BioRepair, Płyn do higieny jamy ustnej gęsty

BioRepair, Płyn do higieny jamy ustnej gęsty

Już teraz możesz zacząć naprawiać swoje szkliwo. Pierwszy płyn do higieny jamy ustnej, który chroni Twoje zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności i bakteriami.

Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach microRepair naprawia szkliwo oraz zwalcza nadwrażliwość zębów. Innowacja: Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów. Jedyny płyn naprawiający szkliwo zębowe o tak skutecznym działaniu antyseptycznym oraz zwalczającym nadwrażliwość zębów. Oparty na technologii MICROREPAIR®, dzięki czemu wzmacnia i chroni zdrowie Twoich zębów wyjątkowo skutecznie.

naprawia strukturę szkliwia
zwalcza nadwrażliwość zębów
zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego i próchnicy
działa antyseptycznie

Przyjemna świeżość i ochrona

W trosce o swoje szkliwo sięgnęłam właśnie po ten płyn do higieny jamy ustnej.

Wydaje się być gęstrzy od płynów tego typu. Ma przyjemny smak, ożeźwia i zapewnia uczucie komfortu w jamie ustnej.

Dopełnia czyszczenie zębów szczotką oraz niciami dentystycznymi. Nie powoduje pieczenia ani mrowienia w ustach.
Zęby są lepiej chronione a szkliwo wzmocnione.

Obecnie ulubiony,chociaż nie jest bez wad

Przede wszystkim od innych płynów różni go gęsta konsystencja,do której trzeba się przyzwyczaić,oraz skład bez alkoholu i fluoru.

Swój zakupiłam w promocji,w internetowej drogerii i patrząc do wydajności cena jest ok. Butelka starczyła mi na prawie dwa miesiące regularnego stosowania, czasem dwa razy dziennie. Nie był jedynym,którego używałam,z racji wizyt u dentysty i zaleconego w międzyczasie Meridolu,ale na pewno najczęściej wybieranym.

Doskonale dopełnia czyszczenie zębów soniczną szczotką, niciami dentystycznymi i bardzo dobrze odświeża w tzw. międzyczasie.

Nie jest to mocny alkoholowy smak, nie podrażnia, ale składniki w nim zawarte mocno odświeżają, wręcz czasem ściągaja jame ustną,do czego też trzeba się przyzwyczaić,ja to wręcz polubiłam bo czuję,że jest konkret,ale taki bez podrażniania.

Rzeczywiście w podbramkowych sytuacjach łagodzi.

Czy wzmacnia zęby ? Ciężko ocenić,nie jest to jedyny produkt który używam w tym celu,na pewno ich nie osłabia,z miesiąca na miesiąc po wielu sposobach moje zęby są coraz mocniejsze.

Poleciłam go też koleżance z aparatem na zębach i była zadowolona, tym bardziej, że musi używać bardzo łagodnych past i szczoteczek.

Ma jedną wadę, która trochę mnie czasem irytuje, zakrętka jest kompletnie nieadekwatna do gęstości,nie wylewa się go do końca, później kiedy nałożymy ją na opakowanie płyn na nie ścieka.
Butla jest też duża,trochę nieporęczna np w podróż.

Ogólnie ma u mnie 5 mimo drobnych wad, jakoś nie kusi mnie teraz żeby wracać do innych, zbyt przyzwyczaiłam się do tej formy.

Polecam przy nadwrażliwości zębów

Mam nadwrażliwe zęby, z racji wieku już trochę połatane i o słabym szkliwie.
Na płyn natrafiłam szukając preparatu, który byłby bez kontrowersyjnego fluoru, dla zębów nadwrażliwych i odbudowujący szkliwo.
Preparat Biorepair, zawiera mikrocząsteczki microRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiąże się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów. Jest to jedyny płyn naprawiający szkliwo zębowe o tak skutecznym działaniu antyseptycznym oraz zwalczającym nadwrażliwość zębów. Oparty na technologii microRepair, dzięki czemu wzmacnia i chroni zęby wyjątkowo skutecznie.
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że zwalcza nadwrażliwość zębów, świetnie odświeża.
W smaku taki sobie..., mocno miętowy, tępy, gęsty, ale ze względu na działanie i widoczne dobroczynne skutki jestem w stanie nie zwracać na to szczególnej uwagi.
Polecam mnie naprawdę pomógł zwalczyć nadwrażliwość zębów.

Gęsty płyn do płukania jamy ustnej, BioRepair

Płyn do płukania jamy ustnej BioRepair kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to duża biała butelka o pojemności 500 ml zapłaciłam około 20 zł
dodatkowo na butelce jest miarka która zapewnia łatwe i precyzyjne stosowanie płyny.
Płyn jest gesty ma świeży smak ale niezbyt intensywny jak dla mnie ok, daje przyjemne długotrwałe uczucie odświeżenia i czystości.
Stosuje dwa razy dziennie po umyciu zębów
Płyn zmniejsza nadwrażliwość zębów, skutecznie pomaga w redukcji kamienia nazębnego.
Podsumowując jak dla mnie rewelacja, najlepszy płyn do płukania ust, jakiego do tej pory używałam, na pewno kupię kolejne opakowanie.
Polecam osobom borykającym się z nadwrażliwością zębów.