Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy pod oczy

AA Pro-Age Hyalu, Nawilżająco-rozświetlający krem pod oczy 

4,5 na 58 opinii
flame3 hity!
75% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 75% osób
  • 5 grudnia 2024 o 7:53
    Opakowanie do wymiany!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    plusy: + w miarę gęsta konsystencja + nietłusty + dobrze nawilża + delikatnie rozświetla minusy: - bezzapachowy inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - niska dostępność - w tubce oderwał się aplikator, przez co aplikacja kremu była utrudniona i dużo kremu się zmarnowało
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 kwietnia 2024 o 14:31
    Super kremik!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie szczypie w oczy. Stosuje rano i wieczorem na górna powiekę i pod oczy. Sprawdza się rewelacyjnie. Rozświetla skórę i nawilża. Nadaje się pod makijaż! To jest bardzo dla mnie ważne. Oko wygląda na wypoczęte. Jedyny minus, że nie niweluje cieni, tylko je rozjaśnia, ale dla mnie za tę cenę efekt, który robi jest super! Dobry zamiennik drogich kremów. Na pewno kupie ponownie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 marca 2024 o 13:12
    Na 5!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moja skóra pod oczami jest bardzo problematyczna. Zwykle przesuszona, podrażniona i zaciemniona. Przetestowałem wiele kremów i nic nigdy nie poprawiło radykalnie jej kondycji. Używam tego produktu od tygodnia i już widzę sporą różnicę! Cienie pod oczami zelżały, a skóra wydaje się być ukojona. Kupiłam w rossmanie w promocyjnej cenie ok. 10 zł.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Marza97
    Marza97
    5 / 5
    16 stycznia 2024 o 15:28
    Przyjemny krem pod oczy
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie mam się do czego przyczepić w przypadku tego kremu. Jest lekki, ale pozostawia skórę dobrze nawilżoną, szybko się wchłania, nada się pod makijaż, jak i na noc. Można go kupić w niewygórowanej cenie. Dzięki niemu nie mam suchych skórek koło oczu! Jest naprawdę w porządku. Polecam.
    Zalety:
    • cena
    • nawilżenie
    • nadaje się pod makijaż
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 grudnia 2023 o 9:09
    Troszkę nie spełnił moich oczekiwań...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Po ten krem sięgnęłam w momencie, kiedy z dania na dzień moja skóra pod oczami stała się ultra sucha. Suchość pociągnęła za sobą ściągnięcie skóry, a to zaś uwidocznienie zmarszczek. Jako osoba mająca fioła na punkcie gładkiej cery bez widocznych załamań w skórze poszłam po coś dobrze nawilżającego pod oczy. Ten krem kupiłam w Rossmanie w promocji, a przed zakupem czytałam o nim opinie, które były bardzo pozytywne i w których kobiety pisały o efektach, na jakich bardzo mi zależało. A jak jest w moi przypadku? Na początku krem wydawał mi się dość bogaty. Nawilżenie uznawałam za na naprawdę dobrym poziomie, zniknęło uczucie ściągnięcia, a i skóra wyglądała bardzo promiennie. Jednak im dłużej go stosuję (bo mam jeszcze końcówkę) tym jakby te właściwości zmalały... - przede wszystkim nie widzę obiecanego rozjaśnienia, pewnie miało ono wynikać z odpowiedniego nawilżenia skóry, ale... - nawilżenie z czasem nie było tak spektakularne, może początkowa dawka była dla cery ok, ale teraz jakbym potrzebowała czegoś więcej - w dzień sprawdza mi się dobrze, ładnie zachowuje się pod makijażem - wygładza naskórek, ale wydaje mi się, że bardziej tak powierzchniowo - po nocy pod oczami mam taki efekt, jakbym nic nie nakładała, jakby cały krem mi jakimś cudem wyparował - myślę, że dobrze odżywia, ale jakoś... na krótko? - daje uczucie wypełnienia skóry co jest bardzo fajne - co do zmarszczek... czytałam, że robił na tym poziomie cuda, a ja napiszę, że niekoniecznie ;) Waham się z oceną między 3 a 4, ale jednak te zanikające i krótkotrwałe właściwości nawilżenie bardzo mnie denerwują, a ja jako posiadaczka bardzo suchej skóry mam dość wysoki poziom oczekiwania względem nawodnienia/nawilżenia skóry. :)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy pod oczy

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.