Science 4 Beauty, Miorelaxant Magic, Ultimate Anti-Wrinkle Cream (Krem przeciwsmarszczkowy na dzień i na noc)

Miorelaxant Magic to rewolucja w codziennej pielęgnacji skóry o najsilniejszym możliwym działaniu przeciwzmarszczkowym, wzbogacona o unikalne składniki odżywcze, ekstrakty, peptydy biomimetyczne i innowacyjny promotor penetracji skóry.

Miorelaxant Magic to kosmeceutyk oparty na autorskim składniku konotoksynie, która relaksuje mięśnie mimiczne twarzy. Ten wyjątkowy kosmeceutyk łączy w sobie korzyści silnego serum przeciwzmarszczkowego oraz wszechstronnego produktu all-in-one, idealnego zarówno pod makijaż, jak i w codziennej rutynie wieczornej dla każdego typu skóry.

Krem można łączyć z masażem skóry, kobido oraz peelingiem, które wzmocnią przenikanie konotoksyny i ekstraktów aktywnych w głębsze warstwy naskórka.

Kosmeceutyk został przebadany na skórach wysoce wrażliwych i skłonnych do atopii, jest bezpieczny dla osób ze skórą problematyczną.

Dodatkowo nasz produkt jest bezzapachowy!

na noc, na dzień
Cera
dojrzała, sucha, wrażliwa, z przebarwieniami, normalna
przeciwzmarszczkowe
bezzapachowa, bez silikonów, bez parabenów
w słoiczku

• Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

warty swojej ceny

Miorelaxant Magic to jeden z najlepszych wszechstronnym kremów, jakie miałam przyjemność używać. Bardzo go polubiłam.

Myślę, że śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych kremów. Idealnie pasuje mojej skórze, ma doskonały skład oraz świetne, widoczne działanie.

●Krem do twarzy, który ma wykazywać działanie przeciwzmarszczkowe. Oparty jest na unikalnym składniku konotoksynie, dzięki której następuje zmniejszenie napięcia w kanalach jonowych na powierzchni komórek, co sprzyja rozluźnienia mięśni twarzy.

●Skóra jest nawilżona, odżywiona oraz gładka w dotyku. Wyczuwalne jest również, nieco większe napięcie skóry. Świetny efekt. Krem jest odpowiedni do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.

●Krem świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla bazy pod podkład. Dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi. Można go również łączyć z masażem skóry, kobido oraz peelingami.