Garnier, Fructis, Goji Hair Food, Nadająca blask maska do włosów koloryzowanych

Garnier, Fructis, Goji Hair Food, Nadająca blask maska do włosów koloryzowanych

Goji Hair Food wzbogacone o jagody goji z Chin* został opracowany specjalnie po to, by zachować energię i blask włosów farbowanych. Formuła została wzmocniona przez moc kryjącą się w jagodach goji, by utrzymać żywy i soczysty blask włosów farbowanych.

Rezultaty:
4x więcej blasku w formie spłukiwanej maski

Absolutnie aksamitna, lekka, przyjemna konsystencja jest wzmocniona przez tryskające życiem aromaty czerwonych owoców. zielone nuty roślinne i kwiatowe łączą się z zapachem róż i czekolady, aż pojawia się finisz pełen romantycznych nut piżma, tworząc słodki, kremowy, ponętny zapach.

*Pochodzenie może się zmienić.
**Badanie instrumentalne.

w słoiku
>250ml
Skóra głowy
normalna

Trzeba wypróbować

Jako pierwsza z serii hair food w ręce wpadła mi maska z papają i muszę przyznać, że się nie polubiliśmy. Dałam jednak szansę innej masce z tej linii i to był strzał w dziesiątkę.
Produkt ma ładny skład, dużą pojemność i szeroką gamę zastosowań. Można jej używać jako maskę, odżywkę ds, balsam bs, a nawet do mycia. Mi najlepiej sprawdza się jako maska zostawiona na około 10-15 min. Włosy są po niej miękkie, wygładzone i błyszczące. Maska ma przyjemny owocowy zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach.
Cena nie jest zbytnio wygórowana, szczególnie, że bardzo często można dostać ja w promocjach. Nie wiem czy kupię ponownie bo chciałabym przetestować również inne maski hair food, może za jakiś czas gdy będę chciała wrócić do czegoś sprawdzonego.

Bardzo dobra

Z kosmetykami Garniera niestety mam na bakier. Moja skóra nie znosi balsamów garniera, włosy na widok szamponów od razu robią się tłuste, dlatego też od bardzo dawna nie stosuje nic tej marki. Do zakupu namówiła mnie pewna youtuberka, która zachwalała ten produkt. Teraz i ja go zachwalam :) włosy są sypkie, miękkie i przede wszsytkim nie tłuszczą się tak szybko. Stosuje różnie- w zależności od ilości wolnego czasu.

Używać z wygładzającym szamponem

Hmmm... maseczki Fructis sptawdzają się o ile użyjemy w miarę wygładzającego szamponu. W innym przypadku, przy zastosowaniu naturalnego szamponu bez silikonu czy np. bez poliquanterium mamy katastrofę.

I tak z szamponami, które wygładzają włosy, jest ok. Można powiedzieć dobrze. Może i nie ma zachwytów, ale włosy są lekkie, nieobciążone, sypkie. Dlatego pozostałe maseczki Fructis sprawdzały mi się, ale była to raczej zasłiga szamponu.

Zaś kiedy nasz szampon plącze włosy i używamy maseczki, żeby je wygładzić, to niestety nic z tego. Włosy są postrączkowane, skołtunione. Dadzą się rozczasać, ale aż się proszą o coś do końcówek. Sama maseczka jest średnia, efekt jest zależny od użytego szamponu.

Nie wiem czy kupię ponownie, znam lepsze.

Moi ulubieńcy

Wszystkie maski z serii hair food się u mnie sprawdzają. Włosy są po nich fajnie wygładzone i maja obłędny zapach. Wracam do nich za jazdymvrazem kiedy kończę jakieś opakowanie. Polecam również jako odżywka dla krecinowlosych dziewczynek z probkemami w rozczesywaniu włosów zwlasza wersje macadamia.

Warto przetestować

Maskę polecam zakupić na jakiejś promocji i sprawdzić na własnych włosach. Uważam, że warto. Niewątpliwą zaletą jest możliwość stosowana maski na 3 sposoby: jako odżywkę, maskę lub krem bez spłukiwania. Osobiście nie stosowałam jej bez spłukiwania, ale zarówno jako odżywka jak i jako maska sprawdza się dobrze. Włosy są odżywione, miękkie, sprężyste, ładnie się układają. Maska przedłuża trwałość koloru. Ma przepiękny zapach który utrzymuje się długo na włosach. Zauważyłam, że podczas jej stosowania (w porównaniu do innych masek) włosy były w lepszej kondycji mimo działania wysokiej temperatury podczas stylizacji. Przy cienkich włosach polecam rozważnie stosować ponieważ łatwo przesadzić i włosy przeciążyć. Myślę, że maskę warto stosować nie tylko przy farbowanych włosach. Fajnie podkreśla też kolor naturalny.

Całkiem okej

Maskę kupiłam na jednej z promocji w Rossman. Gęsta, pięknie pachnie. Niestety nie spodobało mi się to , że zostawia po sobie włosy ciężkie i klejące. Pomimo długiego zmywania maski z włosów efekt zawsze był ten sam.

Maskę można stosować na trzy sposoby

Maska umieszczona jest w wygodnym, plastikowym słoiczku o pojemności 390 ml. Opakowanie, mimo wielkości, jest naprawdę poręczne i nie stwarza problemów przy użytkowaniu. Szata graficzna utrzymana w czerwono kremowej kolorystyce, przyciąga oko ze sklepowej półki. Na słoiku znajdziemy informacje na temat kosmetyku, sposób użycia oraz bardzo fajnie rozpisany skład.
Nie ma w składzie silikonów i substancji szkodliwych.

