Lirene Dermoprogram, Acid Power, Serum złuszczające z hydrolatem grejpfrutowym

Lirene Dermoprogram, Acid Power, Serum złuszczające z hydrolatem grejpfrutowym

Kompleks kwasów glikolowego, migdałowego oraz fitowego (7 %) wnika do naskórka, silnie stymulując złuszczanie zrogowaciałych komórek oraz powstawanie nowych. Następuje przyspieszona odnowa naskórka, przez co skóra stopniowo oczyszcza się, a liczba przebarwień i zaskórników zostaje zmniejszona.

Kwas glikolowy pobudza wytwarzanie białek podporowych skóry, dzięki czemu drobne zmarszczki zostają wypełnione od środka, a pory stają się mniej widoczne.
Kwas migdałowy redukuje ilość niedoskonałości i skłonność do ich powstawania.
Kwas fitowy hamuje aktywność tyrozynazy (enzymu odpowiadającego za powstawanie melaniny), redukując przebarwienia ujednolicając koloryt skóry.
Hydrolat z grejpfruta redukuje skłonność do przetłuszczania, oczyszcza i odblokowuje pory. Efekty widoczne gołym okiem!

Kupiony w: Inna drogeria

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 2
  • Opakowanie: 3

słabe

Jeśli masz już doświadczenie z kwasami to serum może okazać sie słabe. Nie twierdzę, że ono nie działa w ogóle - ale jego działanie jest naprawdę słabe w porównaniiu z tym co potrafią zdziałać dobre kosmetykami z kwasami.
Serum rzadkie, ale pipeta jest wygodna. Szybko się wchłania, nie klei na skórze, ale uwaga - samo w sobie nie nawilża, trzeba użyć po nim kremu.
Cera wygląda po nim dobrze - ma równy koloryt, serum trochę przyspiesza gojenie drobnych krostek (czasami, a innymi razem nie robi nic). Używałam go też kilka razy punktowo na ślady po krostkach na dekolcie i tak samo działanie jest nieprzewidywalne - raz pomaga, raz nie robi nic.
Mojej cery nie podrażniało w ogóle. ale ona już zna kwasy więc nie spodziewałam się żadnego pieczenia.
Przebarwień na twarzy nie ruszyło, trochę zaczeły się zmniejszać kiedy dołączyłam inne kosmetyki z kwasami. Może zadziałał efekt synergii, a może serum lirene nie miało to żadnego udziału?
Używane codziennie na noc wystarczy na miesiąc.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Opakowanie: 4

Mnie po nim momentalnie wysypało

Skusiłam się na to serum, bo kosztowało 10 zł w Rossmann, chociaż mój dermatolog kategorycznie zabronił mi kosmetycznych eksperymentów i kazał się trzymać rekomendowanego zestawu dermokosmetyków. Niestety nie wytrzymałam i od razu po przyjściu z zakupów, po wykonaniu demakijażu nałożyłam produkt na twarz.
Serum jest bardzo wodniste, bez większych walorów zapachowych, szybko rozprowadza się na skórze.
Już po nałożeniu serum moja skóra była dziwnie błyszcząca, świecąca, jakby nadmiernie spocona. Efekt niestety nie zniknął z czasem tylko utrzymywał się na skórze. Niemal po kilku godzinach od zastosowania produktu na czole pojawiła się "kaszka" dobijająco mocno widoczna pod światło..
Nałożyłam serum jeszcze w kolejne dwa dni licząc, że może to tylko początkowa reakcja, ale skóra w ciągu dnia była nieestetycznie wyświecona,a drobnych niedoskonałości coraz więcej - struktura skóry stała się nierownomierna.
W związku z tym odstawiłam produkt , a skóra szybko się "uspokoiła" odzyskała wcześniejszy balans , wyważony mat i gładkość.
Może gdybym miała więcej cierpliwości skóra wyrzuciłby z siebie niedoskonałości i po czasie prezentowała się jeszcze piękniej, niestety nie mogłam znieść pogarszającego się wyglądu cery i odstawiłam produkt
Niemniej jednak na plus zasługuje fakt, że serum nie wysuszyło mojej wrażliwej skóry.

