Ahava, Time To Treat Facial Renewal Peel (Peeling do twarzy)

Ahava, Time To Treat Facial Renewal Peel (Peeling do twarzy)

Przywróć blask swojej twarzy za pomocą maseczki, która odżywia, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia. Zawiera znaną z odmładzających właściwości wodę z Morza Martwego i idealnie dobrane kwasy owocowe bazujące na technologii Citration™, dzięki którym stymuluje syntezę kolagenu, wygładza i ujednolica koloryt cery.

• Delikatny peeling do twarzy zapewniający odżywienie, długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i wyrównanie kolorytu cery
• Masuj skórę dwa razy w tygodniu, aby stymulować syntezę kolagenu
• Ekskluzywna formuła zawierająca wodę z Morza Martwego, witaminę C i odmładzające składniki aktywne

oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu
w tubce
żel
enzymatyczne
mieszana, wrażliwa, normalna, dojrzała, sucha
rozświetlające, oczyszczające, przeciwzmarszczkowe

Najlepszy peeling ever

Peeling kupiłam przy okazji zakupów innych kosmetyków Ahavy. Bardzo lubię tę markę, ze względu na zawartość soli Morza Martwego w produktach, a także za jej filozofię, np. nie testowanie produktów na zwierzętach. W końcu Ahava oznacza "miłość" :) Lubię ich kosmetyki, jednak ten peeling przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zawiera dwa moje kosmetyczne hity- oprócz wspomnianej soli, jest w nim też witamina C. Wszystko, co obiecuje producent, zgadza się w 100%. Twarz po użyciu jest rozjaśniona, cera świetnie oczyszczona, wygładzona i wyrównana, a przy regularnym stosowaniu również odzyskuje jędrność. Zapach jest dość dziwny, ale nie nieprzyjemny. Mi kojarzy się z cytrynowymi babeczkami. Peeling jest dość mocny i trzeba uważać na czas aplikacji- przy zbyt długim przetrzymaniu skóra zaczyna trochę szczypać. Jest bardzo wydajny, mi starcza na kilka miesięcy regularnego stosowania. Cena nie jest bardzo niska, ale na prawdę warto ją ponieść. Na pewno kupię go jeszcze nie raz.