Pukka, Firming Eye Cream (Ujędrniający krem pod oczy z błękitnym rumiankiem i dziką różą)

Ujędrniający krem pod oczy z błękitnym rumiankiem i dziką różą. Lekki, odżywczy krem pod oczy, delikatnie pachnący kwiatem neroli i dziką różą. Odpowiedni do wszystkich typów skóry nawet tych najbardziej wrażliwych. Błękitny rumianek, dzika róża i czarny bez zapewnią elastyczność delikatnej skóry wokół oczu. Krem zawiera specjalną formułę ajurwedyjkisch ziół Antioxidant Formula, której zadaniem jest głębokie nawilżenie.

miał być Bentley - a tu duże rozczarowanie

Zamówiłam ten krem w zestawie z kremem harmonizującym do twarzy Pukka po tym jak przeczytałam skład kosmetyków Pukka - jak do tej pory nie miałam tak bogatego w skład kosmetyku.
Producent obiecuje głębokie działanie nawilżające kremu, łagodne działanie... no i niestety na obietnicach tutaj koniec.
Zapach kremu mocno ziolowy, trzeba umyć ręce po aplikacji bo zapach na rękach utrzymuje się długo i wtedy staje się męczący - nawet dla takiej fanki naturalnych zapachów jak ja :)
Nawilżanie kremu jest bardzo znikome, ja go nie odczułam.
Po około miesiącu stosowania zauważyłam zaczerwienienie i opuchnięcie pod oczami, w następstwie łuszczenie się skóry w miejscach aplikacji. Zdążyłam zużyć krem w około 2/3 zawartości i poddałam się z wielkim żalem. Po recenzjach Pukki byłam przekonana, że pozostanę na dłużej wierna tej marce.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno