Biotebal, Effect, Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal, Effect, Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 33.99

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów, zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów. Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów zawiera opatentowaną formułę Inno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami. Włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość. Systematyczne stosowanie preparatu wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra staje się dotleniona i nawilżona. Badania potwierdzają, że podczas systematycznej aplikacji składniki szamponu wykazują korzystne działanie poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy i włosów. Posiadają działanie pielęgnujące, regenerujące, wzmacniające. Ograniczają wypadanie włosów. Włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej gęste.

SKŁADNIKI AKTYWNE
+ Formuła NutriProBiotinum
+ Prebiotyk reguluje mikroflorę skóry głowy i przeciwdziała jej dolegliwościom, w tym podrażnieniom i wypadaniu włosów.

SKUTECZNOŚĆ*
Skuteczność szamponu potwierdzają badania przeprowadzone z udziałem osób z nadmiernie wypadającymi włosami oraz o różnych typach włosów (normalne, suche, farbowane, niefarbowane, przetłuszczające się):
+ ogranicza wypadanie włosów u 100% badanych

do włosów wypadających
zapobiegające wypadaniu, regenerujące, wzmacniające
Skóra głowy
problemowa

jeden z najgorszych szamponów

Od szamponu nie oczekuję, że będzie mi wypadało mniej włosów. Oczekuję dobrego domycia i nawilżonej skóry głowy. Niestety ten szampon do moich włosów się nie sprawdził. Nie domywał skóry głowy ani nie była ona nawilżona. Może i mniej mi włosów wypadło podczas mycia, ale nie zmienia to faktu, że były lekko tłuste od razu po wysuszeniu ich. Zużyłam opornie, nie kupię ponownie.

Zawiodłam sie

Używam tego szamponu od długiego czasu, niestety zmieniono skład. Poprzednia wersja bardzo dobrze mi się sprawdzała oczyszczała skórę. Szampon z nowym składem również dobrze oczyszcza niestety bardzo przetłuszcza włosy

Nie dla nie

Mje włosy są dość cienkie, delikatne, co jakiś czas wypadają. Skóra głowy ma tendencję do przetłuszczania, natomiast końcówki są suche. Od szamponu oczekuję, aby dobrze mył skórę głowy , nie podrażniał skóry i nie wususzał włosów.
Konsystencją szamponu jest żelowa. Kosmetyk dobrze się pieni, chociaż ja zawsze myję włosy dwa razy. Szampon nie plącze i nie przesusza włosów .Dobrze współpracuje z różnymi odżywkami i maskami. Po wysuszeniu włosy wyglądają ładnie, nie są spuszone.
Niestety mam wrażenie, że słabo oczyszcza skórę głowy, a dzień po myciu włosy są nieświeże i oklapnięte.
Dodatkowym minusem jest wydajność - starczył mi na około miesiąc użytkowania.
Spodziewałam się czegoś więcej od szamponu za 30 zł.

Rewelacyjny produkt!

Rewelacyjny produkt! Skutecznie zmniejsza wypadanie włosów i jednocześnie delikatnie oczyszcza skórę głowy. Po jego użyciu moje włosy stają się mocniejsze.
Moje włosy są błyszczące, łatwo się rozczesują i mniej wypadają, na czym najbardziej mi zależało ☺️

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szampon wydajny mimo małego opakowania, o delikatnym zapachu, po umyciu włosów każda osoba zauważy od razu delikatna różnice ❤️

Szampon ma delikatny, nie drażniący zapach. Wystarczy odrobina szamponu by zaczął się pienić wiec jest przez to również wydajny. Włosy na pewno są wygładzone i delikatne w dotyku, ale ciężko mi powiedzieć czy działa na wypadanie, ponieważ z moim zdrowiem włosy wypadają mi bardzo i niestety choć bardzo liczyłam na zmniejszenie ilości wypadanych włosów.

