Eveline Cosmetics, Insta Skin Care, Antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych

Średnia ocena: 3.54/5

Cena PLN 14.44

Twoja skóra potrzebuje natychmiastowego, dokładnego oczyszczenia? Marzysz o zredukowaniu niedoskonałości, zminimalizowaniu zaskórników i totalnym detoksie cery? A dobra zabawa to Twój absolutny „must have”? To znaczy, że antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Pomaga w walce z niedoskonałościami skóry, redukuje zaczerwienienia, błyskawicznie eliminuje wypryski oraz wysusza i oczyszcza zaskórniki. Superskuteczny żel to kuracja uderzeniowa na wszystkie widoczne niedoskonałości skóry.

na przebarwienia, antybakteryjne, na zaczerwienienia, regenerujące
w tubce
żel
preparaty punktowe
trądzikowa, młoda, z przebarwieniami / defektami

polecam

2 dni i każdy wyprysk znika. Po pierwszym dniu już jest wysuszony. Stosuję nie tylko na twarz, ale także na inne partie ciała. Używam kilka razy dziennie, co kilka godzin. W taki sposób u mnie się ten kosmetyk sprawdza

ok

Fajna jest ta seria Insta Skin Care, super wybór dla osób z cerą problematyczną, Ten żel działa miejscowo na zmiany, wysusza je, działa antybakteryjnie. must have w kosmetyczce każdego nastolatka i nie tylko.

Porażka

Zachęcona pozytywną opinią jednej z influencerek, zakupiłam produkt w Auchan. Kosztował ponad 15zl, więc nie mało.
Szok i niedowierzanie. Bardzo nieprzyjemny w stosowaniu.
Porażka na pełną skalę.
Zostawia klejącą warstwę.
Nie wchłania się, roluje się. Nie wiadomo jak nałożyć kolejne etapy pielęgnacji...

Co najgorsze to totalny brak efektów...

Nigdy więcej nie kupię..

Czasami działa, a czasami nie...

Produkt znajduje się w poręcznej tubce. Została ona wykonana z elastycznego, nieprzezroczystego tworzywa. Jest zakończona precyzyjnym aplikatorem w postaci dzióbka - identyczny jak w kremach pod oczy. Opakowanie mieści 20 ml kosmetyku, które należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Dodatkowo tubka została zapakowana w kartonik, na którym znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

Zapach przypomina mi męską wodę po goleniu. Jednak jest on tak słabo wyczuwalny, że można go niemal uznać za produkt bezzapachowy. Kosmetyk jest bezbarwny. Ma żelową, odrobinę rzadką konsystencję. Jest niewidoczny na twarzy, co stanowi jego dużą zaletę. Wadą natomiast jest fakt, że dość długo się wchłania, więc te 2 minuty więcej (szczególnie rano) trwają wieczność :D

Jeśli chodzi o efekty, bywa... różnie. Czasami widocznie pomaga, przyspieszając gojenie się wyprysków (już po 3-4 dniach nie ma po nich śladu), a czasami w ogóle nie widać jego działania. I szczerze mówiąc, nie wiem, od czego to zależy. Dlatego ciężko mi powiedzieć, czy go polecam, czy odradzam. W przypadku tego produktu chyba trzeba przekonać się dosłownie na własnej skórze, bo nawet nie jestem w stanie powiedzieć, do jakiego rodzaju cery najbardziej się nadaje.

Zel do zadań specjalnych

Ten żel fajnie się sprawdzaja do niewielkich wyprysków. Przy większych typu podskórna bulwa nie sprawdza się. Żel jest przezroczysty, bezbarwny. Po aplikacji zasycha niczym klej.

Żel dający rezultaty (nie)specjalne.

Z racji, że niestety co jakiś czas borykam się z nieproszonymi gośćmi w postaci zmian zapalnych na różnych częściach mojej twarzy, preparaty punktowe dosyć często goszczą w mojej kosmetyczce. Najbardziej preferuję plasterki, gdyż są bardzo, ale to bardzo higienicznym rozwiązaniem, choć czasem skuszona promocją sięgam i po inne specyfiki mające się szybko uporać z pryszczami.

Ten konkretny żel kupiłam w jednej z drogerii internetowych, płacąc trochę ponad 10 złotych. Taka cena w mojej opinii jest w porządku.
Produkt zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej tubce, z której bez problemu wydobywa się zawartość. Ilość to 20ml i całości wręcz nie sposób zużyć.

Konsystencja zaś jest płynna, żelowa i bywało, że po nałożeniu na zmianę zapalną produkt ściekał z tego miejsca. No niestety już na starcie jest to minus. Po jakimś czasie żel zastygał i na pryszczu tworzył się film, który pod wpływem dotyku schodził w postaci takiej jakby błonki. Z tego powodu produkt zdecydowanie nie nadaje się choćby pod makijaż, bo zwyczajnie jest mocno widoczny. Specyfik ma również wyczuwalny zapach (jak chyba większość od marki Eveline), ale na szczęście nie nadmiernie intensywny.

