Średnia ocena: 3.60/5

Cena PLN 12.99

Naprawczy krem do rąk kojąco - ochronny z bogatym Lipo-Hydro kompleksem skutecznie renatłuszcza i nawilża skórę dłoni zniszczoną częstym myciem i dezynfekcją. Starannie dobrana kompozycja składników aktywnych ukoi oraz odżywi bardzo podrażnioną skórę. Naturalne Prebiotyki wzmocnią jej mikrobiom i odbudują warstwę ochronną. Krem zmniejsza nadmierne złuszczanie naskórka. Lipo Kompleks: Masło Shea, Olowa z Oliwek, Olej ze słodkich migdałów. Hydro Kompleks: Mocznik, Alantoina, Gliceryna, Kwas hialuronowy. Dodatkowo: Prebiotyki, biała glinka i Witamina F.

kremy do rąk
natłuszczające, regenerujące, nawilżające
z pompką
normalna, sucha

Na pewno nie jest to zły krem, ale...

Kremy do rąk to mój kolejny z kilku niezbędników kosmetycznych. Po prostu muszę go mieć w domu, w plecaku/torebce/kieszeni płaszcza. Kremuję ręce po każdym umyciu rąk, dlatego zużywam ogromne ilości smarowideł; nie znaczy to jednak, że jestem szczególnie wymagająca, jeśli o nie chodzi, ale ten z pewnością nie jest moim ulubionym kremem do rąk i zaraz wyjaśnię, dlaczego...

Czytamy, że jest to "naprawczy krem do rąk kojąco-ochronny, który skutecznie nawilża skórę dłoni zniszczoną częstym myciem i dezynfekcją". Widzę, że pandemia stała się tłem/inspiracją do jego powstania. Wygląda na to, że jest to świetny produkt dla lekarzy, pielęgniarek, kosmetyczek, fryzjerek oraz każdego, kto ze względu na charakter swojej pracy musi co chwilę odkażać ręce. Za sprawą covidu dezynfekcja dłoni weszła mi w nawyk, ilekroć wyjdę z domu. Cieszę się, że wyprodukowano taki krem, który zapewnia regenerację wysuszonym dłoniom z racji ciągłego nacierania ich alkoholem. Dalej Producent zapewnia, że krem zawiera kompozycję składników aktywnych, która ma za zadanie ukoić i odżywić bardzo podrażnioną skórę. Jest to bez wątpienia działanie jak najbardziej wskazane i zachęcające. Oprócz tego: naturalne prebiotyki występujące w składzie kremu mają wzmocnić mikrobiom i odbudować warstwę ochronną skóry. Jest to również nietypowy kierunek i rzadko można trafić na tak intensywną i przemyślaną pielęgnację. Podobno zmniejsza nadmierne złuszczanie naskórka. Zawiera lipo-kompleks: masło shea, oliwę z oliwek, olej ze słodkich migdałów oraz hydro-kompleks: mocznik, alantoina, gliceryna, kwas hialuronowy, a jako dodatki występują tam: prebiotyki, biała glinka i witamina F. No wspaniale! Jednak moja skóra dłoni nie potrzebuje żadnej regeneracji - rzadko kiedy pęknie mi skóra, skórę mam miękką i aksamitną właśnie ze względu na ciągłe kremowanie rąk. Potrzebuję je tylko natłuścić, nawilżyć po kontakcie z mydłem i wodą. Dlatego nie mogę stwierdzić czy Producent opowiada bajki, czy wszystko to prawda?

Krem umieszczony został w pękatej butelce o dużej pojemności z pompką, która... - przynajmniej w moim egzemplarzu - nie działa zbyt sprawnie. Wypompowany krem strzela! Skacze na parę metrów! Trzeba mi ręką przysłonić wylot pompki, bo całą łazienkę mam w białych wstążkach (wyciśnięty krem przybiera formę białego paska). To ma wpływ na ocenę opakowania, bo kształt butli i etykietka są według mnie jak najbardziej w porządku - minimalistyczna, ale bardzo przemyślana. Naprawdę bardzo podoba mi się to koło ratunkowe w zestawieniu z nazwą S.O.S. :) ale... krem zasycha przy dzióbku pompki, zostawiając na niej taki zbrylony kawałek, którego nie da się rozsmarować. Jeśli jesteśmy przy rozsmarowywaniu, to krem rozsmarowuje się dobrze i gładko, natomiast wchłania się słabo, pozostawia tłusty film i biały nalot, który wycieram w ręcznik. Fakt faktem, że zawiera glicerynę, która może dawać takie skutki (nie przepadam za tym składnikiem w kremach do rąk w dużej ilości). Co do zapachu - jest on delikatny, przyjemny, ładny, generalnie w porządku, ale nieco 'chemiczny'... nie powala, ot takie 3,5 gwiazdki, ale powiedzmy, że zaokrąglę do czterech gwiazdek, zaznaczając, że ocena jest naciągana.

Komu polecam ten krem? Na pewno osobom, które mają przesuszoną, zniszczoną, poranioną, odwodnioną skórę dłoni - formuła będzie lepiej się wchłaniała. Poza tym ludziom, który pracują w wyżej wymienionych zawodach; ja raczej nie zdecyduję się na zakup, natomiast gdybym dostała go w prezencie, to zużyłabym bez problemu.

Wszechstronne zastosowanie produktu

Jestem zachwycona!

Krem wchłania się bardzo szybko, a obecność probiotyków w składzie sprawia, że produkt zasługuje na miano kremu ochronnego

Kiedy zauważyłam jaki on jest delikatny i nie drażniący i ile posiada składników nawilżająco ochronnych, zdecydowałam się nakładać go na twarz po rutynowym umyciu.

Cera delikatna i matowa jak po nałożeniu kremu BB
Jaki z tego wniosek?

Nie warto przepłacać dziewczyny :v

Nie sprawdził się na moich rękach

Kupiłam go dawno temu i w dalszym ciągu go nie zużyłam. Stoi u mnie w pracy i używam go zazwyczaj po umyciu rąk. Niestety krem ten posiada bardzo krótkotrwałe działanie. Nie mam bardzo suchych rąk, więc nie stanowi to dla mnie dużego problemu, jednak podejrzewam, że dla osób, których dłonie są w znacznym stopniu przesuszone nie będzie to odpowiedni produkt. Zapach tego produktu także nie zachwyca. Powiedziałabym nawet, że jest nieco odrzucający. Jednak krem ma jeden ogromny plus: jest duży i idealnie nadaje się do położenia przy umywalce lub na biurku.

Ratuje dłonie

Krem na prawdę ratuje skórę dłoni. Używany systematycznie zdecydowanie poprawia stan dłoni i je nawilża. Dodatkowo butelka z pompką jest bardzo wygodna. Ostatnio go zamówiłam na stronie producenta https://esklep.pharmacf.com.pl/pielegnacja-dloni-2/krem-do-rak-cztery-pory-roku-naprawczy-300-ml - polecam szybka wysyłka i otrzymałam dodatkowy gratis :)

Kiedyś była lepsza jakość

Używam tego kremu od kilku lat. Na początku był świetny. Dłonie były gładziudkie bez używania Peeling. Zapach był wtedy niezbyt fajny, wręcz odrzucał, ale na szczęście szybko wietrzał, więc mnie to nie zniechęcało do kupowania kolejnych opakowań. Mniej więcej pół roku temu firma zmieniła zapach na bardzo piękny i delikatny i byłam zachwycona. Niestety po użyciu kremu stwierdziłam, że skład też zmienili i to niestety na gorszy. To już nie był ten sam krem. Dłonie nie były już tak gładkie i dłużej się wchłaniał. Do tego cena poszła nieznacznie w górę. Producenci powinni wrócić do starego składu i poprawić jakość tego kremu, który tak uwielbiałam. Stary skład w połączeniu z nowym zapachem byłby idealny.

Polecam na cztery pory roku

Bardzo wydajny i naprawdę dobrze nawilżający kremik. Szybko się wchłania i pachnie dobrym kremem. Naprawdę pomaga przy częstym używaniu mydła i płynu do dezynfekcji. Ma lekką konsystencję i wygodne duże opakowanie. Naprawdę zasługuje na większy rozgłos

Bez szaleństw

plusy:
+ umiarkowanie gęsta konsystencja
+ dosyć przyjemny zapach
+ nietłusty
+ szybko się wchłania

minusy:
- słabo nawilża

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
+ opakowanie z pompką
+ niska cena

Genialny!!!!!!

Odkryłam przypadkiem w drogerii w promocyjnej cenie. Aktualnie borykam się z problemem spierzchniętych i suchych dłoni. Ten krem już po jednym zastosowaniu dał radę!!!! Stosuję od tygodnia, pełen zachwyt.

Boski!!!

Plusy:
1. Wchłania się w mgnieniu oka! Zero śliskiego i tłustego filmu na dłoniach!
2. Zapach bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny!
3. Butelka praktyczna z pompką. Duża bo 300 ml ale wydaje się filigranowa i zgrabna, po prostu ładnie wyglada w łazience czy na nocnej szafce!
4. Skład jest mega!!! Masło Shea, oliwa z ołówek, olej ze słodkich migdałów , mocznik, alantoiną, gliceryna , kwas hialuronowy , probiotyki , biała Glinka , witamina F
5. Konsystencja kremowa ale nie tępa ani zbyt lejąca. W sam raz!
6. Cena bardzo rozsądna!

Minusów BRAK

Cztery Pory Roku, S.O.S Skin, Naprawczy krem do rąk

Bardzo wygodny krem do rąk z aplikatorem w pompce, jest wydajny zawiera
300 ml. Zabezpiecza skórę przed wysuszeniem, posiada dość gęstą konsystencję.
Zapach prawie nie wyczuwalny, pozostawia delikatny połysk na dłoniach. Nie posiada głębokiego nawilżenia, ale skóra rąk jest zabezpieczona i nie przesuszona.