Garnier, Fructis, Goji Hair Food, Nadająca blask maska do włosów koloryzowanych

Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Goji Hair Food wzbogacone o jagody goji z Chin* został opracowany specjalnie po to, by zachować energię i blask włosów farbowanych. Formuła została wzmocniona przez moc kryjącą się w jagodach goji, by utrzymać żywy i soczysty blask włosów farbowanych.

Rezultaty:
4x więcej blasku w formie spłukiwanej maski

Absolutnie aksamitna, lekka, przyjemna konsystencja jest wzmocniona przez tryskające życiem aromaty czerwonych owoców. zielone nuty roślinne i kwiatowe łączą się z zapachem róż i czekolady, aż pojawia się finisz pełen romantycznych nut piżma, tworząc słodki, kremowy, ponętny zapach.

*Pochodzenie może się zmienić.
**Badanie instrumentalne.

Skóra głowy
normalna
w słoiku
>250ml

Maska z tej serii to zdecydowanie Hit marki Garnier

Maska nadaje blask Włosom farbowanym, włosy są mięciutkie i sypkie. Wszystkie maski z tej serii są świetne , nie zawierają Silikonów, Parabenów i Sztucznych barwników. sprawdzają się dobrze jako maska do spłukiwania, bez spłukiwania czy też do emulgowania. Maska ma wiele zastosowań możemy sami wybrać metodę odpowiednią Dla Siebie ????
98% POCHODZENIA NATURALNEGO
Formuła zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 2% oferuje przyjemność stosowania
I wysoką trwałość. Maskę stosowałam na kilka możliwych sposobów. Polecam Każdemu kto ma farbowane włosy nawet na moich rozjaśnionych włosach świetnie się sprawdziła zapomniałam również wspomnieć o tym że pachnie przepięknie a zapach długo utrzymuje się na włosach.

Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Staramidopropyl Dimethyloamine, Lycium Barbarum Fruit Extract (ekstrakt z owoców goji), Glycine Soja/Soybean Oil, Sodium Hydroxide, Helianthus Annus Seed Oil/Sunflower Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Lactic Acid, Tartaric Acid, Cetyl Esters, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Caramel, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum.

W składzie znajdziemy emolienty, substancje nawilżające, substancje myjące, regulatory, przeciwutleniacze i konserwanty, substancje kondycjonujące, substancje zapachowe, filtr UV.

Skład, jak widać, mocno emolientowy, jednak mamy na 3 miejscu glicerynę (osoby na nią wrażliwe powinny uważać). Ze względu na glicerynę maskę możemy zaliczyć do emolientowo-humektantowych. Znajdziemy w składzie filtr UV, który będzie zabezpieczał nasze farbowane włosy przed blaknięciem.
Maska ta jest dedykowana włosom farbowanym, jednak jeżeli mamy włosy w naturalnym kolorze również możemy ją stosować. Według mnie zakwalifikowali tę maskę do włosów farbowanych, właśnie przez obecność filtru UV.
Obecność jagód goji (najzdrowsze owoce świata) daje efekt zdrowych i błyszczących włosów.

Maskę mamy zamkniętą w wygodnym, odkręcanym słoiku o pojemności 390ml. Cena to około 26 złotych, jednak bardzo często można ją spotkać w promocji. Zapach jest przepiękny i utrzymuje się delikatnie na włosach, tak jak w przypadku pozostałych masek z tej serii. Maska ta zdecydowanie warta jest swojej ceny. Można ją używać również do mycia skóry głowy. Czy kupiłabym ją jeszcze raz? Oczywiście że tak bardzo dobrze wpłynęła na kondycję i kolor moich włosów

Bardzo fajna

Bardzo fajna maska, jak wszystkie z tej serii. Zapach ma obłędny i długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja dosyć rzadka jak na maskę, rozpływa się pod palcami. Dobrze nawilża włosy, są po niej miękkie i sypkie. Jest ona przeznaczona do włosów farbowanych niestety jakiś efektów lepszego utrzymywania sie farby czy głębszego koloru nie zauważyłam. Dobra drogeryjna maska.

Najlepsza odżywka do włosów jaką miałam

Maska ma piękny zapach, dzięki niej nie mam żadnego problemu z rozczesywaniem, świetna konsystencja, łatwo nałożyć i spłukać. Sprawia że moje włosy są miękkie, nawilżone, miłe w dotyku, lepiej wyglądają i układają się. Nigdy nie miałam przez nią ''ulizanych'' ani tłustych włosów, pomimo że u mnie przetłuszczają się bardzo łatwo. Opakowanie praktyczne, łatwo otworzyć mokrymi rękami.

