OnlyBio, Hair Balance, Maska do włosów wysokoporowatych

OnlyBio, Hair Balance, Maska do włosów wysokoporowatych

Maska do włosów wysokoporowatych z linii Hair Balance to rozwiązanie dla bardzo suchych i puszących się włosów.
Kiedy stosować maskę do włosów wysokoporowatych? Gdy włosy są bardzo suche i puszące się.
Jaki efekt? Łuska włosa domyka się, dzięki czemu włosy są bardziej gładkie i lśniące. Jak pachnie? Wibrujący zapach słodkiego kiwi zadba o Twój znakomity nastrój!

Włosy wysokoporowate charakteryzują się mocno rozchyloną łuską. Mają największą tendencję do puszenia i falowania. Rzadko naturalne, zazwyczaj rozjaśniane, farbowane lub regularnie stylizowane na gorąco, łamią się i wykruszają. Bardzo szybko poddają się stylizacji i odgniatają.

Idealne dociążenie

Moje zniszczone włosy są miękkie w dotyku, gładkie ale nie nadmiernie obciążone i tłuste. A ten zapach! Przepiękny, owocowy, ale dla kogoś kto nie lubi pachnących kosmetyków może być za mocny.

Chyba zostanę na dłużej

Do zakupu namówiła mnie moja koleżanka, wysyłając link abym sprawdziła jaki rodzaj włosa mam. Na początku nie chętnie ale wkoncu się zdecydowałam i zakupiłam. Tak, muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczona ze w rossmanie jest tak dobry kosmetyk moje włosy pięknie pachną, nawet mąż czuje różnice. Dla mnie bomba, u mnie sprawdziła się w 2 stu procentach. Stosuje zgodnie z ulotką 40 min, po tym czasie mogę włosy świetnie się rozczesują, są gladkie miękkie i lśniące. Polecam wszystkim.
Na plus jest też cena, i to że można ją kupić w drogerii.

Może być

Na kupno maski Onlybio zdecydowałam się zachęcona pozytywnymi opiniami na wizaż.pl. Całkiem dobrze mi się sprawdza chociaż nie jest moim ulubionym produktem tego typu. Swoją maskę nabyłam w Rossmann, akurat była w promocji za około 16 złotych. Na plus na pewno niezwykłe apetyczny zapach kiwi i gęsta konsystencja. Stosowanie jej to sama przyjemność. Jak mam czas maskę zostawiam na włosach na jakieś 30-40 minut. W inne dni używam jej jak odżywkę, tu również dobrze się sprawdza. Po zastosowaniu maski włosy wydają się wyraźnie wygładzone i miękkie, nabierają zdrowego blasku. Włosy nawet rozczesują się całkiem nieźle. Niestety nie tak dobrze jak po użyciu innej mojej ulubionej maski i dlatego daje 4 gwiazdki a nie 5.

Super produkt

Ta Maska jest świetna. Zaciekawiło mnie już samo opakowanie, mega zachęcające, kolorowe, młodzieżowe. Maska dobrze działa na moje włosy. Często rozjaśniam swoje blond włosy, dlatego ta Maska pięknie je odżywia i regeneruje. Pozostawia włosy pięknie pachnące, Maska jest wydajna.trzymam ją na włosach około pół godziny, jestem zadowolona z efektów. Wrócę do niej na pewno.

Rozczarowanie

Byłam pełna nadziei co do tej maski. Po przeczytaniu pozytywnych opinii, kupiłam ja bez zastanowienia. Moje włosy są suche i swędzi mnie głowa po niej. Czuje jakby moje włosy były jeszcze tłuste chociaż zawsze mocno spłukuje odżywkę. Dam jeszcze szanse jej, bo mało nie kosztuje jak na zwykła sieciowa maskę, ale szkoda ze takie zawieszenia

Super maska

Bardzo fajna i treściwa maska do włosów. Używam w metodzie OMO jako pierwsze O. Ładny zapach, wydajny produkt, satysfakcjonująca cena. Włosy wyglądają bardzo ładnie po użyciu, są odżywione ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością i wysokością nakładania.

