Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Tulua, Serum regeneracyjne do paznokci `Nail it`

Tulua, Serum regeneracyjne do paznokci `Nail it`

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 100,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Chcesz, żeby Twoje paznokcie odzyskały gładkość, połysk, stały się zdrowe i mocne na stałe? Chcesz zamknąć definitywnie etap rozdwajania, łamania, nierówności i zadziorów? Serum Tulua Nail it! to kosmetyk, której szukasz. Bogata i naturalna formuła regeneracyjna dla paznokci, która może być stosowana zarówno na naturalne paznokcie jak i na hybrydę, lakier, czy żel – choć najbardziej skutecznie zadziała na paznokcie bez lakieru. Pierwsze efekty już po kilku aplikacjach, a z każdym dniem będziesz obserwować diametralną odmianę.

Specjalistyczne serum regeneracyjne do paznokci Tulua Nail it! to prawdopodobnie najbogatsza rynku formuła. Bez kompromisów. 34 składniki, naturalne i świeże, z 5-miesięcznym terminem przydatności. Efekt WOW dla Twoich paznokci. Zadziała doskonale zarówno na paznokcie u dłoni oraz u stóp.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Działa!

Naturalnych kosmetyków do pielęgnacji paznokci nie ma zbyt wiele na rynku, tym bardziej doceniam ten kosmetyk. Serum jest olejowe. Ma niezbyt intensywny, naturalny zapach pochodzący m.in. z mirry, kadzidła z nutami innych olejów. Wystarczy jedna kropla na każdą dłoń by pokryć olejkiem wszystkie paznokcie i skórki wokół nich. Bogata formuła (ma aż 34 składniki!) świetnie regeneruje skórki i wzmacnia płytkę paznokci. Ja widzę największą i natychmiastową różnicę w kondycji skórek wokół paznokci – te suche znikają w mgnieniu oka! Płytka paznokcia jest również wzmocniona, moje paznokcie nie łamią się co wcześniej się zdarzało. Serum używam 2 razy w tygodniu, i to moim paznokciom wystarcza. Jeśli Twoje wymagają mocniejszej kuracji, producent zaleca nakładać je codziennie, aby zobaczyć szybką poprawę.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  70
  recenzji

  314
  pochwał

  10,00

 2. 2

  8
  produktów

  38
  recenzji

  44
  pochwał

  3,09

 3. 3

  0
  produktów

  41
  recenzji

  26
  pochwał

  2,84

Zobacz cały ranking