Jedna z lepszych masek jakie miałam

Opakowanie maski to plastikowy, wygodny słoiczek o pojemności 390 ml. Sam wygląd opakowania jest miły dla oka, dopasowany do danej wersji.
Nie wiem jak pachną jagody goji, ale zapach maski jest niezwykle przyjemny. Intensywny i owocowy, nieco cierpki - aż chciałoby się ją zjeść :D Dodatkowo utrzymuje się na włosach, co jest sporym plusem. Konsystencja jest przyjemnie budyniowa, podobna jak w wersji papaja. Bez problemu aplikuje się ją na włosy, nie ma też problemów z wypłukanie maski.
Charakterystyczne jest już reklamowanie tej serii jako mającej 3 sposoby użycia - jako odżywkę, maskę i pielęgnację bez spłukiwania. Na moich cienkich włosach nie zaryzykowałam trzeciego sposobu, jedynie 1 i 2 - zależnie od czasu trzymania na włosach.
Po każdym użyciu maski nie miałam problemu z rozczesywaniem włosów. Już podczas spłukiwania czuć było ich wygładzenie, a włosy były "lejące". Po wyschnięciu były niezwykle miękkie i sypkie, przyjemnie nawilżone. Gdy zostawiałam kosmetyk na włosach na kilka minut następnego dnia zauważyłam, że włosy rzeczywiście się bardziej błyszczą. Ogólnie każdorazowo byłam zadowolona z jej działania, bo włosy lepiej się układały i bardzo dobrze wyglądały. Nie było też problemów z obciążeniem, jak przy wariancie papaja. Sama chętnie wrócę do tej wersji i wypróbuję inne - banana i aloes.

Owocowy smak kąpieli :)

Wspaniała odżywko-maska, którą można używać na 3 sposoby. Jest niesamowita!! Po nałożeniu na włosy można się zapomnieć więc warto to zrobić na początku kąpieli :) Zawsze próbuje użyć jej jako odżywka na szybko a zostaje parę minut dłużej i jest tzw. maska :) Pomimo zapomnienia włosy nie są tłuste czy ciężkie. Po prostu idealnie się rozczesują i są oczywiście w dotyku gładkie. aaa najważniejsze na długo wystarcza takie opakowanie :) Polecam Serdecznie!! :)

Siła i blask włosów farbowanych :)

Farbuję włosy już od kilkunastu lat. Zazwyczaj kolor był piękny i pełny blasku tylko przez parę dni tuż po zabiegu farbowania. przetestowałam już wiele masek i odżywek do takich włosów, ale jakoś żadna z nich w pełni nie spełniała moich oczekiwań. Aż do momentu kiedy kupiłam Garnier Fructis Goji :)

Maska do włosów, którą można zastosować na trzy różne sposoby jest fantastyczna. Posiada przyjemną kremową i aksamitną konsystencję. Świetnie rozprowadza się po mokrych jak i suchych włosach. Pięknie odżywia włosy na całej długości. Można ją spokojnie nałożyć także u nasady. Nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje pieczenia ani łupieżu. Po aplikacji na mokre włosy do spłukiwania daje mega odżywienie i nawilżenie. Nałożona na suche włosy bez spłukiwania zdecydowanie ułatwia rozczesywanie i dodaje piękny blask. Maska nie obciąża włosów, są po niej miękkie i przyjemne w dotyku i sypkie. Takie jakie lubię najbardziej. Każda stylizacja po użyciu tej maski jest zdecydowanie łatwiejsza. Struktura włosa jest wygładzona i podatna na stylizowanie. Po czasie regularnego stosowania widać różnicę, że włosy są w lepszej formie i zyskały sporo blasku.
Naturalny skład i wegańska formuła to kolejny plus tego produktu. Maska jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie używam już 2 miesiące a zużyłam dopiero połowę opakowania.

