Nivea, Black & White Max Protection Anti-perspirant Spray 48h (Antyperspirant w sprayu dla kobiet)

Nivea Black & White® Max Protection zapewnia najsilniejszą ochronę przed potem wśród produktów Nivea Black & White®. Niezawodna ochrona antyperspirantu, który dodatkowo pielęgnuje Twoją skórę. Zapewnia również ochronę przed białymi śladami na czarnej odzieży i żółtymi na białych ubraniach. Tolerancja potwierdzona dermatologicznie. Bez alkoholu etylowego.

Najważniejsze cechy:

48h ochrony przed potem
pielęgnuje skórę
chroni przed białymi i żółtymi plamami
bez alkoholu etylowego

bez alkoholu
w sprayu
100 – 250ml
zapachowe, ochronne

Lubię go :)

Bardzo często używam antyperspirantów Nivea.
Wersja Max Protection należy, jak sama nazwa wskazuje, należy do tych o wzmocnionym działaniu.
Stosuję więc ten dezodorant w dni, gdy ćwiczę(ok. 2 x w tygodniu).
Faktycznie, kosmetyk dobrze neutralizuje zapach potu.
Nieco również zmniejsza jego wydzielanie.
Ma pudrowo-świeży zapach.
Aromat ten "nie koliduje" z używanymi perfumami.
Mimo, że jest to produkt działający mocniej, niż inne wersje dezodorantów, to w mojej ocenie mniej podrażnia skórę niż one.
Zapewne, będę do niego wracać.
Polecam!

Jest w porządku

Ten produkt wygrałam w konkursie na stronie producenta.
Sprawdza mi się ma codzień, jak siedzę w domu, ale i na treningu (pole dance). Nie mam mokrych plam pod pachami.

Czy nie zostawia białych śladów na czarnych ubraniach - nie zostawia.
Czy nie zostawia żółtych na białych - nie wiem, bo aktualnie nie noszę białych :p Ale skoro się nie pocę za bardzo, to pewnie nie.

Zapach ma taki charakterystyczny dla antyperspirantów NIVEA.
Podoba mi się to, że trzeba przekręcić górę żeby odblokować i użyć. Takie opakowania lubię zabierać na basen, gdzie wrzucam wszystko do kosmetyczki i plecaka.

100% ochrony!

Jestem osobą, która nadmiernie się poci, dlatego potrzebuje dobrej, mocnej i pewnej ochrony. Do tego musze mieć poczucie bezpieczeństwa, a w stresujących sytuacjach mieć pewność, że nie zaskoczą mnie żadne "plamy". Ten dezodorant mi to daje. Super sprawdza się na mojej skórze, do tego nie brudzi ubrań, sprawdzałam i na białych i na czarnych i faktycznie zero śladów. Kosmetyk jest bardzo wydajny, aplikacji nie trzeba powtarzać w ciągu dnia. Do tego super opakowanie z blokadą, idealne do podróży, nic się nie "wyleje". Same plusy! Zostaje ze mną na dłużej!

Zalety:
- 100% ochrona,
- nie brudzi ubrań,
- wydajny,
- opakowanie z blokadą,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- brak!

Oto właśnie mi chodziło!

Jak dla mnie antyperspirant zapewnia najsilniejszą ochronę przed potem. Chroni a jednocześnie pielęgnuje skórę pach. Ponadto, zapewnia ochronę przed białymi śladami na czarnej odzieży i żółtymi na białych ubraniach. Nie podrażnia skóry. Nie uczula.