Parfum - sub zapachowa śladowe ilości to : -Brassica Campestris Seed Oil - olej rzepakowy -Beta-Carotene - witamina A. Przeciwutleniacz i naturalny barwnik serum - Ascorbyl Palmitate - rewitalizuje i przeciwdziała fotostarzeniu sie skóry - Tocopherol ( Naturalna witamina E ) Sub rewitalizująca i odżywcza. - Lecithin ( Lecytyna) Sub odżywcza regenerująca - Glyceryl Stearate - Emolient sztuczny, sub okluzyjna - Glyceryl Oleate - Emolient i emulgator składników - Citric Acid - kwasek cytrynowy . Regulacja PH i konserwant.
    Zalety:
    • Skład niemal w 100 % naturalny i organiczny
    • Niemal w 100 % jest to unikalna kompozycja olejowa
    • Serum zawiera głownie olejki i witaminy
    • Nie zawiera parabenów, pochodnych ropy naftowej, alkoholi i sztucznych barwników i wielu innych alergenów
    • Serum rewitalizuje i zapobiega wysuszeniu sie skóry.
    • Mała poręczna buteleczka z precyzyjnym aplikatorem zawsze zmieści sie w kosmetyczce
    • Dobra cena w stosunku do unikalnej kompozycji olejowej i samego składu.
    • Stylistycznie fajny i estetycznie wykonany flakonik z dozownikiem - precyzyjną pipetą
    Wady:
    • Wad nie zaobserwowałam hmmm poza jedną te 10 ml naprawdę błyskawicznie znika !
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.