Piz Buin, After Sun, Tan Intensifying Moisturising Lotion with Tanimel (Mleczko po opalaniu wzmacniające opaleniznę)

Mleczko po opalaniu ułatwia uzyskanie naturalnej i intensywnej opalenizny. Zawiera Tanimel, składnik pochodzenia roślinnego, który pomaga skórze podwoić produkcję naturalnych pigmentów (max. o 133%) - pogłębia opaleniznę i sprawia, że utrzymuje się ona dłużej.
Szybko wchłaniane, nawilża przez 24h i rewitalizuje skórę zmęczoną słońcem. Zawiera witaminę E, która pozwala zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Skóra
sucha, normalna
nawilżające, regenerujące
w butelce
balsam
100 – 250ml

Bardzo dobry

Marka Piz Buin jest moim zdaniem niestety lekcewazona w Polsce - nie popularna i nie rozreklamowana. A szkoda - bo produkty mają bardzo dobre. Ten balsam bardzo dobrze działa po opalaniu , uspokaja skórę i ma piękny zapach. Skład również jest godny pochwały, nie ma się czego przyczepić. Osobiscie z chęcią zabieram go kiedy to możliwe na wakacje. Nadaje się również jako normalny balsam na codzien. Dzięki swojemu działaniu przedłuża nasza opaleniznę.

mleczka uzywam do dzisiaj po wakacjach!

Mleczko ladnie pachnie, jest wydajne i rzeczywiscie uspokaja skore po sloncu. A poniewaz przedluza opaleninze i nie zawiera dodatkow, ktore ma wiekszosc balsamow (ktore brzydko pachna) uzywam go do dzisiaj. Rowniez po sezonie. Jako kop nawilzenia dla mojej skory.