SVR, Liftiane, Creme Riche (Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy dla skóry wrażliwej i suchej)

Cena PLN 80.00

Dla każdego rodzaju skóry wrażliwej i suchej. Do stosowania na twarz i szyję.

Liftiane Creme Riche skutecznie wypełnia zmarszczki i ujędrnia skórę. Po tygodniu stosowania kremu skóra staje się gładsza i bardziej rozświetlona. Dla wszystkich rodzajów skóry. Przetestowany na skórze wrażliwej.Hipoalergiczny.

Liftiane łączy w sobie wysokie stężenia kluczowych w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej składników aktywnych:

Najnowszej generacji czysty Resveratrol
• silny antyoksydant, który zwalcza wolne rodniki
oraz aktywuje sirtuiny – proteiny wydłużające życie komórek. Natychmiastowo napina i wygładza skórę dając widoczny efekt redukcji i spłycenia zmarszczek

Kwas hialuronowy o dwóch wielkościach cząsteczek:
• o wysokiej masie cząsteczkowej -natychmiast ujędrnia skórę
• o średniej masie cząsteczkowej - zapewnia długotrwały efekt regeneracyjny

Hydroksyprolinę która poprawia jędrność i gęstość skóry, gdyż stymuluje produkcję kolagenu, chroni włókna elastyczne i hamuje produkcję enzymów powodujących starzenie się skóry.

dojrzała
nawilżające, ujędrniające, rozświetlające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w tubce
bogate
uniwersalne
Wiek
40+

Świetny produkt

Bardzo dobry krem, zamknięty w tubce, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne oraz higieniczne. Krem lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża. Bardzo subtelnie, ładnie pachnie, co uprzyjemnia stosowanie produktu. Nie wywołuje reakcji alergicznych, idealny dla skóry wrażliwej.

Mój nowy sprzymierzeniec w walce z czasem.

Mój nowy ulubieniec. Nieczęsto nowy produkt od razu trafia w mój gust, a raczej w gust mojej skóry. Ale temu się udało. Krem jest delikatny, o białej i lekkiej konsystencji. Świetnie się u mnie wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu, dlatego idealnie nadaje się pod makijaż. Już po pierwszych dniach skóra wygląda naprawdę dobrze. A dopiero co się poznajemy. To będzie przyjaźń na dłużej.