Włosy znacznie mniej wypadają

Szampon zamknięty w plastikowej butelce z zamknięciem na klik. Konsystencja jest lekko gęsta za to świetnie się pieni i nie potrzeba wcale niewiadomo ile produktu aby umyć włosy. Nie tępi włosów, i nie podrażnia skóry głowy. Ma delikatny zapach i jest świetny do codziennego mycia. Efekty zmniejszonego wypadania włosów są widoczne niemalże od razu.
Świetny produkt! Zatrzymał wypadanie oraz przetłuszczanie. Jest bardzo wydajny i skuteczny.

Taki sobie szampon

Nie zauwazylam spektakularnych efektow dot wypadania wlosow. Wypadaja nadal. Szampon placze wlosy ale na pewno barrzo dobrze je doczyszcza. Nie wiem czy kupie ponownie
Poreczne opakowanie, przykemna konsystencja nie za gęsta

Coś tam zdziałał!

Szampon zamknięty jest w białej butelce z fioletową zakrętką, która jest bardzo wygodna. Skład również zachęca do testowania, więc od razu właśnie do tego przystąpiłam. Używałam produkt zgodnie z poleceniami producenta i rzeczywiście zauważyłam po regularnym stosowaniu, lekkie zmniejszenie wypadania włosów! Pojawiło się również więcej małych włosków, które zaczynają wyrastać z głowy, także jak dla mnie super. Bardzo dobrze stosowało mi się ten produkt i chętnie do niego wrócę.

Polecam :)

Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów Biotebal Effect dostałam do testowania w ramach KRW za co bardzo dziękuję.

Szampon jest w wygodnej, plastikowej butelce, dobrze się go dozuje. Ma delikatny, przyjemny zapach i przezroczystą żelową konsystencję. Dość dobrze się pieni. Moje długie, farbowane i lekko kręcone włosy nigdy nie były szorstkie po myciu, a czasem mi się to zdarza po niektórych szamponach. Ten jest bardzo delikatny dla włosów i dla skóry skalpu. Jednocześnie bardzo dobrze oczyszcza. Włosy myję co trzy, cztery dni więc szampon wystarczył mi spokojnie na trzy miesiące. Czasami podkradały mi go również córki, dlatego uważam, że jest bardzo wydajny.
Po miesiącu z kawałkiem stosowania szamponu i odżywki, zauważyłam zmniejszenie ilości wypadanych włosów. Pojawiło mi się też sporo baby hair.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam wszystkim go wypróbować.

Poprawny produkt

Szampon gesty i bardzo wydajny. Bardzo dobrze się pieni. Po jego użyciu włosy widocznie błyszczące i lśniące. Bardzo miękkie. Jednak nie zauważyłam znaczącej poprawy przy ich wypadaniu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zrobił niestety jedno wielkie nic

Co prawda szampon nie spowodował gorszego stanu moich włosów, natomiast liczyłam na naprswde lepsze efekty. Chociażby takie, że włosy będą lśniące, będą mniej wypadać, będą zdrowsze a mam wrażenie, że są takie same jak przed kuracja szamponem i odżywka.
Niestety ogromny minus.
Jedyny plus - włosy są oczyszczone, czyli to co szampon powinien robić, czyli myć, zrobił. Reszta słabo.

Świetny

Używałam szampon przez około trzy miesiące. Początkowo wątpiłam że szampon może zatrzymać bądź zmniejszyć wypadanie włosów, lecz ten dał taki efekt. Szampon nakładamy na skórę głowy i dokładnie rozpieniamy, co nie jest trudne gdyż produkt się świetnie pieni i super pokrywa cała skórę głowy pianą o delikatnym zapachu. Szampon posiada wygodne opakowanie, przez co stosowanie go było przyjemnością. Formuła jest gęsta i przezroczysta. Zapach jest delikatny i nie drażniący. Szampon wystarczył mi na około dwa miesiące stosowania, stąd mogę stwierdzić że jest wydajny i się świetnie pieni. Na pewno do niego powrócę nie raz.