Your KAYA, Regenerujące serum do dłoni i paznokci

Your KAYA, Regenerujące serum do dłoni i paznokci

Cena PLN 39.90

Serum przywraca uczucie nawilżenia i poprawia wygląd dłoni, a także paznokci i skórek dookoła nich. Dłonie stają się miękkie i aksamitnie gładkie. Regenerująca formuła serum do dłoni i paznokci zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego i 8 składników aktywnych.

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające, wygładzające
w butelce, wielorazowego użytku
sucha

Serum regenerujące do dłoni i paznokci - idealne po zabiegach manicure

Szukając produktu, który zadba o moje dłonie i paznokcie, natrafiłam na to regenerujące serum, a teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez niego. To serum ma za zadanie przywrócić uczucie nawilżenia moim dłoniom, a także poprawić wygląd paznokci i skórek dookoła nich. Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę - moje dłonie stały się nie tylko bardziej nawilżone, ale również aksamitnie gładkie. To uczucie delikatności i miękkości sprawia, że chcę dotykać moich dłoni znacznie częściej. Jednym z największych atutów tego serum jest jego wszechstronność. Nie tylko pielęgnuje moje dłonie, ale także wzmacnia paznokcie i redukuje problem suchych skórek wokół nich. Jest to produkt, który doskonale spełnia moje oczekiwania i jest niezastąpiony w mojej codziennej pielęgnacji. Jego cena uważam jest stosunkowo niska biorąc pod uwagę jakość zwłaszcza wykorzystując rabat jaki oferuje ta marka z wielorazowym i bezterminowym kodem rabatowym viola15 na ich stronie.
Podsumowując, regenerujące serum do dłoni i paznokci to produkt, który mogę śmiało polecić każdemu, kto poszukuje skutecznego sposobu na nawilżenie i odżywienie swoich dłoni oraz poprawę kondycji paznokci.