Barwa, Barwy Botaniki, Głęboko regenerująca odżywka do włosów zniszczonych

Barwa, Barwy Botaniki, Głęboko regenerująca odżywka do włosów zniszczonych

Naturalna odżywka głęboko regenerująca do włosów zniszczonych to specjalistyczna pielęgnacja, która pomoże zachować piękno włosów. Jej jedwabista formuła zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego i została stworzona specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych, wymagających regeneracji. Odżywka wzmacnia i odżywia włosy na całej długości oraz dodaje im wielowymiarowego blasku. Intensywnie pielęgnuje włókno włosa, a zawarte w niej olej z awokado, proteiny ryżu i pantenol maksymalnie odbudowują i regenerują je i chronią przed działaniem wolnych rodników.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
w tubie
Skóra głowy
normalna, problemowa

Regenerująca odżywka do włosów

Bardzo fajna odżywka za niską cenę. Po jej użyciu włosy są nawilżone, wygładzone, miękkie. Nie obciąża włosów, nadaje włosom delikatnego blasku. Nie daje jakiegoś turbo efektu tafli, ale spełnia moje oczekiwania. Włosy po niej nie plączą się. Zapach jest w miarę przyjemny, nie drażni i nie utrzymuje się długo na włosach. Kupię ponownie :)

Są lepsze

Na moich cienkich, średnioporowatych, naturalnie blond włosach ta odżywka wypada gorzej niż jej nawilżająca siostra z tej samej serii.
Włosy po niej są zregenerowane, ale potrafią się plątać i strączkować. Do moich włosów jest raczej za mocno regenerująca, bo obciąża mi włosy, ale myślę że dobrze sprawdzi się do włosów rozjaśnianych, zniszczonych i z tendencją do puchu.
Na plus zapach, opakowanie, przyjemna konsystencja.

Bardzo dobra odżywka!

Kupując nie spodziewałam się niczego wielkiego patrząc na jej niską cenę, jednak byłam pozytywnie zaskoczona! Odżywka ma piękny kwiatowy zapach, nie zbyt gęstą ani lejącą konsystencję, łatwo ją wczesać równomiernie we włosy podczas ich mycia i łatwo wypłukać. Włosy są po niej miękkie i odżywione, jednak jeżeli ktoś szuka dużego dociążenia to na pewno znajdzie lepsze produkty na rynku. Na moich puszących się falowanych, średnioporowatych włosach sprawdziła się bardzo dobrze, jednak potrzebując bardzo dużego dociążenia chwytam po inny produkt.

Ech,dla wysokoporowatych włosów raczej za delikatna,skład teoretycznie PEH-owy.

Sporo sobie po niej obiecywałam,głównie analizując skład,olej awokado zawsze dobrze robił moim włosom,a dodatek protein i trehalozy zdawał mi się dobrym koktajlem PEH-owym ;).

Niestety w przypadku włosów z natury skręcających się, rozjaśnianych,których końcówki idą szybko w stronę wysokoporów jest za mało dociażająca,ale jest dobra kiedy włosy zdają się przekarmione,kiedy potrzebuje użyć czegoś na szybko i nie bawić się w mix różnych odżywek z braku czasu.

Odkąd skróciłam wlosy,a jest to fryzura krótszy tył,dłuższy przód używam mniejszej ilości odżywek,ale z szczegolnym namaszczeniem co do przodu fryzury,tam jednak trzeba najwięcej dopieszczenia,najszybciej włosy robią się puchate i suche.

Fioletową maska So Flow, którą mam na stanie, ma to do siebie, że przy takiej fryzurze muszę uważać, żeby nie wyjechać za wysoko,wtedy robią się strąki,włos szybciej przyklapuje, mimo,że staram się aplikować ją uważnie. Szybko po zakupie maski So Flow zaopatrzyłam się w Barwę,tym bardziej,że to stosunkowo niedrogi produkt, szczególnie na promocji.

Jak ostatecznie ją używam ? Bardzo często jako pierwsze O, na szybko kiedy używam mniej oczyszczającego szamponu, staram się też z nią nie przesadzać, proteiny są ok dla włosów,ale ja niekoniecznie powinnam je używać za każdym myciem. Do tego na koniec olejowe serum na końcówki, ewentualnie odżywka w sprayu kiedy widzę,że jednak jest czegoś za mało.

Włosy po tej odżywce są odrobinę bardziej miękkie,lekko dociążone, sypkie, połysk raczej subtelny,łatwiej je rozczesać. Niestety nie niweluje u mnie do końca puchu, także ma u mnie co najwyżej 4.

Nie wiem jeszcze czy do niej wrócę, być może kiedy zrezygnuje z blondu lub poprawi się kondycja moich włosów ponownie wezmę ją pod uwagę, moim zdaniem może się bardzo dobrze sprawdzić przy włosach średnio a nawet niskooporowatych przy wyważonej ilości.

Odzywka jest w miękkiej tubie,ma ładną dla oka grafikę,średnio gęsta ale nie za rzadką konsystencję, mleczny kolor i przyjemny zapach,jakby perfum,który szybko z włosów się ulatnia.

Zazwyczaj trzymam ją dłużej niż zaleca producent, łatwo się spłukuje,odrobinę otula włos.

Ma ciekawy skład i całkiem przyzwoitą cenę.