Oui Beauty, Lip Boosting Kit (Zestaw zwiększający objętość ust)

Oui Beauty, Lip Boosting Kit (Zestaw zwiększający objętość ust)

Cena PLN 299.00

Oui Beauty Lip Boosting Kit to rewolucja na polskim rynku. Innowacyjny system zwiększający objętość ust oraz dbający o ich kondycję. Zaawansowana technologia i idealnie dobrane substancje zwiększą objętość warg. Jednocześnie produkt nawilża i pielęgnuje usta. Zestaw Oui Beauty ma za zadanie pobudzić produkcję kolagenu oraz poprawić koloryt ust. Dodatkowym atutem zestawu jest zauważalne spłycenie zmarszczek wokół ust. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin.
Zestaw składa się z Lip Boosting Wow Serum (15 ml) oraz Lip Boosting Rollera (540 szt. igieł 0,5 mm).

balsam do ust, maseczka do ust
regenerujące, nawilżające, powiększające usta, wygładzające
w tubce

Sara

Produkt po prostu rewelacyjny bez zbędnych kwasów hialuronowych można powiększyć usta metoda domowa jedyna wada to trochę piecza usta ale dla pięknego wyglądu ust można się poświecić ????

Swietny efekt

Stosuję od dwóch tygodni i widzę bardzo dużą różnice. Usta są odżywione i napięte, mają ładny różowy kolor, masaz rollerem nie jest wcale bolesny :) miałam już kiedyś powiększone usta a tym domowym „zabiegiem” można przedłużyć efekt, usta są pełniejsze

Kupiony w: U konsultantki

Oui beauty lip booster

Rewelacyjny produkt,który powiększa moje usta bez ingerencji wypełniaczy. Oczywiście najlepsze efekty są przy dłuższym stosowaniu, ja się skusiłam za namową koleżanki,ale ostatecznie przekonał mnie skład;) Śmiesznie mrowi jakby chilli się miało na ustach;)

Wspaniała Pielęgnacja !

Idealna pielęgnacja dla osób które borykają się z przesuszonym ustami. Ja mam ten problem od bardzo dawna. Dlatego zdecydowałam się na roller i serum. Nadmienię że serum używam codziennie a rollera raz w tygodniu z reguły w niedziele.
Po zastosowaniu Rollera usta są bardzo pobudzone i wygładzone. Zawsze przed zmywam makijaż i dezynfekuje roller oraz usta i dłonie to bardzo ważne !

Bezpieczny produkt, widoczne efekty!

Będąc kosmetologiem i linergistą, ważne dla mnie jest przede wszystkim bezpieczeństwo i jakość produktu.
Pierwsze pozytywne wrażenie to eleganckie opakowanie a w środku piękny złoty roller i pen z serum- całość wygląda bardzo zachęcająco!

Roller do użytku domowego posiada igły o długości 0,5 mm, które odpowiednio użyte nie spowodowały u mnie siników i krakowiaczków .
Ważne, aby zestawu używać według zaleceń producenta z minimalnym naciskiem na skórę oraz maksymalnie 3-5 min podczas jednorazowego użycia, wówczas zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, nie wymaga dodatkowego znieczulenia.
Miłe zaskoczenie to aktywne składniki naturalne zawarte w serum, które w połączeniu z masażem rollerem Oui wygładziły i napięły widocznie moje usta.
Używam produktu od około 6 tyg i wykonałam już 2 zabiegi a skóra moich ust jest wyraźnie w lepszej kondycji. Produkty kolorowe nie ważą się i utrzymują się znacznie dłużej a matowe szminki nie tworzą już suchej popękanej skorupki na powierzchni moich ust.
Posiadam makijaż permanentny oraz kwas hialuronowy i w chwili obecnej mogę stwierdzić, że używany z rozsądkiem nie ma wpływu na kolor czy trwałość mojego pigmentu, lecz chciałabym podkreślić iż nadmierne użycie jakiegokolwiek produktu złuszczającego lub regenerującego może mieć wpływ na trwałość koloru czy wypełniacza- zalecam używanie zestawu raz na 3-4 tygodnie lub w razie potrzeby regeneracji ust, nie jako zabieg bankietowy.

Polecam produkt Oui dla osób świadomych działań produktu, chcących uzyskać efekt wypielęgnowanych, napiętych nawilżonych ust z krótkotrwałym efektem lekkiego zwiększenia ich objętości <3

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Alternatywa dla zabiegów!

Już po ponad miesiącu stosowania zauważam, że Oui Beauty Lip Boosting Kit to prawdziwa innowacja w mojej kosmetyczce. Wypróbowałam już wiele kosmetyków, których producent zapewniał „efekt WOW” i długotrwałe powiększenie objętości ust. Niestety większość z nich poza uczuciem pieczenia nie zmieniało w żadnym stopniu kondycji ust lub bardzo szybko traciło efekt. System od Oui Beauty to kompleksowy rytuał zwiększający objętość ust oraz dbający o ich kondycję. Zestaw składa się z dermarollera oraz wieloskładnikowego serum. Pozytywne pierwsze wrażenie sprawia już część wizualna – zawartość opakowania ma piękne złote barwy a poszczególne elementy charakteryzują się wysoką jakością wykonania i luksusowym wyglądem. Pierwszym etapem w systemie jest użycie dermarollera składającego się z 540 igieł 0,5mm. Dzięki swojej budowie jego użytkowanie nie wywołuje żadnych odczuć bólowych. Roller wygodnie układa się w dłoni i jest bardzo prosty w użyciu – wystarczą poziome i pionowe ruchy trwające 2 minuty aby przygotować usta na nałożenie serum. Już po samym rolowaniu wargi stają się miękkie, gładkie oraz lepiej ukrwione. Warto dodać, że ten etap pobudza również produkcję kolagenu dając długofalowy efekt spłycenia zmarszczek wokół ust. Serum znajduje się w łatwym do użycia pojemniku z wyciskaną pipetą oraz zabezpieczeniem przed utratą produktu. Wklepany w usta daje przyjemny efekt chłodzenia – czuć, że produkt działa. Serum nie jest nadmiernie gęste jak wiele z konkurencyjnych produktów a rozprowadzając je czuć intensywne działanie nawilżające. Wizualnie produkt przypomina mocno refleksyjny błyszczyk, dlatego pięknie wygląda nawet bez użycia szminki. Zalecany ostatni krótki masaż dermarollerem sprawia, że serum głęboko penetruje wargi i daje efekt intensywnego zwiększenia objętości, który utrzymuje się przez wiele godzin. System testowałam pozostawiając serum do całkowitego wchłonięcia ale też malując usta szminką tuż po jego użyciu. Przyznam szczerze – nigdy nie czułam tak długo, że moje usta są wypielęgnowane i intensywnie nawilżone a moje ukochane szminki matowe mogłam bez dyskomfortu nosić aż do demakijażu! Jaki efekt przynosi długotrwałe stosowanie Lip Boosting Kit’u? Już po kilku użyciach mogę śmiało stwierdzić, że moje usta są widocznie w lepszej kondycji i lepiej wchłaniają codzienną pielęgnację a każde użycie serum z zestawu gwarantuje zwiększenie objętości na co raz dłużej. System włączyłam do mojego rytuału pielęgnacyjnego i nie mogę się doczekać aż będę mogła ocenić długofalowe efekty!