Mój must have!

Ta maska naprawdę zdziałała cuda na moich włosach! Mam bardzo suche włosy, rozjaśniane i skłonne do puszenia. Dzięki tej masce włosy stają się miękkie i odżywione. Zobaczyłam znaczną różnicę po stosowaniu jej regularnie. Najlepszy efekt uzyskuję , gdy trzymam ją na głowie 40min , wtedy jest najlepszy rezultat.

Najlepsza maska, której pozostanę wierna

Jestem wielka fanka marki Onlybio i z czystym sumieniem polecam ja wszystkim kobietom. Marka spełnia w 100% moje oczekiwania.
Maska zamknięta jest w plastikowym pudełku. Szata graficzna kolorowa jak cała seria. Konsystencja masełka, a zapach obłędny. 98% pochodzenia naturalnego.
Moje włosy wysokoporowate , które mało co ujarzmi i wygładzi. Maskę stosuje 2 razy w tygodniu w połączeniu z olejem tej samej marki i zostawiam pod czepek na 1-2 godziny.
Taki zabieg na moich włosach czyni cuda. Włosy są wygładzone, nawilżone i wogole się nie puszą. Mam wrażenie jakby ich objętość zwiększyła się. Pięknie pachna. Wyglądają jak po wizycie w salonie. Maskę czasami stosuje tez bez oleju, wtedy efekt jest troszkę słabszy. Z rozczesaniem ich nie ma najmniejszego problemu. Po kilku takich zabiegach włosy wyglądają zdrowo, super się ukladaja( bez prostownicy a myślałam ze tak się nie da). Jednak świadoma pielęgnacja potrafi zdziałać cuda a marka Onlybio tylko nam to ułatwia.

Cudo

Te maskę kupiłam z polecenia koleżanka mi powiedziała że to jest super maska i się nie pomyliła . Od zawsze miałam problem z puszeniem się włosów a po tej masce już tak nie mam dodatkowo bardzo dobrze nawilża włosy.

Super

Maskę zakupiłam wraz z cała serią. Świetny skład, zapach, działanie. W połączeniu z olejem tej samej firmy działa cuda. Dla włosów zniszczonych rozjaśnianiem idealny produkt

Dobry produkt

Skusiłam się przetestować produkty z onlybio oczywiście zachwalane przez gwiazdy internetu. Wypełniłam ankietę na stronie onlybio. Była bardzo szybka i przyjemna dotyczącą moich włosów i codziennej pielęgnacji. Zostały dobrane kosmetyki i zaczęłam testowanie id szamponu i właśnie tej maski. Moje włosy są długie do pasa. Ciężko się rozczesują mają skłonność do częstego przesuszenia. Co do tej maski...ma konsystencję bardzo gęsta co jest jej plusem. Zapach jak dla mnie duszący na pewno owocowy ale to nie moje klimaty. Zapach utrzymuje się na włosach ale nie jest tak duszący jak przy myciu. Włosy dobrze się rozczesały,efekt wyprostowanych włosów. W ciągu dnia mniej się płaczą co dla mnie jest bardzo ważne i cena która też jest bardzo niska jak do jakości produktu. Godna polecenia i przetestowania na swoich włosach.

Bardzo dobra

Mimo, że mam średnioporowate włosy to kupiłam do wysokoporowatych. I nie żałuję. Maska idealnie sprawdza się po zastosowaniu humektantów. Na moje suche, sztywne, lekkie włosy zadziałała meeega. Włosy niesamowicie miękkie, nawilżone, dociążone. Sprawdza się i jako maska i jako odżywka trzymana na 1-2 minuty. Po tej masce włosy najdłużej ze wszystkich moich odżywek utrzymują nawilżenie i miękkość. A moją zmorą jest właśnie "uciekające nawilżenie". O ile odżywki z tej serii mi się średnio sprawdziły, nie było efektu wow, o tyle naprawdę polecam ten produkt.