Laboratorium Pilomax, Wax Med, Esencja pielęgnacyjna

Laboratorium Pilomax, Wax Med, Esencja pielęgnacyjna

Esencja pielęgnująca wrażliwą skórę głowy.
Rekomendowane do regularnego stosowania na skórę głowy.

Formuła esencji opracowana z myślą o szczególnych potrzebach wrażliwej skóry głowy z tendencją do łuszczycy, AZS, egzemy. Produkt zmiesza zaczerwienienie podrażnionej skóry głowy jednocześnie powodując wzrost nawilżenia skóry. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom nie powoduje sklejania włosów. Esencja nie obciąża włosów. Pozostawia włosy gładkie i elastyczne, nadaje im połysk. Widocznie poprawia ogólny wygląd włosów poprzez odczucie odżywionej skóry głowy.

Pielęgnuje wrażliwą skórę głowy:
• wspiera pielęgnację skóry z tendencją do łuszczycy, AZS, egzemy,
• łagodzi dyskomfort,
• pomaga w zmniejszeniu zaczerwienień,
• nawilża skórę.
• Produkt pozostawia włosy gładkie i elastyczne, nadaje im połysk.
94,5% składników pochodzenia naturalnego.

Rewelacja

Esencji używam praktycznie codziennie.. Ja stosuje punktowo na miejsca podrażnione choroba. Delikatnie nawilża, łagodzi objawy swędzenia a do tego nie przetłuszcza włosów. Jest to mój hit

Tego szukałam

Esencja fantastycznie koi i nawilża przesuszoną skórę głowy. Nareszcie pozbyłam się łupieżu i ciągłego swędzenia. Włosy nie są obciążone, są za to miękkie i lśniące. Bardzo wygodne opakowanie z aplikatorem znacznie ułatwia stosowanie produktu. Wystarczy odrobina, regularne stosowanie i efekt jest mega zadowalający.

Bardzo wydajny

Bardzo dobry produkt do nawilżenia skóry głowy, jednocześnie nie powodując obciążenia czy przetłuszczania się włosów. Po stosowaniu emulsji nie mam również problemu z puszeniem się włosów.

Wyjątkowo delikant i skuteczny

Fajna lekka konsystencja. Delikatna dla podrażnionej skóry. Natychmiastowo ja zabezpiecza, wygładza i koi podrażnienia. Nadaje się nie tylko do skóry głowy ale również do całego ciała.

Genialne ukojenie dla skóry głowy z problemami

Od jakiegoś czasu zmagam się z podrażnioną skórą głową, ciągle swędzi i piecze. Esencja zawiera w składzie olej konopny, który ma bardzo dobry wpływ na moją skórę. Produkt ma lekki, przyjemny zapach. Nawilża i łagodzi wszelkie podrażnienia. Jest to jedyny produkt, dzięki któremu uporałam się ze swoim problemem.

Rewelacja

Bardzo fajny produkt. Wspiera skórę głowy i dobrze nawilża. Włosy po niej są gładkie i mają piękny połysk. W tej esencji zachęciło mnie również to że zawiera 94, 5 % składników pochodzenia naturalnego. Ja jestem zadowolona.