KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 68% osób
    MrKicia03
    29 marca 2020 o 18:51
    Bardzo kobiece
    Pierwszą buteleczkę tych perfum otrzymałam w podziękowaniu za zamówienie jako jeden z 3 dostępnych prezentów byłam bardzo ciekawa tych perfum. Muszę przyznać, że są dla mnie piękne, ja osobiście bardzo lubię wyraźne dość mocne perfumy, które są idealne na większe wieczorowe wyjścia. Nuty zapachowe to: bergamotka, jaśmin, róża damasceńska, paczula, kadzidło i bób tonka. Zapach pięknie rozwija się z czasem od użycia. Perfumy są bardzo trwałe i również mega wydajne ze względu, że wystarczy ich niewielka ilość by otulać się nim przez cały dzień. Zamknięte w pięknej buteleczce, klasycznej i ekstrawaganckiej nadającej zmysłowości. Osobiście jestem w nich zakochana i pewnie zostanie tak na dłużej.
    Zalety:
    • Zapach
    • Trwałość
    • Buteleczka
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    vess
    11 kwietnia 2019 o 13:43
    3 / 5
    Mężowi bardzo się podoba jak pachnę ;)
    Te perfumy bardzo przypadły do gustu mojemu Mężowi, twierdzi, że pachnę cudownie ;) Mi osobiście te perfumy nie podobają się aż tak bardzo, a zwłaszcza ich brak trwałości na mojej skórze. O dziwo chyba dłużej trzyma się na ubraniach (!). Na szczęście dostałam ten produkt w gratisie za zakupy w Yves Rocher, bo myślę, że żałowałabym wydanych na nie pieniędzy. Zapach idealny na okres wiosna, lato - lekki, przyjemny, kwiatowy. Zdecydowanie bardziej na dzień niż na wieczór.
    Zalety:
    • +/- zapach
    • +minimalistyczny, elegancki flakon
    Wady:
    • -trwałość
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Inna perfumeria

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    arbuziaczek
    22 kwietnia 2019 o 18:13
    Paczulowe chłodne kadzidło
    Zapach to kwestia gustu, w zasadzie jednemu podoba się w perfumach róża, inni szukają piżma, ale do rzeczy: Uwielbiam paczulę. Tutaj jest ona intensywna i wybija się na pierwszy plan. Reszty nut nie potrafię opisać hehe, ale ładnie współgrają i tworzą piękny zapach o nawet dobrej trwałości. Gdzieś wyczytałam że zapach jest kadzidlany i trochę się z tym zgodzę. Mój mężczyzna nie skomplementował ani razu, no cóż, trudno. Zapach na jesień i zimę, a latem i wiosną - na elegancki wieczór. Bardzo go lubię, szczególnie, że w promocji jest za 100 zł w Yves Rocher. Cena przystępna. Niestety wydajność słaba; z każdym psiknięciem ulatnia się spora ilość perfum i dlatego ich tak szybko ubywa. Na pewno kiedyś do nich wrócę, bo wśród paczulowych perfum są chyba najbardziej przystępne cenowo. Piękny zapach, kobiecy.
    Zalety:
    • paczula
    Wady:
    • wydajność
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Inna perfumeria

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaledonia
    20 października 2023 o 7:57
    Przepiękny na okazje
    Piękny zapach, który kupiłam w ciemno. Korzystałam z recenzji, ale po nutach zapachowych wiedziałam, że się spodoba. Mam 30ml flakonik, piękna kropla. Mam zamiar nadal używać go na specjalne okazje, na weekend, bo wg mnie jest zbyt mocny na co dzień ( po prostu nie wypada w czymś tak mocnym iść do pracy ). Przypomina w dużej mierze słynną panienkę, chyba najbliżej im do niej. Trochę mnie cytrusów tutaj, bardziej ciężki jest. Warto zdecydowanie przynajmniej przetestować i samemu się przekonać.
    Zalety:
    • promocje
    • zapach
    • flakon
    • trwałość
    Wady:
    • cena regularna
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Perfumeria internetowa

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    M_R_
    27 lipca 2023 o 15:26
    4 / 5
    Zapach na większe okazje
    Yves Rocher So Elixir to wyjątkowy zapach marki, który jest często opisywany jako elegancki i zmysłowy. Jest to jedna z popularnych kompozycji w ich kolekcji, a ja mam przyjemność podzielić się moją opinią na temat tego zapachu. Flakon perfum prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Jest prosty, ale jednocześnie piękny, co doskonale oddaje charakter zapachu. Wystarczy niewielka ilość na skórze, ponieważ zapach jest dość intensywny, więc flakon powinien wystarczyć na dłuższy czas. Co do samego zapachu, So Elixir otwiera się nutami bergamotki, które nadają mu świeżości i lekkości. Następnie ukazuje się serce zapachu, w którym dominują piżmo, irys i róża. Te składniki nadają perfumom głębi i nuty kwiatowe, które sprawiają, że zapach jest bardziej kobiecy i zmysłowy. Na koniec pojawiają się nuty drzewne i wanilia, które nadają perfumom ciepła i delikatnej słodyczy. Jestem pod wrażeniem trwałości tych perfum. Na mojej skórze zapach utrzymuje się przez wiele godzin, co jest naprawdę imponujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wiele innych perfum może zaniknąć po krótkim czasie. So Elixir doskonale sprawdza się na wieczorne wyjścia, randki czy specjalne okazje. Jest to zapach dość wyrafinowany, więc dla niektórych osób może być zbyt ciężki na codzienny użytek, ale to zależy od preferencji każdego. Podsumowując, Yves Rocher So Elixir to zapach, który przypadnie do gustu miłośniczkom zmysłowych i eleganckich kompozycji. Trwałość tego zapachu jest godna uwagi, a wyważona mieszanka nut kwiatowych, drzewnych i wanilii sprawia, że jest to niezapomniana i charakterystyczna kompozycja. Jeśli szukasz perfum, które wywołają pożądanie i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo, So Elixir może być świetnym wyborem.
    Zalety:
    • Trwałość zapachu
    • Cena
    • Eleganckie opakowanie
    Wady:
    • Zbyt duża ilość może przytłaczać
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań