Biotebal, Effect, Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal, Effect, Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

Zobacz oferty

bialastokrotka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów, zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów. Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów zawiera opatentowaną formułę Inno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami. Włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość. Systematyczne stosowanie preparatu wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra staje się dotleniona i nawilżona. Badania potwierdzają, że podczas systematycznej aplikacji składniki szamponu wykazują korzystne działanie poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy i włosów. Posiadają działanie pielęgnujące, regenerujące, wzmacniające. Ograniczają wypadanie włosów. Włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej gęste.

SKŁADNIKI AKTYWNE
+ Formuła NutriProBiotinum
+ Prebiotyk reguluje mikroflorę skóry głowy i przeciwdziała jej dolegliwościom, w tym podrażnieniom i wypadaniu włosów.

SKUTECZNOŚĆ*
Skuteczność szamponu potwierdzają badania przeprowadzone z udziałem osób z nadmiernie wypadającymi włosami oraz o różnych typach włosów (normalne, suche, farbowane, niefarbowane, przetłuszczające się):
+ ogranicza wypadanie włosów u 100% badanych

problemowa
do włosów wypadających

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 3

mimo innej konsystencji jestem bardzo zadaowolona

konsystencja tego szamponu jest naprawde dziwna i dosyc bardzo olejowa, przez to dosyc słabo sie pieni i trzeba dosyc duzo go uzywac

co wazne szampon nie wysusza wlosow nie puszy ich nie dodaje skłonności do łupieżu. po umyciu włosy sa gladkie w dotyku nie sa napuszone

zauwazylam duzy przyrost ilosci wlosow na mojej głowie, mniej tez ich wypada a nie zmieniłam innych kosmetyków ani diety wiec z tego jestem bardzo zadowolona

Dobry produkt

Polecam..spelnia swoje zadanie w 100%. Wydajny, dobra kondystencja, nie podraznia i nie wysisza skory głowy. Włosy mniej wypadaja, sa lśniace, sypkie, łatwo sie rozczesuja. Maja zdrowy wyglad i sa zdecydowanie mocniejsze

Jestem zadowolona

Szampon według mnie się bardzo dobrze sprawdził. Włosy po umyciu były odżywione, nie przetłuszczały pomimo skłonności do przetłuszczania się. Włosy stały się mocniejsze i nie wypadają tak bardzo. Jak dla mnie szampon na plus.

• Zapach: 3

Bardzo dobry

Szampon bardzo lejący, dobrze się rozprowadza na włosach. Fajnie się pieni. Włosy po nim nie wypadają już tak bardzo jak wcześniej. Włosy są lśniące i miękkie, nie przetłuszczają się. Szampon jest delikatny nie podrażnia skóry głowy.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 3

Szampon do wlosow

Zapach nie był szczególnie ładny, jeżeli chodzi pienienie się to też bym powiedziała że tak 6/10 aczkolwiek głowa była dobrze oczyszczona oraz nie była jakoś bardzo sucha tak samo cała długość włosów była dość nawilżona. Dlatego głównie bym kupiła po raz drugi. Nie zauważyłam żeby pomógł w wypadaniu włosów

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Z marką biotebal znam się od jakiegoś czasu. Szampon również mnie nie zawiódł. Włosy po nim same w sobie były miłe w dotyku, ale warto dodać, że po dłuższym użytkowaniu zauważyłam nowopowstające baby hair i rzeczywiście mniejsze wypadanie włosów. Bo jednak z wypadaniem włosów, jak wiele z nas, problem miałam, zważywszy chociażby na łuszczycę.

Używa produktu od: próbka

• Opakowanie: 5

Dobry na przerzedzajace się włosy

Szamponu używał mój mąż, który szukał czegoś, co spowolni wypadanie włosów. Jest zadowolony z efektow.
Szampon jest delikatny, nie podrażnia skóry głowy, a włosy po myciu dobrze się układają.
Na pewno kupimy szampon ponownie.

REWELACJA

Co za wspaniały szampon! Tak, konsystencja jest dość "tępa" i szampon słabo się pieni, ale jak działa! Włosy po trzech miesiącach używania produktu przestały wypadać i są o wiele mocniejsze - sprawdza to codziennie moja ośmiomiesięczna córka.
Opakowanie ma proste, jasne, skandynawskie w duchu. Neutralne.

jestem bardzo zadowolona

Tubka jest poręczna, nie wylewa za dużo szamponu i jest łatwa w otwarciu.Zapewnia lekkie nawilżenie. Dodatkowym plusem jest jego przyjemny, długo utrzymujący się zapach.Mogę śmiało używać tego szamponu nawet codziennie, nie obawiając się, że obciąży on moje włosy. Jeśli chodzi o działanie przeciwko wypadaniu włosów, jest dość subtelne. Włosy farbowane wciąż wypadały dość sporo, choć zauważyłam pewną poprawę. Warto traktować go jako dodatek do innych preparatów przeciw wypadaniu włosów, niż jako główny produkt w walce z tym problemem. Szampon Biotebal Effect na pewno będzie moim stałym towarzyszem pielęgnacji włosów.

• Opakowanie: 5

Specjalistyczny produkt do włosów

Specjalistyczny produkt do włosów, który dał radę moim potrzebom. Dzięki niemu po kilku tygodniach stosowania zauważyłam zmianę. Włosy stały się mocniejsze, bardziej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i mniej wypadające. Widać siłę włosa i jego blask. Zdecydowanie polecam osobom zmagającym się z wypadaniem włosów, np. po ciaży.

• Zgodność z opisem producenta: 2

Skuteczny, godny polecenia produkt

Szampon pozytywnie mnie zaskoczył. Dobrze myje i pielęgnuje włosy. Nie zauważyłam znaczącej poprawy pod kątem wypadania włosów. Może w dłuższej perspektywie pokazałyby się lepsze efekty.

• Zgodność z opisem producenta: 3

Fajny szampon

Szampon ma przyjemny zapach, fajna konsystencję i jest dość wydajny. Czy zauważyłam zmiany? Raczej nie, nadal mam rzadkie włosy, tyle tylko że może nie wypadają już tak bardzo. Jeśli chodzi o rozczesywanie to też nie za bardzo.