Trust My Sister, High Porosity Hair, Emollient Hair Mask (Emolientowa maska do włosów wysokoporowatych)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Potrzebujesz ratunku dla przesuszonych, matowych i zniszczonych włosów? Ta maska to coś, czego szukasz! Dostosowana do włosów o wysokiej porowatości intensywnie pielęgnuje i pomaga ujarzmić niesforne pasma. Dzięki optymalnie dobranym olejom z nasion bawełny, z pestek winogron, konopny i babassu zmiękcza, odżywia oraz wygładza strukturę włosa. Tak skomponowana maska sprawia, że stają się elastyczne, gładkie i błyszczące.
Suche, szorstkie, z tendencją do puszenia - włosy wysokoporowate nie mają łatwo. To właśnie farbowanie, nadmierna stylizacja oraz czynniki zewnętrzne sprawiają, że ich łuski pozostają rozchylone, przez co narażone są na utratę wilgoci i wyglądają na zniszczone. Emolienty zawarte w masce domykają łuski i pozwalają utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Dzięki temu maska dociąża i wygładza strukturę włosa, a kosmyki nie odstają każdy w inną stronę. Kompozycja skrupulatnie dobranych olejów zapewnia odpowiednią pielęgnację, dostosowaną do Twoich potrzeb. Olej z pestek winogron przywraca równowagę wodno-lipidową skóry głowy oraz reguluje wydzielanie sebum. Olej konopny znakomicie dyscyplinuje i wygładza włosy oraz przeciwdziała ich nadmiernemu wypadaniu. Olej z nasion bawełny chroni końcówki włosów. Natomiast olej babassu z łatwością przenika w głąb włosa, ułatwiając ich rozczesywanie i stylizację.

Obłędna maska

Mam średniopory (nawet w kierunku niskoporów) i moje włosy nigdy nie lśniły tak pięknie, jak po tej masce. Przyjemnie dociąża włosy i zostawia je "nasycone", nawilżone, tak jakby wchłonęły wszystkie dobra ze słoiczka! Dla moich włosów jest trochę za ciężka do stosowania na co dzień, ale co kilka myć wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Bardzo dobra, bogata, treściwa

Witam,
Posiadam włosy typu 2a/2b, dużo i do połowy pleców.
Są dosyć mocno spuszone, nie do końca zdefiniowane (miejscami falowane, miejscami kręcone a jeszcze w innych miejscach proste).

Maska posiada bardzo ładne, proste opakowanie. Dla wysokoporowatych odpowiedni jest odcień różowy.
Maska po otworzeniu ma zapach, w sumie najlepiej określi to słowo "nijaki". Ani niczym pachnie raczej nie pachnie.
Gest, biała, kremowa. Dobrze rozprowadza się na włosach.
Trzymałam zgodnie z zaleceniem - 30min pod czepkiem.
Potem zmyłam, zaaplikowała serum na końcówki i postanowiłam wysuszyć na szczotce.
I w tym momencie, moje oczy robiły się coraz większe ze zdumienia.
Włosy były pięknie błyszczące, dociążone. Sypkie.
Czułam wyraźne zatrzymanie w nich wilgoci.
Układały się bardzo ładnie w trakcie suszenia, rozczesywanie było okej.

Przerobiłam już tysiące masek i odżywek. Rzadko która, tak pozytywnie wpływa na wygląd moich włosów.
Wiem, że każdy włos jest inny. Wiele masek, które pasowały innym dziewczynom dla mnie były średnie.

Ta maska robi wrażenie wow.
Wrócę na pewno do niej ponownie, może jeszcze spróbuje proteinowej.