Natasha Denona, Mini Glam Palette (Paleta 5 cieni do powiek))

Natasha Denona, Mini Glam Palette (Paleta 5 cieni do powiek))

Pojemność 1 szt

Paleta Mini Glam składa się z matowych, metalicznych cieni do powiek w szarawych kolorach, błyszczących złotych odcieni w neutralnych odcieniach i neutralnych cieni, aby uzyskać efekt wprost z czerwonego dywanu. Jest również idealna do codziennego makijażu oka.

paletki cieni
prasowane

Skład jest w trakcie moderacji.

• Ingredients (Contains): SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ZINC STEARATE, DIMETHICONE, CAPRYLYLGLYCOL,ETHYLHEXYLGLYCERIN,HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE,SILICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI77491/CI77492/CI 77499 (IRON OXIDES). Intercos code: 17125855 (Golden flesh-68M) Ingredients (Contains): TALC, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIISOSTEARYL MALATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PTFE, ZINC STEARATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, ALUMINUM CALCIUM SODIUM SILICATE , SILICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TIN OXIDE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491/ CI 77492/ CI 77499 (IRON OXIDES), CI 75470 (CARMINE). Intercos code: 17127208 (Anjo -278M) Ingredients (Contains): MICA, TALC, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIISOSTEARYL MALATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SILICA,PTFE, ZINC STEARATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, ALUMINUM CALCIUM SODIUM SILICATE , TIN OXIDE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491/ CI 77492/ CI 77499 (IRON OXIDES), CI 75470 (CARMINE),CI77000 (ALUMINUM POWDER). Intercos code: 17127209 (Faye -279M) Ingredients (Contains): MICA,TALC, ALUMINUM CALCIUM SODIUM SILICATE , OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIISOSTEARYL MALATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN ,TIN OXIDE, PTFE, ZINC STEARATE,CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491/ CI 77499 (IRON OXIDES), CI 75470 (CARMINE). Ingredients (Contains): SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ZINC STEARATE, DIMETHICONE, MICA,TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE,CAPRYLYLGLYCOL,ETHYLHEXYLGLYCERIN, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,SILICA, CI77491/CI77492/CI 77499 (IRON OXIDES), CI 75470 (CARMINE).

Przyzwoita

Na urodziny od mojej przyjaciółki dostałam kartę podarunkową do Sephory, w tym samym czasie na maila przyszedł kod rabatowy.

Już jakiś czas miałam na oku Mini Glam Palette od Natashy Denony. A z racji, że rabat wchodzi na kosmetyki tej marki postanowiłam się skusić.

W eleganckiej paletce znajduje się 5 cieni o gramaturze 0.8 g. Niby mało, ale cienie są bardzo dobrze sprasowane i wystarczy ich bardzo malutko użyć aby wykonać makijaż, więc są wydajne.

Co do samej palety mam mieszane uczucia.
Kolory w opakowaniu są piękne. Neutralne, nawet powiedziałabym chłodne.
Skusił mnie beż, który wydawał się idealny.
Jednak na oku ten beż u mnie nie jest wcale beżowy, tylko to takie mleczne toffi. Wpada w bardzo ciepły podton, co mnie akurat się nie podoba. I chyba mam zgrzyt z tym że w paletce są tylko dwa matowe cienie, w tym są one tak kontrastowe. Zamieniłabym jeden brudny błysk, na jakiś pośredni mat, którym można ożywić makijaż. Bo w tym momencie tą paletką można zrobić góra dwa dzienne makijaże i na tym koniec.
A co błysków to są one bardzo zgaszone. Bardzo eleganckie i z klasą. To nie jest dyskotekowa kula jak w turbopigmentach, gdzie jak się nie przyklei cienia na jakiś klej to osyp z brokatu jest na całej twarzy.

Paletka idealna do biznesowych makijaży, jak i w ogóle dziennych make-upów.

Cienie są doskonałej jakości i nie mam im nic do zarzucenia. Tak jak wspominałam jeden brudny błysk jest dla mnie zupełnie zbędny, wygląda okropnie zarówno na swatchu jak i na oku, i na pewno go nie zużyje. Cienie utrzymują się na powiekach przez cały dzień, nic się nie zjada, ani nie zbiera w załamaniach.

Nie żałuję zakupu paletki. Cienie Denony są dla mnie nowością, i jestem zadowolona że udało mi się w końcu je na sobie przetestować.
Na razie nie planuję więcej zakupów z tej marki.
Mam cichą nadzieję, że w którymś z kolejnych pudełek LookIncredible coś uda mi się od niej trafić.

Rewelacja.

Paleta Mini Glam, to pierwszy mój produkt od Natasha Denona i na pewno nie ostatni. Właściwie jak dla mnie bez wad.
I tak:
- wygodne, zgrabne, poręczne, starannie wykonane opakowanie
- przepiękne kolory od matowych po metaliczne, które ładnie się ze sobą łączą i współgrają,
- cienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się, są trwałe, utrzymują się do kilku godzin, nie załamując w załamaniach powiek,
Czego więcej wymagać od palety cienie? Daję maksymalną ilość gwiazdek.

Świetna!

Jedna z lepszych palet jakie posiadam, kolorystyka doskonała, jakość świetna, nakładają się bez problemów, łączą między sobą i wyglądają bajecznie na oku przez cały dzień. Uniwersalny maluch, na dzień i na wieczór, niepozorna a efekt jaki można uzyskać zaskakuje. Nie jest tania, polecam szukać na promocji.

Cudo!!!!

Jest to moja druga mini paletka do Natashy Denona. Mam też mini nude która również sprawdza się fantastyczne. Paletka mini glam składa się z 2 matowych cieni. Jeden przejściowy kolor a drugi bardzo ciemny do pogłębiania koloru. Pozostałe cienie to przepiękne metaliki które porostu wyglądają na powiece jak biżuteria. Pięknie się rozprowadzają i mają masełkową konsystencie. Pigmentacja jest idealna. Trzymają się na powrócę cały dzień i muszę powiedzieć że im dłużej je noszę tym lepiej wyglądają! Niby tylko 5 kolorów ale można nią wyczarować i makijaż na codzień jak i na większe wyjścia. W duecie z paletką mini nude są dla mnie idealnym zestawem. Jest to mój kolejny hit od Natasha Denona. Serdecznie polecam.