Kupiony w: Inna drogeria

Świetne serum drogeryjne

Mam skórę tłustą w strefie T skłonną do niedoskonałości i ślady po przebarwieniach pozapalnych i słonecznych.

Serum ma dobry skład i 7% stężenie kwasów.
Znajduje się w ciemnej szklanej butelce z pipetą, za co ogromny plus.

Stosowałam go regularnie wieczorem i zdecydowanie zauważyłam efektu.
Serum początkowo trochę szczypało, później moja cera się przyzwyczaiła.
Na następny dzień czułam lekkie złuszczanie naskórka, ale nie było one widoczne gołym okiem.
Serum zniwelowało powstawanie nowych zaskórników i krostek a te istniejące szybciej się goiły i nie tworzyły się przebarwienia pozapalne.

Stosowałam wtedy filtry spf 50.
Stare ślady po wypryskach są mniej widoczne a buzia gładsza, koloryt ujednolicony.
Teraz spokojnie mogę wyjść bez podkładu na twarzy i cera wygląda dobrze.
Nie zauważyłam jedynie spłycenia zmarszczek, jednak ogólna kondycja skóry i jej struktura wyraźnie się poprawiła.
Polecam do stosowania na całą twarz, jak i punktowo.
Konieczne jest regularne nawilżanie, ochrona sof i peelingi a zobaczycie efekty!

• Opakowanie: 5

Dość długo byłam zniechęcona do marki Lirene, bo produkty których używałam do tej pory nie bardzo mi się sprawdzały, ale bardzo lubię formę serum do twarzy w mojej pielęgnacji więc jak zobaczyłam tą nowość od razu mnie zainteresowała i mogę powiedzieć, że ten produkt odczarował moje negatywne nastawienie do tej firmy i znowu ją lubię. Serum jest w szklanej buteleczce o pojemności 30 ml z pipetą. Naturalny skład, wegańska formuła,wysokie stężenie kwasów 7% kwas glikolowy, migdałowy i fitowy.
Produkt jest bardzo wydajny i świetnie się rozprowadza, cera po nałożeniu jest błyszcząca, świeża i nawilżona. Głównie kupiłam to serum ze względu na problemy z trądzikiem i na prawdę efekt przeszedł moje oczekiwania. Nawet kiedy mam "te dni" i wyskoczy mi kilka pryszczy to po nałożeniu tego serum widzę poprawę już na drugi dzień. Nie pamiętam, żeby jakiś produkt tak dobrze działał na moją cerę więc jak najbardziej polecam. Czasem delikatnie szczypie jak mam jakieś podrażnienia, ale tylko przez chwilę i mi to w sumie nie przeszkadza, bo po prostu czuję że działa. Jeśli się zastanawiacie nad kupnem to kupujcie bez wachania,tym bardziej że dość często jest w promocji.

Kupiony w: W hipermarkecie

Nie dla wszytkich.Mnie uczulił

Kupiłam to serum miesiąc temu na promce w Biedronce bardzo ciekawa tej nowości od Lirene.Niestety nie jest to serum dla mnie.Mimo,że za pierwszym razem po aplikacji rano cera była gładka,promienna i wydawała się zadbana,bez dodatkowych niespodzianek stwierdziłam,że serum jest skuteczne i postanowiłam go używać.Nie nakładałam go codziennie bo ze 3 razy w tygodniu na noc.Po tygodniu serum zaczeło mnie mega uczulać.Zaras po nałożeniu skóra robiła się mega czerwona,piekąca i ściągnięta.Dawałam mu szansę jeszcze kilka razy i za każdym razem to samo.Niestety odstawiłam...poszło w kosz...szkoda bo zapowiadało się dobrze i mimo,że konsystencja mocno lejąca,czego nie lubię widziałam efekty już po pierwszym użyciu,duża pojemność w ciemnej buteleczce z pipetą też na plus ale to na tyle...nie wrócę do tego serum,bo nie będę używała czegoś,co mnie bardzo mocno podrażnia ale uważam,że serum jest warte wypróbowania w dodatku jest łatwo dostępne i atrakcyjne cenowo bo w Biedronce zapłaciłam za nie ok 18zł.Niestety u mnie się nie sprawdziło.

• Zapach: 4

Serum na przebarwienia

Serum jest w szklanej butelce z pipetką o pojemności 30 ml
Ma wodnistą konsystencję
Posiada bardzo delikatny zapach
Szybko rozprowadza się po skórze
Również szybko się wchłania
Nie mrowi skóra po aplikacji
Nie czuć ściągnięcia na twarzy
Nie podrażnia ani nie zapycha skóry
Nie zostawia na skórze lepkiej warstwy
Skóra jest fajnie wygładzona, nawilżona i miękka
Świetnie łagodzi nowo powstałe niedoskonałości jak i zapobiega ich wysypie
Fajnie rozjaśnia przebarwienia, ja osobiście widziałam lekką poprawę już po tygodniu stosowania
Posiada Kwas Glikolowy, Kwas Migdałowy i Kwas Fitowy
Jak wiadomo przy stosowaniu kwasów na skórę należy pamiętać o nałożeniu kremu z filtrem spf
Ma przystępną cenę

Jak dla mnie to serum to strzał w 10

Kupiony w: W hipermarkecie

Bardzo dobre serum

Serum zakupiłam w jednym z marketów. Zachęciło mnie do tego opis produktu. Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i niedoskonałościami, więc postanowiłam przetestować.
Produkt znajduje się w szklanej buteleczce z pipetką.
Co do konsystencji to mnie zaskoczyła. Jest bardzo wodnista i szybko się wchłania.
Zapachu nie wyczułam.
Serum bardzo mi pomaga w walce z trądzikiem. Efekty jakie zauważyłam to rozjaśnione blizny potrądzikowe, zmniejszona widoczność porów, nawilżenie cery, zredukowane wydzielanie sebum, wygładzona skóra, zredukowana ilość nowych krost.
Trzeba też pamiętać aby w trakcie stosowania tego serum i ok dwa tygodnie po skończonej kuracji zabezpieczać buzię wysoką ochroną SPF.
Jeśli ktoś ma problem z trądzikiem jak ja to polecam wypróbować.

Wspaniałe odkrycie!

Posiadam cerę trądzikowa, tłustą. Serum powodowało mniejsze wydzielanie sebum przez skórę, jednakże nie powodowało ono suchych skorek. Moja cera stala sie bardziej gładka i śmiem stwierdzić, że stała się bardziej jednolita. Ma ładny zapach oraz idealna w sam raz konsystencję. Serum nie jest ani wodniste ani zbyt gęste. Nie podrażnia skóry nawet po wczesniej wykonywanym peelingu.

• Opakowanie: 5

Najlepsze serum na problemy z tradzikiem !

Jeżeli szukacie dobrego produktu, który pomoże, ale nie zniszczy cery to właśnie to ! Często boimy się, ze produkt będzie za silny , jednak serum z Lirene jest idealne ! Dobre działania, gdzie efekty widziałam już po tygodniu - skóra zdecydowanie bardziej uspokojona, przebarwienia i niedoskonałości złagodzone ! Nawet mój chłopak zwrócił uwagę - to znaczy ze produkt naprawdę działa ! Serdecznie polecam sama kupię kolejna butelkę - jest idealny na jesień/zimę

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Nie wiadomo, czy to coś w ogóle cokolwiek robi

Zacznijmy od samych suchych faktów. Serum ma bardzo delikatny, mało wyczuwalny zapach, mimo kwasów w składzie. Osobiście podoba mi się, bo nie jest przytłaczający. Jest bezbarwny i bardzo płynny, lejący, przez co bardzo dobrze wchłania się w skórę, pozostawiając ją lekko lepką. Jednak jego płynna konsystencja nie sprawia, że zużywa się szybko. Mimo używania go ponad miesiąc, jeszcze nie zużyłam połowy opakowania. A aplikowałam go codziennie rano i wieczorem na twarz, dekolt i plecy.
Teraz troszkę o problemach skórnych. Ostatni miesiąc był dosyć intensywny, przeprowadziłam się do mieszkania gdzie jest twarda woda, miałam dużo stresu, codziennie praktycznie chodzę w maseczkę około 10 h i były mrozy. Do tego ma tendencję do przetłuszczania się, ma rozszerzone pory. Moja cera diametralnie wpadła w stan baaardzo zły, do tego stopnia nie że nie mogę do tej pory jej wyleczyć. Serum miało mi pomóc w codziennej walce z tym problemem. Zaczęłam stosować je dosyć często mimo, że jest kwasowe, ale zawsze reagowałam bardzo dobrze na większe dawki, więc nie bałam się podrażnień. Jednak podrażnień żadnych nie mam, ale skóra cały czas wygląda źle, a śmiem nawet stwierdzić, że gorzej. W tym pytanie , czy to serum cokolwiek zrobiło? Nie widzę wygładzenia, nie widzę zmniejszenia niedoskonałości, nie widzę bledszych przebarwień, a nawet pojawiło się więcej zaskórników. Uprzedzam wtedy pytanie, że chodziłam długo w maseczce i od tego mogą być zaskórniki. Nie.... Nie od tego. Noszę ją w ten sposób od 5 miesięcy, problem zaczął się wraz z rozpoczęciem stosowania serum.
Takie też obserwacje u mnie na cerze, ale jeszcze plecy i dekolt. Tam zauważyłam wbrew pozorom, że kosmetyk lepiej działa. Tutaj prawdopodobnie od twardej wody pojawił się wysyp, który został złagodzony przez serum. Jakieś mniejsze przebarwienia poznikały, zmiany się wygoiły i zmniejszyły. No nie mogę narzekać w tej kwestii. Ale w tym momencie kończę stosowanie tego produktu na twarzy dla bezpieczeństwa. Kupiłabym go raczej tylko do stosowania poza skórą twarzy, nigdzie indziej.

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Opakowanie: 4

Nie spełnia obietnic producenta, szkoda pieniędzy

Biorąc pod uwagę to co producent naobiecywał na opakowaniu to bardzo się rozczarowałam.
Po nałożeniu na twarz się klei, uczucie lepkości jest nie do zniesienia, kwaśny zapach (?) również.
Nie nawilża skóry, a jeśli nawet, to robi to jak dla mnie w niezauważalnym stopniu.
Produkt miał pomóc rozjaśnić cerę i pozbyć się przebarwień, przeciwdziałać starzeniu skóry. Skóra miała być piękna, promienna, gładka.
Niestety po dwumiesięcznym stosowaniu nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania, a bardzo liczyłam na rozjaśnienie przebarwień, które producent obiecał !!!
Według mnie to kasa wyrzucona w błoto.
Nie polecam.

• Opakowanie: 5

Naprawdę daje efekty gładsza buzia

Serum stosowałam wraz z kremem z tej samej serii. Mam cerę mieszana z przebarwieniami i przez noszenie maseczek ciągle pojawiały się też nowe niespodzianki.
Serum stosowałam na noc. Rano krem z filtrem dobrze nawilżającym.
Co mogę powiedzieć po jakiś 6-8 tyg stosowania cera naprawdę jest miękka i galdsza, ujednolicony kolor skóry, nowe niespodzianki pojawiają się coraz rzadziej.
Jest to seria po którą warto sięgnąć jesienią i zimą. U mnie zdała egzamin. Polecam