Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Garnier Wahre Schätze, Spülung Hafermilch Odżywka do włosów delikatnych z mlekiem owsianym

3,5 na 52 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 24 stycznia 2023 o 11:00
    Słaba
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Moje włosy są cienkie i wiotkie, pozbawione objętości, łamliwe i puszące się. Skład tej odżywki wydawał się fajny i stwierdziłam, że powinien pozytywnie wpłynąć na kondycję moich włosów. Niestety, odżywka z włosami nie robi nic. Nie wygładza ich, nie nabłyszcza, dlatego wyglądają na suche i trudno je rozczesać, a w ciągu dnia bardzo się plączą. Jedyny plus, że kosmetyk nie obciąża włosów, ale co mi po tym, równie dobrze mogłabym nie nakładać po umyciu nic i efekt byłby ten sam.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • angieG
    angieG
    5 / 5
    24 stycznia 2022 o 23:16
    Bardzo się lubimy
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jest to jedna z odżywek które mam bardzo często w łazience. Włosy są po niej miękkie i nawilżone. Nie przeciąża, nie skleja włosów. Jest delikatny dla wrażliwej skóry głowy. Konsystencja jest gęsta, kremowa. Pod wpływem wody się pieni, przez co dobrze się nakłada na włosy. Zapach jest słodki, dość intensywny ale przyjemny. Moje włosy: średnioporowate+, farbowane chemicznie, kręcone
    Zalety:
    • dobrze nawilża
    • wygładza włosy
    • fajna konsystencja
    • przyjemny zapach
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.