KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Science 4 Beauty Miorelaxant Magic, Ultimate Anti-Wrinkle Cream Krem przeciwsmarszczkowy na dzień i na noc

5 na 51 opinię

warty swojej ceny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Miorelaxant Magic to jeden z najlepszych wszechstronnym kremów, jakie miałam przyjemność używać. Bardzo go polubiłam. Myślę, że śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych kremów. Idealnie pasuje mojej skórze, ma doskonały skład oraz świetne, widoczne działanie. ●Krem do twarzy, który ma wykazywać działanie przeciwzmarszczkowe. Oparty jest na unikalnym składniku konotoksynie, dzięki której następuje zmniejszenie napięcia w kanalach jonowych na powierzchni komórek, co sprzyja rozluźnienia mięśni twarzy. ●Skóra jest nawilżona, odżywiona oraz gładka w dotyku. Wyczuwalne jest również, nieco większe napięcie skóry. Świetny efekt. Krem jest odpowiedni do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. ●Krem świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla bazy pod podkład. Dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi. Można go również łączyć z masażem skóry, kobido oraz peelingami.
    Szczegóły:
    • Wydajność