Bielenda, Bakuchiol, Nawilżający płyn micelarny

Bielenda, Bakuchiol, Nawilżający płyn micelarny

Płyn dokładnie oczyszcza i odświeża naskórek, skutecznie usuwa makijaż i pozostałe zabrudzenia. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje na etapie oczyszczania, optymalnie nawilża, łagodzi podrażnienia, doskonale przygotowuje cerę na przyjęcie kremu lub serum. Przepiękny, naturalny zapach wynikający z wysokiej zawartości kojącej wody różanej czyni oczyszczanie jeszcze przyjemniejszym.

Płyn micelarny z bakuchiolem

Płyn zakupiłam w Rossmanie, ponieważ był jedynym kosmetykiem do oczyszczenia twarzy w promocji w dużym opakowaniu. Z początku byłam sceptycznie nastawiona. Bakuchiol brzmi strasznie. Ale przekonała mnie ładna szata graficzna. Korek w stylu drewnopodobnym dodaje szyku i elegancji, jednak z jego użyciem mam duży problem. Przy otwieraniu często się przycina i nie otwiera w całości.
Sam płyn ma bardzo ładny zapach, dobrze oczyszcza cerę, z oczami radzi sobie nieco gorzej jednak ich nie podrażnia. Pozostawia cerę nawilżoną i gotową do dalszych zabiegów. Wydajność jest średnia ale jak za cenę na promocji polecam wypróbować na własnej skórze.

Bardzo dobry

Nawilżający płyn micelarny od Bielendy skusił mnie swoim naturalnym składem i za to ogromny plus. Dodatkowo jest bardzo wydajny, nie podrażnił też mojej skóry. Generalnie wykonuje swoje zadanie, czyli zmywa makijaż, nie zauważyłam jednak aby dodatkowo nawilżał skórę. Jak najbardziej mogę polecić posiadaczkom skóry suchej i wrażliwej.

Sprawdza się bardzo dobrze

Płyn micelarny Bielenda bakuchiol dostępny jest w cenie regularnej około 20zl.
Produkt znajduje się w plastikowej butli o pojemności 500ml.Korek zamykany na klik, imitujący drewno. Ładna szata graficzna w kolorze fioletowym.
Formula płynu jest płynna przeźroczysta, pięknie pachnie zapach przypomina mi roze.
Skład tego płynu jest w 97% pochodzenia naturalnego. Bardzo fajnie ze marka wypuszcza produkty z naturalnym składem. W płynie tym znajdziemy między innymi bakuchiol, czyli składnik roślinny który zapewni nam rewitalizacje skóry. Następnie ginko biloba poprawiający jędrność cery oraz wyciąg z jaśminu działający kojąco na skórę. Dodatkowo produkt zawiera hydrolat z róży, który tonizuje i wygładza.
Skład jest naprawdę bardzo fajny. Efekt po zastosowaniu tego płynu jest bardzo dobry. Skóra jest oczyszczona, pozostałości makijażu zostają domyte. Produkt nakładam na wacik.plyn nie podrażnia nie uczula. Nie powstają po nim żadne niedoskonałości. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Ogólnie polecam. Duży plus za zapach który umila aplikację tego produktu.

Szał na bakuchiol :)

Nawilżający płyn micelarny z bardzo modnym ostatnio bakuchiolem zasiedlił także i moją szafkę.

Co nam wiadomo o samym BAKUCHIOLU a no to że można go stosować do wszystkich rodzajów skóry. Nadaje się również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dodatkowo:
- Zwalcza starzenie się skóry i wolne rodniki. --Hamuje wzrost bakterii odpowiedzialnych za powstanie trądziku.
- Ma działanie złuszczające, skóra staje się po nim rozświetlona i gładka
- Reguluje produkcję sebum.
- Zmniejsza widoczność przebarwień i zapobiega powstawaniu nowym.
- Zapobiega powstawaniu zaskórników.
- Spowalnia procesy niszczenia włókiem elastyny i kolagenu dzięki czemu opóźnia wiotczenie skóry.

Nic dodać nic ująć :)

Kolejnym cennym składnikiem naszego płynu micelarnego jest GINKGO BILOBA, który poprawia jędrność i koloryt cery oraz stymuluje produkcję kwasu hialuronowego dzięki któremu skora jest odpowiednio nawilżona.

W tym płynie można znaleźć również JAŚMIN, który zapobiega utracie wody z naskórka oraz koi podrażnioną i suchą cerę.

Jeżeli chodzi o sam płyn to dla mnie jest ok ale bez wielkiego ŁAŁ. Kosmetyk ma bardzo przyjemny i delikatny zapach. Jeżeli chodzi o zmywanie makijażu delikatnego to pójdzie szybko, jeżeli natomiast jest mocny lub wodoodporny to pojawia się lekki problem i trzeba albo mocno trzeć albo wspomóc się czymś innym. Nieprzesusza skóry, delikatnie ją nawilża. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy i szybko się wchłania. Dzięki HYDROLATOWI Z RÓŻY tonizuje i wygładza skórę. Jeżeli ktoś maluje się bardzo rzadko tak jak ja obecnie to skóra będzie bardzo fajnie oczyszczona i odświeżona, będzie też dobrze przygotowana na przyjęcie kremu.

Hit

Aktualnie w promocji w rosmanie!

Płyn nie podraznia, nawilża nadaje się do każdego rodzaju cery. Ładnie oczyszcza, nie podraznia, ładnie pachnie, bardzo delikatnie. Ma w miarę naturalny skład. Duża pojemność produktu.

Ładnie zmywa makijaż i nawilża skórę

Idealny płyn micelarny dla wszystkich rodzajów skóry. Radzi sobie nawet z mocnym i wodoodpornym makijażem, ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Jak za taką cenę polecam wszystkim przetestować. Pozostawia skórę oczyszczoną i nawilżoną.