Alteya Organics, Organic Rose Otto Regenerating Concentrate Bio Damascena (Naturalny serum regenerujący)

Wysokowydajne serum przeciwdziała widocznym oznakom starzenia oraz nawilża skórę.Wypełniony substancjami aktywnymi pochodzenia naturalnego roślinnego koncentrat regenerujący Bio Rose Otto Bio Damascena natychmiast zmniejsza widoczność zmarszczek, nasycając skórę wilgocią i niezbędnymi mikroelementami, jednocześnie zapewniając jędrniejszy i bardziej wyrazisty wygląd. Nasz opatentowany naturalny kompleks fito-Age zawiera Rose Otto, ekstrakt z białej trufli i silne bioaktywne substancje morskie, które pomagają zmniejszyć widoczność plam i niedoskonałości, zapewniają bardziej młodzieńczą cerę, która natychmiast staje się gładsza i jaśniejsza.

Udowodniono naukowo, że naturalny koncentrat regenerujący Rose Otto Bio Damascena:

Zwiększa jasność i blask skóry parametru L o 5,5 jednostki po pierwszym użyciu
Zwiększa elastyczność skóry + 35%
Zapewnia intensywne nawodnienie + 48%
Ogranicza zmarszczki o -13% i worki pod oczami o -14%
Zapewnia natychmiastowy efekt wypełniacza + 0,39 mm już po jednym użyciu - zmarszczki wydają się mniej wyraźne, skóra wygląda na gładszą i bardziej młodzieńczą.
Wskazane dla: zniwelowania zmarszczek, utraty elastyczności i jędrności, nierównej tekstury, matowości
Odpowiedni dla skóry suchej, normalnej, mieszanej, tłustej
Bez: parabenów, ftalanów, glikolu propylenowego, oleju mineralnego, PABA, wazeliny, parafiny, DEA, składników pochodzenia zwierzęcego.

Główne składniki aktywne:

Olejek eteryczny z kwiatów róży damascena - rzadki olejek eteryczny, bogaty w złożoną gamę minerałów i witamin, który pomaga napiąć i ujędrnić skórę, zapewniając jej młodzieńczy wygląd. Zawiera niezbędne przeciwutleniacze i mikroelementy, które mają pozytywny wpływ na naczynia włosowate na powierzchni, wyrównując koloryt skóry i poprawiając cerę. Wyjątkowe właściwości odmładzajace i zwalczajace wolne rodniki.

Wyciąg z kwiatu dziewanny - rozświetla i rozjaśnia skórę oraz zmniejsza widoczne skutki stresu oksydacyjnego wywołanego szkodliwym promieniowaniem UV.

Ekstrakt z białej trufli - rzadki ekstrakt, który posiada udowodnione właściwości zwiąkszajace elastyczność skóry oraz pomaga zmniejszyć i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia.

Marine BioActive Complex - potężne połączenie 4 różnych ekstraktów z alg pomaga poprawić wygląd zmarszczek i obwisłej skóry. Unikalna kompozycja tego kompleksu jest bogata w ochronne przeciwutleniacze, które wspierają zdrowo wyglądającą skórę.

Wykorzystała: kilka próbek

Hmm

Miałam przyjemność zapoznać się z tym kosmetykiem w formie próbki 10ml. Więc nie byłam w stanie wykonać pełnej, zalecanej przez producenta kuracji, która ma polegać na codziennym używaniu serum przez 30 dni.
10ml wystarczyło mi mniej więcej na 2 tygodnie.

Nie jestem pewna co o tym myślę. Być może jest tu zbyt duża ilość silnie działających, skoncentrowanych składników, do których nie jestem przyzwyczajona. Albo może po prostu mam za małe doświadczenie z tak silnie skoncentrowanymi serum, by móc docenić pełnię jego działania.

W każdym razie mam mieszane uczucia. Z jednej strony zauważyłam zauważalną poprawę kondycji mojej skóry po użytkowaniu tego produkty. Była bardziej gładka, miękka, o wyrównanym kolorycie.

Jednak czułam pewien dyskomfort nakładając serum. Wyczuwałam delikatne pieczenie, które nie wydaje mi się czymś normalnym i dobrym (jeśli się mylę, proszę, by mi ktoś dał znać). Niemniej, pomimo pieczenia, skóra nie robiła się zaczerwieniona.

Konsystencja jest dość ciekawa. Niby rzadka, jasnożólta emulsja, ale niestety niezbyt wydajna. Co jest dość dużą wadą patrząc na cenę serum.

Zapach jest intensywny, różany. Dla mnie zbyt mocny i duszący, choć to mój gust.