Pielęgnacja ust przy pomocy Lip Boosting Kit

Tak jak pewnie większość z nas dużą uwagę przykładam do pielęgnacji ust. Zależy mi na tym, aby były miękkie, gładki i pełne. Bo tylko takie zadbane usta przyciągają uwagę. Mam również świadomość tego, że fizjologicznie usta charakteryzują się wyjątkowo cienką i delikatną skórą w porównaniu do skóry twarzy, a dodatkowo czynniki klimatyczne (zimno, wiatr, słońce) uszkadzają powierzchnię naskórka i spowalniają krążenie krwi. Ze względu na swoją prace ważny jest dla mnie skład produktu, wygoda stosowania, ale również jako kobieta cenię sobie elementy bardziej „beauty” czyli zapach, konsystencję i opakowanie.
Lip Boostnig Kit to zestaw składający się z dwóch elementów: rollera i serum.
Wszystko zapakowane jest w estetyczne białe opakowanie, na którym widnieje złotą czcionką napis Oui Beauty Lip Boosting Kit. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie informacje dotyczące produktu (skład, instrukcja użytkowania itp.) znajdują się na spodniej części opakowania, nie ma więc potrzeby generowania dodatkowej ulotki czy fiszki.
Roller wyposażony jest w mikro igiełki równej długości, których celem jest przygotowanie skóry do zastosowania serum bogatego w substancje aktywne.
Przy pomocy rollera ( jest on tak skonstruowany, że wygodnie trzyma się go w rękach) wykonuje się w pionie i poziomie masaż ust przez ok 2 minuty. Jest to bezbolesne, ale czuje się delikatne mrowienie, co jest nawet przyjemne. Już samo rolowanie powoduje, że skóra ust jest wygładzona, poprawia się również krążenie co nadaje ustom intensywniejszy odcień. Taki masaż pozwala również na lepsze wchłanianie substancji odżywczych.
Na tak przygotowaną skórę nakładam serum. Samo opakowania serum jest futurystyczne i przypomina mi coś w rodzaju Pena/Długopisu. Zakończone jest długim aplikatorem, która pozwala precyzyjnie nałożyć produkt na usta. Konstrukcja opakowania pozwala na dozowanie określonej ilości produktu.
Jeśli chodzi o składniki aktywne serum, to znajdziemy tutaj substancje o działaniu nawilżającym, zmiękczającym i rewitalizującym skórę. Serum zawiera miedzy innymi olej z nasion słonecznika, olej z nasion żurawiny czy olej z nasion konopii, który działa przeciwzapalnie i regenerująco. Jest też wyciąg z korzenia imbiru, który znany jest z działania przeciwstarzeniowego i antybakteryjnego. Dodatkowo hialuronian sodu wygładza skórę, a witamina E działa antyoksydacyjnie. Produkt jest lekko perfumowany, wyczuwam w nim nutę brzoskwini, a jego konsystencja jest żelowa ( jest to dużym atutem) dzięki czemu produkt nie spływa z ust. Serum nie daje uczucia lepkości na ustach i nie obciąża ich.
Natychmiast po aplikacji produktu widać napięcie skóry ust i ich wygładzenie, co optycznie zwiększa ich objętość. Zdecydowanie usta stają się miękkie, a ich kolor jest bardziej wyraźny. Usta lekko się błyszczą, ale jest to efekt bardzo subtelny, delikatny i naturalny.
Lip Boosting Kit jest idealnym rozwiązanie dla tych, których chcą szybko i bezinwazyjnie zadbać o swoje usta, aby wyglądały pięknie i ponętnie.
Oczywiście cały ten rytuał pielęgnacyjny przy użyciu Lip Boosting Kit wykonujemy na oczyszczoną i niezmienioną chorobowo skórę ust. Po użyciu roller należy dokładnie umyć.

Dobry Produkt z Naturalnym składem

Używam od dwóch miesięcy !
Serum jest bardzo dobre i co najważniejsze ma bardzo naturalny skład !
serum posiadające składniki aktywne, m.in. :
- olej z nasion słonecznika, który
rewitalizujące skórę oraz świetnie ją nawilża,
- olej z nasion konopii- działa przeciwzapalnie i regeneracyjne,
- masło shea- posiada właściwości okluzyjne, zmiękczające oraz wygładzające,
- olej z nasion żurawiny wielkoowocowej działa łagodząco,
- wyciąg z korzenia imbiru- działanie przeciwstarzeniowe, antybakteryjne, rozjaśniające przebarwienia
- ekstrakt z aloesu, łagodzi, przyspiesza gojenie ran,
- hialuronian sodu- wypełnia zmarszczki, nawilża, wygładza

Jeśli chodzi o roller micro nakłucia działają podobnie jak peeling gruboziarnsty. Uzywalam dwa razy w tygodniu ! I zauważyłam znaczna poprawę moich ust są nawilżone i napięte ❤️ A zaraz po wykonaniu zabiegu można zauważyć ze usta są lekko powiększone. Napewno bardziej są podkreślone serum nosze w torebce i używam bardzo często :) a rollera dwa razy w tygodniu;)