Opakowanie w formie dużego odkręcanego słoika jest wygodne w użyciu. Opakowanie łatwo otworzyć nawet kiedy mam mokre ręce. Szata graficzna jest prosta ale elegancka. Maska posiada bardzo przyjemny i trwały zapach, który zdecydowanie wpływa na komfort stosowania :)

Super produkt z dobrym składem dla moich farbowanych włosów. Nie obciąża, nie powoduje podrażnień ani łupieżu. Idealna :) Polecam :)

Ok

Maski z tej serii szczycą się naturalnym składem. Czy tak jest w rzeczywistości - nie wiem. Na pewno jednak mogą pochwalić się cudownym zapachem. Z tej serii miałam również maskę Papaya, która miała równie piękny zapach, może trochę mocniejszy.
Na moich włosach maska się sprawdziła. Włosy były miękkie i dobrze się rozczesywały. Ciężko stwierdzić, czy nadała włosom blasku - ja tego nie zauważyłam.
Super sprawą jest możliwość stosowania bez spłukiwania. Ogólnie nie przepadam za produktami bez spłukiwania, jednak ten (oczywiście jeśli nie nałoży się jej za dużo) bardzo dobrze ujarzmia suche końcówki.
Cena regularna mogłaby być niższa, ale mamy za to dużą pojemność.
Dla mnie minusem jest opakowanie, które trochę ciężko obsługuje mi się pod prysznicem. Zdecydowanie wolę tubki ;)

Zwyczajny średniak

Bardzo zawiodłam się na tej masce. Miała pięknie pachnieć i czynić cuda z włosami a efekt wyszedł taki, że nie robi zupełnie nic i nawet nie pachnie jakoś specjalnie ładnie. Włosy po jej użyciu były tempe i nie szło ich nawet porządnie rozczesać. Ani nie nawilża ani nie odżywia ani w ogóle nic nie robi, nawet nie daje choćby lekkiego poślizgu. W porównaniu do innych masek z tej serii ta jest w moim odczuciu zdecydowanie najgorsza. Zużyłam ją jako odżywkę do mycia przed zastosowaniem szamponu i w tej roli sprawdza się całkiem nieźle. Na pewno nie kupię ponownie, szkoda pieniędzy.

Kolejna sprawdzona maska z tej serii :)

Ma przepiękny , ujmujący zapach który pomimo że nie przepadam za intensywnie pachnącymi kosmetykami nie razi wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o nadawanie blasku to chyba tylko chwyt reklamowy . Mam wrażenie że wszystkie maski z Hair Food działają bardzo podobnie - pięknie nawilżają i nie obciążają włosów.

Co za zapach ❤ Idealny produkt do włosów cienkich i delikatnych

Z racji, że niedawno świadomie kupuje kosmetyki związane z pielęgnacją włosów. Hair for foody są powszechnie znane w internecie i lubiane oraz niejednokrotnie polecane ze względu na swoje właściwości. Jako posiadaczka włosów cienkich bardzo istotne dla mnie jest,aby produkty do włosów ich nie obciążały. Wybór padł na goji, ponieważ moim włosom również brakuje blasku. Od pierwszego użycia bardzo się polubiłyśmy. Ma idealną konsystencję, przepiękny zapach, wspaniale nawilża o wygładza bez obciążania ich i do tego jest wydajna. Często można ją upolować na promocji w drogeriach bądź choćby w Biedronce. Z pewnością zaopatrze się w kolejne egzemplarze.

W porządku

Ta maska jest w porządku. Z serii miałam już prawie wszystkie - z bananem, z makadamią i tą z papają.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie farbowane bordowy. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie lekkie lakiery - pianek nie cierpią (są dni gdy je akceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Maska ma kremową konsystencję. Nieźle nawilża włosy. Czy nadaje im blask? Powiem tak - są po niej gładkie i miękkie, może dzięki temu są bardziej błyszczące, bo łuski są wygładzone? Być może ja takiego efektu nie zauważyłam. Nie zauważyłam też podkreślenia koloru. Włosy są nawilżone, wygładzone i miękkie. Czyli podobnie jak po wersji z papają, bananem czy makadamią.

Jak dla mnie te maski są bardzo podobne. Li jedynie zmieniono składnik główny. Bez promocji nie ma sensu ich kupować.

Czy kupię ponownie?
Być może, ale na promocji.

Garnier Goji Hair Food

Odżywka kupiona w Rossmanie. Spodziewałam się lepszego efektu, niestety nie zaskoczyła mnie niczym, oprócz pięknego zapachu. Nie obciążyła włosów, ułatwiła rozczesywanie. Ciężko ocenić mi wydajność, bo używam jej w połączeniu z innymi produktami. Według mnie opakowanie na plus, może przydać się do przechowywania drobiazgów.
Cena jak dla mnie zbyt wysoka w porównaniu do jakości, chyba że uda się komuś upolować na promocji.