Zapach zachwyca mnie za każdym razem i przypomina mi trochę owocowe cukierki

Maskę można stosować na trzy sposoby: jako odżywkę, jako maskę lub jako pielęgnację bez spłukiwania.

Konsystencja średnio gęsta, nie spływa z dłoni, jednak lepiej nakładać ją na włosy małymi porcjami.

Włosy pięknie po niej błyszczą, dobrze się rozczesują i są podatne na stylizację. Kosmetyk nie obciąża pasm.

Maska jest wydajna, chociaż wiadomo to wszystko zależy od tego ile produktu nakładamy i od długości naszych włosów.
Maska ta zdecydowanie warta jest swojej ceny. Można ją używać również do mycia skóry głowy, jednak taki zabieg wychodzi drogo.

Nadaje blasku, pięknie pachnie ;)

Nadającą blasku maskę do włosów koloryzowanych zakupiłam w Rossmanie. Miałam wcześniej bananową maskę z tej serii do włosów bardzo suchych. Maseczka wówczas się sprawdziła, więc postanowiłam wypróbować tą. Maska również mnie zachwyciła. Duże opakowanie maseczki jest bardzo wydajne. Dzięki opakowaniu możemy wykorzystać maseczkę do samego końca. Konsystencja maseczki jest gęstsza, bardzo fajna i przepięknie pachnie. Włosy po umyciu i nałożeniu maseczki są odżywione, głęboko nawilżone i błyszczące. Bardzo fajnie się je rozczesuje. Zapach na włosach utrzymuje się fajnie :)

Doskonała nie tylko po koloryzacji,

Nie farbuję włosów, jestem zadowolona z naturalnego odcienia, ale przecież nie jest to żadną przeszkodą do próbowania produktów przeznaczanych stricte pod włosy po koloryzacji - takim sposobem kupiłam maskę goji, ponieważ lubię tą serię Garnier, szczególnie za zacne składy.
Ja faktycznie widzę, że ta maska działa! Włosy są lśniące, miękkie, pachnące, dobrze wyglądają i nareszcie bez problemu rozczesują! Widzę poprawę odżywienia i nawilżenia.
Systematyczność czyli kilka minut podczas każdego mycia wystarczy, by zauważyć efekty... Jest to ważne szczególnie przy kosmetykach z naturalnym składem, by dać im czas i warunki do działania.
Bardzo polecam maskę Garnier goji: pięknie pachnie, jest wydajna, dobrze dostępna i mimo wysokiej ceny często można spotkać ją w promocji!

Bardzo fajny produkt

Kupiłam ją jakiś czas temu w Rossmann akurat trafiłam na promocję i uważam, że wybór tej maski to był strzał w 10.
Maskę otrzymujemy w dość sporym opakowaniu, dobra konsystencja i świetny zapach.
Produkt ma dobry skład, przynajmniej dla mnie bo nie zawiera silikonów. Na opakowaniu mamy opisane 3 sposoby użycia, ja nanosiłam maskę na umyte już włosy i lekko osuszone, pozostawiałam na 20 minut i spłukiwałam.
Efek? Włosy były pełne blasku, nawet miałam odczucie, że maska ładnie wyeksponowała mój kolor włosów (włosy farbowane).
W słońcu mieniły się pięknymi odcieniami, wyglądały bardzo zdrowo, dodatkowo dobrze się rozczesywały, nie puszyły, a to moja prawdziwa zmora. Maska nie obciążyła mi też włosów pomimo że są cienkie.

Ach ten zapach!

Kocham maski z tej serii, a ta jest jedną z moich ulubionych, ponieważ ma naprawdę intensywny, przyjemny zapach, który pozostaje na włosach do kolejnego mycia.
Najczęściej używam jej pod prysznicem, nakładam na 10 minut i spłukuję. Jednak producent zapewnia, że można stosować ją na 3 sposoby i każdy z nich wypróbowałam.
Czasem nakładam ją na niesforne, suche końce i ładnie je wygładza.
Jeśli mam czas, nakładam ją na umyte włosy na około 40 minut i spłukuję. Wtedy włosy dostają naprawdę bombę nawilżającą, wyglądają na wygładzone, odżywione i nawilżone.
Jestem fanką tego typu opakowań, ponieważ można z nich wydobyć produkt do samego końca i nie wyrzucamy resztek do kosza.
Dodatkowo skład tej maski jest naprawdę bardzo dobry, a cena w stosunku do jakości bardzo niska.

Naprawdę odżywcza maska

Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów. Bardzo dobrze nawilża, ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie i jest przeznaczona do włosów farbowanych. Ma odpowiednią konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką. Nie obciąża włosów. Po jej użyciu czuję, że "nakarmiłam włosy" i są odżywione. Duże opakowanie ma tą zaletę, że na dłużej starcza, jednak nabieranie produktu dłonią sprawia, że można czasem za dużo wziąć. Plusem jest dokładnie objaśniony skład na opakowaniu, no i naturalne surowce. Lubię wszystkie maski z serii hair food, ale z racji przeznaczenia do włosów farbowanych( mam pasemka) oraz zapachu, tą wybieram najczęściej.