Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy
Sok z klonu i niebieska agawa mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu o właściwościach łagodzących.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Dziwię się tym negatywnym ocenom, mnie krem dobrze służy

Używam mini produktu o pojemności 15 ml. Dostałam go przy zakupie jakiegoś produktu i po okazaniu wcześniej otrzymanej ulotki.
Zaznaczam, że nie przeglądałam wcześniej recenzji na wizażu, i jestem zdziwiona bardzo tymi negatywnymi ocenami. Dla mnie kremik ten jest całkiem dobry.
Konsystencja taka jaka lubię, leciutka, żelowa, krem szybko się wchłania. Już od pierwszego zastosowania skóra robi się mięciutka, delikatna, gładka. Troszkę sie świeci się po nim, trzeba przypudrowac buzię, jeśli nakłada się go rano.
Produkt ten bardzo dobrze nawilża i nawilżenie to utrzymuje się nawet jeśli zapomnę go zastosować, a nakładam raz dziennie.
Gdy patrzę na siebie w lustrze mam wrażenie, że skóra jest też jakby jaśniejsza, tak zdrowo wygląda.
Troszkę zapycha, ale to jedyny mankament.
Wypróbujcie drogie Panie, bo dla mojej mieszanej cery jest to całkiem dobry krem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie mini produktu

nic specjalnego

ja również dostałam próbkę 15 ml od Yves Rocher więc nie używałam kremu zbyt długo. mam cerę normalna, czasem pojawiają się niespodzianki ale zazwyczaj nie mam problemów ani podrażnień.

moim zdaniem krem bardzo przeciętny - ani mnie nie zachwycił ani nie zraził.

za plusy uważam:
*przepiękny, świeży zapach
*konststencję, która dobrze rozprowadza się po skórze i dość szybko wchłania
*faktycznie nawilża

minusy:
* moim zdaniem cena za wysoka
* duuuży minus za brak filtrów- już sie nauczyłam , że każdy krem na dzień powinien jednak jakiś mieć
* chyba częściej niż przy używaniu innych kremów pojawiały się czerwone niespodzianki ;)

nie kupie go za brak filtra, bo wolę polskie firmy i za cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 15 ml.

sama nie wiem...

kosmetyk kupiłam za 24 zł w promocji.przyznam szczerze ze bardziej z ciekawosci niz z nadzieja ze zdziała cuda.
mam tłusta skora ale czasem potrzebuje nawilzacza na dzien,zwłaszcza po lecie.
hm...i tak...
nawilza przyzwoicie.fajnie nieagresywnie pachnie,nie jest jakos kosmicznie drogi,odniosłam wrazenie ze delikatnie wygładził.jest wydajny.ma bardzo fajne,estetyczne opakowanie
ale
mimo mojej tłustej skory nieczesto sie zdarza zeby jakis uniwersalny nawilzacz spowodował takie \'\'zapchanie\'\',na szczescie szybko to ustapiło,jest za ciezki jak na \'\'zel krem\'\',na dzien sie dla mnie nie nadawał wiec stosuje go na noc.
byc moze to wina mojej tłustej skory ale stosowałam \'\'bogatsze\'\'nawilzacze w razie potrzeby i efekt był lepszy
prawdopodobnie lepiej sie sprawdzi na cerze normalnej
no i miał odzywiac...ale to tylko obietnica producenta
mysle ze go zuzyje,ale spodziewałam sie wiecej

Używam tego produktu od: miesiac

zawiedziona

Nie jestem zadowolona z zakupu tego kremu. Kupiłam go w promocji, a i tak sądzę, że za dużo wydałam.
Nie jest to żel, ale bardzo lekki krem. Bardzo przyjemnie pachnie. Jednak po opisie producenta i marce YR spodziewałąm się czegoś lepszego. Ten krem nie robi nic - po prostu jest. Stosuję go tylko na noc, bo długo się wchłania i pozostawia delikatny film, czego w dzień nie lubię. Bardzo wydajny, bo wystarczy mała porcja na całą twarz i dekolt. W dodatku producent pisze, że krem nie jest pakowany w celofan, przy czym ja kupiłam właśnie tak opakowany

klej?

kupiłam ten krem po przetestowaniu próbki 1ml. Może dlatego, że próbka maleńka nie zauważyłam, że to jednak krem nie dla mnie :)

na szczęście w promocji zakupiłam za 27 zł a nie 39! Krem-żel niestety ciężko się wchłania, zostawia lepiącą warstwę na twarzy. Nie zauważyłam nawilżenia niestety, ale pod podkład i po przypudrowaniu wygląda znośnie. No własnie szkoda tylko, że jest..bo jest, ale twarzy nie pielęgnuje.

