Erborian, 7 Herbs Solid Cleansing Oil (Mleczko oczyszczające do twarzy 2 w 1)

Erborian, 7 Herbs Solid Cleansing Oil (Mleczko oczyszczające do twarzy 2 w 1)

Oparty na koreańskiej metodzie podwójnego oczyszczania, łączy działanie olejku oczyszczającego z miękkością kremu. Wzbogacony aktywnymi składnikami od dawna stosowanymi w tradycyjnych koreańskich rytuałach kosmetycznych, zawiera formułę, która zmienia się dwukrotnie po zastosowaniu:
1. W kontakcie z ciepłem skóry zamienia się w olejek i pomaga usuwać zanieczyszczenia skóry.
2. Po spłukaniu wodą zamienia się w jedwabisty balsam, który doskonale oczyszcza skórę i pozostawia po sobie warstwę ochronną.
Skóra jest doskonale oczyszczona, a makijaż usunięty.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, trądzikowa, mieszana, wrażliwa, tłusta
słoiczek
olejek

nie tak dobry jak go chwalą

Od bardzo dawna czaiłam się na ten produkt po tym jak usłyszałam o nim na kanale jednej z beauty blogerek. Bardzo go chwaliła, same ochy i achy.
Ja sama od dawna stosuję do demakijażu właśnie zmywalne olejki jako pierwszy etap.

Kiedyś można go było kupić w Sephorze ale obecnie ciężko go gdziekolwiek w Polsce upolować. Mnie się udało i to po dużo niższej, niż sugerowana cenie. Na szczęście bo nominalnie jest ona wygórowana.

Słoiczek jest nie wielki i kryje przezroczysty olejek o zbitej konsystencji.
Olejek nienajgorzej się rozprowadza, rozpuszcza makijaż o ile nie jest to wodoodporna maskara.
Pachnie ziołowo, na szczęście nie jest to bardzo intensywny zapach i nie pozostaje na skórze, taki apteczny.