Co do składu, mamy tutaj takie substancje aktywne jak:
* cynk działający wysuszająco i hamujący namnażanie bakterii
* oczyszczający i złuszczający naskórek kwas salicylowy
* odżywczy i regenerujący olej z konopi.

Przechodząc jednak do najważniejszego, czyli działania. Niestety jest ono największym mankamentem tego preparatu... Rezultaty są dosłownie ŻADNE :( Naprawdę kompletnie nic się nie zadziało. Żel ani nie przyspieszał gojenia zmiany, ani jej nie wysuszał. Nie pomagał jej się oczyścić czy zregenerować. W mojej opinii żadna z obietnic producenta nie została spełniona. Do tego produkt przez swoje spływanie z miejsca właściwego przeznaczenia jest upierdliwy w stosowaniu.
Ja niestety nie polecam!

Nie dla mnie

Niestety u mnie ten produkt w ogóle się nie sprawdził. Owszem ma działanie mocno wysuszające jednak kompletnie nie przyspieszyło to gojenia się punktowych wyprysków. Po nałożeniu żelu na wyprysku pozostała dziwna zaschnięta skorupka. Ani to nie nadawało się do zakrycia podkładem ani dobrze nie wyglądało bez niego.

Nie dla mnie

Mam cerę suchą, bez przebarwień czy wyprysków , ale wiadomo każdej kobiecie od czasu do czasu wyskoczy na twarzy nieprzyjaciel . Zwłaszcza w okolicach miesiączki . Dlatego uznałam , że warto mieć taki produkt w kosmetyczce . Niestety u mnie się nie sprawdził , ani nie skrócił czasu gojenia wyprysku , ani nie zapobiegł jego rozwinięciu . Za to moja siostra używała go na pojedyncze wypryski jakie czasami jej się pojawiają na dekolcie lub plecach , i u niej zadziałał bez zarzutu .

Agent od zadań specjalnych

Od dawna nie kupuję żeli punktowych, bo to jednak droższy produkt za mała pojemność w stosunku np. do serum. No ale była promocja na Eveline na duże zestawy i Mystery Box i jakoś tak się stało, że mam.
W ostatnim miesiącu kilka zmian się pojawiało stąd zdecydowałam się żel użyć w akcji. Jakież moje zdziwienie, że faktycznie zmiejsza stan zapalny! Ale uwaga na używanie go z innymi kosmetykami. Użyty solo było widać, że w miejscu nałożenia przez ok. godzinę miałam zaczerwienienie (pewnie dość spora ilość substancji aktywnych).
Czy jestem zadowolona? Nawet bardzo! Chyba pierwszy żel punktowy, który mnie zaskoczył, a nie rozczarował.
Co do samego żelu: jest bezbarwny, taki wodno-gęsty. Bezzapachowy.
Nakładam go odrobinkę (plus, że opakowanie nie strzela połową zawartości tubki) i zostawiam. A wieczorem widać, że zmiana jest o wiele mniejsza, mniej boli i jest mniej czerwona! Polecam

Punktowy żel

Mam cerę trądzikową, żel sprawdza się na niewielkie doskonałości i raczej na początku ich powstawania, wtedy bardzo dobrze się działa , wycisza problem i szybko widać efekty, jednak nadaje się do używania tylko na noc lub jeśli nie nosi się makijażu. Niestety roluje się pod makijażem...
Więc zdecydowanie warto go włączyć do wieczornej pielęgnacji.
Posiada również fajne, higieniczne opakowanie, dzięki któremu można żel aplikować bezpośrednio na niedoskonałości.

Tani i działa

Żel na niedoskonałości od marki Eveline , zakupiłam ze względu na niską cenę , nie spodziewałam się po tym kosmetyku cudów, jednak się pomyliłam.Żel zamknięty jest w tubce z ładną kolorową etykietą , dozownik wygodny w używaniu.Żel ma konsystencje żelową , jest bezbarwny i bezzapachowy.Nakładam go zawsze na większe , bądź mniejsze wypryski i zawsze działa.Dzięki niemu niedoskonałość staje się mniej boląca , jest zaczerwieniona , na następny dzień zmiana jest mniej widoczna i szybciej się goi jestem zadowolona z działania jak i ceny.

Fantastyczny

Bardzo dobry żel do zadań specjalnych . Świetnie radzi sobie z pojedynczymi wypryskami posmarowane wieczorem rano prawie znika na pewno jest skuteczny w walce z trądzikiem nie podraznia ani nie wysusza skóry polecam