Nałożyłam go na noc z myślą, że rano wstanę z "napompowaną" skóra, a tu...przywitała mnie rano zmęczona twarz - na pewno nie nawilżona. Zdecydowanie lepiej wypada Activ Hydrating Olay.

Niestety nie polecam.
Używam tego produktu od: miesiąc męczę i chyba wykorzystam do rąk
Ilość zużytych opakowań: standardowy słoik

Zapychacz

Kupiłam dwa opakowania w cenie jednego. Chociaż i to dobre, bo krem nie jest wart swojej ceny.

Plusy:
+ przyjemna, dość lekka, bardziej kremowa niż żelowa konsystencja
+ ładny zapach
+ dobrze się rozprowadza.

Minusy:
- nie nawilża wystarczająco
- bardzo długo się wchłania nawet przy minimalnej ilości kremu
- zapycha - takiego wysypu "niespodzianek" już bardzo dawno nie miałam.

W efekcie krem do twarzy stał się kremem do rąk. I w tej roli się sprawdził. Nawet zlikwidował zmarszczkę będącą skutkiem bycia w kontakcie z myszką przez 12 godzin dziennie.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania na twarz, 1 całe i 3/4 na dłonie

Gorzej być nie może ..

Dostałam próbki tego kremu i cieszę się, że tak się stało, bo miałam plan, żeby zakupić pełnowymiarowe opakowanie :)

z początku wydawał się okej, twarz ładnie nawilżona, przyjemne uczucie - ale po drugim użyciu zauważyłam, że cała się świecę! a zdarza mi się to bardzo rzadko ..

sprawił, że całą twarz miałam tłustą, świeciłam się okropnie! na dodatek wyskoczyło mi kilka niespodzianek, wysoce prawdopodobne, że po tych kilku próbkach ..

zdecydowanie nie polecam! na pewno nie kupię :)

próbowałam też inne kremy yves rocher, ale jakoś mi nie podchodzą. albo się świecą jak po hydra vegetale albo mam skórę ściągniętą jak po sebo specific. nutri specific też mi nie przypadł do gustu ..

EDIT: los chciałam, że dostałam 15ml tego kremu i powoli się do niego jednak przekonuję :) używam mniejszej ilości tak aby się nie świecić, przez trzy tygodnie nie spowodował żadnych niespodzianek, nie zapchał, więc może warto spróbować?

EDIT2: w czasie zimy krem zdecydowanie się nie sprawdza. po pierwsze, nie mam pojęcia czemu, ale waży się na twarzy tuż po nałożeniu, mimo że latem coś takiego nie miało miejsca .. poza tym mam wrażenie, że nic nie daje, nie nawilża. nie kupię ponownie na pewno :)

EDIT3: krem budzi we mnie wiele kontrowersji :) obecnie jestem nim tak zawiedziona, jak innym żadnym produktem. skóry twarzy nie miałam nigdy tak suchej! nawet jak żadnego kremu nie stosowałam to była w lepszym stanie niż po tym dziadostwie :)

Przyjemna aplikacja, jednak rezultat nie zadawala mnie w 100%

Krem w odroznieniu od aksamitnego kremu tej samej serii jest malo tresciwy, w rezultacie wchlania sie szybko . Nawilza przyzwoicie, jednak roluje sie po nalozeniu podkladu co dyskwalifikuje go w przedbiegach. Zapach typowy dla calej serii.
Dobry dla cery tlustej, mieszanej.
Reasumujac koniec koncow nie polecam, jest wiele innych kosmetykow w tej cenie o lepszym dzialaniu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacja

To pierwszy krem nawilżający, który tak skutecznie nawilżył, a do tego zmatowił moją mieszaną lecz odwodnioną skórę. Jest niesamowicie wydajny, pewnie z powodu rzadkiej konsystencji, Jednak pomimo to, po nałożeniu czuć na skórze jego "bogactwo". Stosuję go na dzień, na noc mam tłusty krem odżywczy, choć raz zastosowałam na noc i efekty były równie pozytywne. Skóra jest aksamitna w dotyku i - jak już pisałam - nawilżona oraz zmatowiona na długo, choć nie jest to tępy, "cynkowy" mat. Nie ma uczucia ściągnięcia aż do wieczora. Kosmetyk pachnie obłędnie - świeżo ogórkowo-kwiatowo, w sam raz na lato. Cena może odstraszać, ale naprawdę warto w niego zainwestować.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca