Nature Box, Szampon do włosów z olejem z oliwek

Olej z oliwek w 100% tłoczony na zimno.
Szampon wzmacnia włosy, zmniejszając ich łamliwość nawet o 80% i pielęgnuje końcówki. 83% składników zawartych w kosmetyku jest pochodzenia naturalnego. Korpus butelki wykonany w 25% z plastiku z recyclingu.
Dla zniszczonych długich, łamliwych włosów.
Olej z oliwek:
-Wnika we wnętrze włosa i przywraca im zdolność do zatrzymywania wilgoci
-Zwalcza wolne rodniki i chroni od światła słonecznego oraz zanieczyszczeń

Bardzo przyjemny

Używałam tego szamponu przez dłuższy czas. Ma bardzo przyjemny zapach i to co mnie urzekło, nie plącze włosów. Na pewno kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Nature Box, Szampon do włosów z olejem z oliwek

Szampon jest delikatny, bardzo wydajny o przyjemnym zapachu. Włosy po jego umyciu dobrze się układają, nie przetłuszczają się, są doskonale odżywione i zdecydowanie mają piękniejszy i świeższy wygląd. Opakowanie jest pojemne więc na długo wystarcza. Szampon dobrze się pieni i jest z naturalnych składników za co duży plus. Produkt godny polecenia w przystępnej cenie i ładnym opakowaniu.

Nature Box szampon

Produkt jest dość gęsty, ale jego formuła nie wydaje się ciężka ani obciążająca. Zapach przyjemny, trochę energetyzujący. Szampon dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Na początku stosowania byłam nim zachwycona i już zdążyłam polecić go koleżance. Po użyciu włosy były miękkie, odżywione, nawilżone. Dokładnie takie jak lubię najbardziej! Czułam, że nareszcie trafiłam na produkt idealny dla siebie.

Bardzo fajny

Dostałam w prezencie pod choinkę szampon i odżywkę. Bardzo fajnie rozplątuje włosy, a mam włosy kręcone i trudne do czesania. Oprócz tego ładnie pachnie i ma super skład. Cena za tę jakość niewygórowana. Przeźroczyste opakowanie pozwala ocenić ilość produktu w środku. Minusem moim prywatnym jest to, że nie pomógł mi nawilżyć skóry głowy, która mi się strasznie łuszczy. Ale to mój prywatny problem; )

Piękny zapach

Powiem tak zakochałam sie w zapachu szamponu. Ma śliczne buteleczki
Kwestia mycia to jest różnica w miękkości i ułożenia włosów. Efekt jest zaskakujący jak dla mnie. Włosy są po umyciu uniesione i miękkie. Lepiej się układają.
Lecz jak nosiłam szalik to się trochę elektryzowały. Ale to strasznie tsk nie przeszkadzało. Ogolnie jestem zadowolona z efektów. To produkt z 96 % naturalnych składników to się chwali

Super produkt!

Ten szampon to cudo, które na dłużej zagości w mojej łazience i do którego będę często wracać. Duży plus za butelkę wykonaną częściowo z recyklingu i za to, że jest wegański. Opakowanie jest bardzo ładne i korzystnie wygląda w łazience. Szampon bardzo dobrze się pieni, szybko nakłada się go na włosy i łatwo spłukuje. Ma bardzo naturalny niedrażniący zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Zauważyłam, że moje włosy są widocznie wzmocnione oraz bardziej nawilżone - praktycznie się nie elektryzują i łatwiej się prostują. Super działa z innymi produktami z tej serii.

Używa produktu od: próbka

Świetny produkt

Szapom do włosów Nature Box z olejem z oliwek bardzo dobrze sprawdził się na moich włosach. Włosy są miękkie i puszyste. Zauważyłam większe nawilżenie, a do tego zapach długo utrzymuje się.

olej z oliwek to jest to!

Mam słabe, delikatne i łamliwe włosy, co sprawia, że ich pielęgnacja nie jest łatwa. Jak się jednak okazało szampon oparty w 100% na naturalnej oliwie z oliwek stał się skutecznym panaceum na moje zniszczone włosy! Szampon jest delikatny, ma odpowiednio gęstą konsystencję, dobrze się pieni i przyjemnie pachnie! Szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy, które są miękkie i nie plączą się. Z czasem zauważyłam, że stają się mocniejsze, a końcówki zregenerowane. Bez wątpienia jego jeszcze jednym i ogromnym atutem jest fakt, że należy do grupy kosmetyk wegańskich i naturalnych

Używa produktu od: próbka

Super szampon. Polecam

Szampon z oliwy z oliwek bardzo ładnie pachnie. Jego konsystencja jest oleista, i na dłoniach pozostawia fajny film. Włosy są lśniące, odżywione, sprawiają wrażenie jakby były po świeżym cięciu w studiu fryzjerskim. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Będę sięgać po szampony Natur Boox. Super!!!

Delikatny szampon

Szampon ma delikatną konsystencję. Bardzo ładnie pachnie. Nawilża ale bardzo delikatnie. Moje włosy są w normalne w kierunku przetłuszcząjcych się z suchym końcówkami. Ten szampon średnio się mi sprawdził, włosy były w małym stopniu nawilżone, mimo używania odżywki z tej samej serii, moje włosy były przesuszone. Nie skreślam tego szamponu, lecz myślałam że lepiej się sprawdzi. Jest on delikatny, więc idealny na codzień.

Super się sprawdza!

Lubię szampony Nature Box przede wszystkim za fajne opakowania i zapachy. Dodatkowo doskonale działają na moje puszące się i niesforne włosy.
- Super pachnie
- Włosy nie puszą się
- Dobrze się pieni
- Nie obciąża włosów
- Nie przetłuszcza włosów

Mile doznanie

Szampon natur box pozytywnie mnie zaskoczyl, poniewaz bardzo ladnie pachnie choc to jest tylko szczegół pozytywów.

Szampon ma opakowanie, z którego latwo wydobyc produkt. Ponadto jest weganski, a opakowanie jest wykonane w 25 procent z recyklingu. Bardzo lubie naturalne produkty takze jestem zadowolona.

Moje wlosy sa bardzo zniszczone, spuszone i wysuszone więc cudow sie nie spodziewałam. Jednakze wlosy przy spłukiwaniu sa wygladzone. Moje wlosy sa na tyle zniszczone, ze sam szampon sobie nie poradził ale przy pomocy maseczki i odżywki do wlosow firmy natur box efekt jest zadowalajacy.

Wlosy sa wygladzone, bardziej sprężyste i latwiej się rozczesują. Zdecydowanie sie wzmocniły jednak przy tak tragicznie zniszczonych wlosach efekt naprawczy jest zbyt maly. Choc bardzo mozliwe, ze jedynie sciecie włosów by pomoglo.

Jednak bardzo mi zestaw z natur box pomaga w utrzymanie wlosow w ladzie.

Wazne też jest, ze produkt nie obciaza moich wlosow. Mam z natury cienkie i na czubku lubią sie przetłuszczać.

Jestem zadowolona z użytkowania szamponu i na pewno nie jeden raz kupię zestaw z natur box.