Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax

Rewelacja

Kupiłam tą pomadkę z polecenia koleżanki i zakochałam się. Moje usta nie przepadają za bardzo za pomadkami ochronnymi, zwłaszcza tymi zwykłymi. Jednak ta przypadła mi do gustu. Nie dość, że to produkt naturalny, to dodatkowo ma drobinki peelingujące, które zimą, ale też latem skutecznie złuszczają naskórek.

Po prostu hit

Nic dodać nic ująć, produkt jest wprost fenomenalny! Pomadkę stosuję codziennie na noc i działa jak żaden inny balsam. Usta po nocy z Sylveco są mocno nawilżone, zregenerowane, miękkie i bez żadnych suchych skórek. Obawiałam się czy częste peelingowanie nie będzie zbyt agresywne dla moich ust, ale nic bardziej mylnego. Używam jej dosłownie każdego dnia (a raczej nocy) i usta mają się świetnie. Co prawda nie wyobrażam sobie stosowania pomadki za dnia, bo drobinki peelingujące nie do końca się rozpuszczają, ale jest idealna jako nocna kuracja. Jest to jedyny kosmetyk pielęgnacyjny do ust jakiego używam, w ciągu dnia często sięgam po wysuszające matowe pomadki i usta są w bardzo dobrej kondycji. Do tego nienaganny, bogaty skład, przyjemny (jak na Sylveco ;)) zapach i całkiem dobra wydajność. Po czasie napisy na opakowaniu ścierają się i miałabym lekkie opory, żeby pomadka walała mi się beztrosko w torebce z obawy przed niekontrolowanym otwarciem. Ja jednak używam jej tylko będąc w domu, więc w niczym mi to nie przeszkadza. Jest to moje odkrycie wszech czasów, totalny KWC i będę kupować do końca świata! :)

Fajna ale po krótkim czasie się zepsuła...

Lubiłam ten peeling, pierwsze opakowanie zużyłam bardzo szybko więc wydajność średnia, kupiłam drugie opakowanie i po miesiącu używania okazało się że pomadka się zepsuła. Zastygła, śmierdziała i nie nadawała się do niczego, wypadało ja tylko wyrzucić. Nie wiem czy się przegrzała, czy miała datę ważności, nawet nie sprawdziłam od razu powędrowała do kosza.

Może się u kogoś spisać

Produkt jest troszkę średniawką, nic bez czego nie można się obyć. Kupiłam przed zimą by zapobiec suchym skórką i nawilżyć usta. Niestety drobinki peelingowe nie rozpuszczają się w 100% dlatego pozostająca na ustach warstwa nie do końca mi pasuje. Myślę więc że jest dobry na noc. W dzień nie do końca estetycznie to wygląda. Produkt jest wydajny.

Warto kupić

Pomadkę kupiłam z polecenia farmaceutki w aptece, jest niedroga. Bardzo dobrze się sprawdza w przypadku ust przesuszonych przez wiatr i kiepskie warunki atmosferyczne, a tych w naszym kraju nie brakuje. Opakowanie jest proste, ale ładne. Pomadka ma bogatą konsystencję, przyjemnie rozprowadza się na ustach oraz posiada wyczuwalne drobinki z cukru trzcinowego, które pomagają przy złuszczaniu martwego naskórka w delikatny sposób. Ładnie pachnie, trochę jak miód i zioła. Przy regularnym stosowaniu przywraca ustom gładkość i miękkość. Głównie używam jej na wieczór, przed snem, przyjemnie natłuszcza i nawilża. Rano budzę się z gładkimi i zadbanymi ustami. Produkt za grosze a warto mieć go w swojej kosmetyczce.

Fajna, ale...

Pomadka nadaje się do pielęgnacji ust, ale według mnie do stosowania w domu. Mnie drażniły te drobinki cukru, bo widać je było na ustach, więc czułam dyskomfort używając tej pomadki poza domem. Odradzam też używanie zimą na zewnątrz, bo nie jest to przyjemne dla ust, takie tarcie. Do peelingu ust jak najbardziej, ale później warto zetrzeć resztki i zaaplikować na usta kolor lub inną zwykłą pomadkę.

Fajna na suche skórki

Pomadka z peelingiem to super sprawa. Nie dość że działa na usta jak opatrunek, to jeszcze poprawia ich kondycję i pobudza do odnowy naskórka.
Brązowy cukier jest bardzo delikatny, nie zrobimy sobie tym krzywdy. Dość tępo się ją rozprowadza, ale można się do tego przyzwyczaić. Pierwsze użycie pomadki było trochę dziwne, ale później już żadnych problemów.
Po zrobieniu "roboty", kryształki cukru dobrze rozpuszczały się na ustach, a oleje w składzie działały kojąco.
Małą wadą dla mnie jest trochę krótki termin przydatności. Wiadomo - brak konserwantów, sama natura, ale nie byłam w stanie zużyć jej do końca przed terminem, mimo tego że jestem pomadkowym pożeraczem i nie ruszam się bez niej z domu :)

Pomadka peelingiem =efekt miękkich wygładzonych ust

Pomadkę Sylveco kupiłam jakiś czas temu, kierowałam się dobrymi opiniami. Stosuję ją gdy moje usta są mocno przesuszone, aby usunąć nieestetyczne skórki. Pomadka zawiera w sobie drobinki cukru trzcinowego, który w połączeniu z olejkiem z wiesiołka, masłem kakaowym, masłem karite daje spektakularny efekt w postaci wygładzonych, miękkich i nawilżonych ust. Pomadka pięknie pachnie jest to zapach taki miodowo-ziołowy.Ta specyficzna woń za sprawą olejku z werbeny i olejku goździkowego. Pomadkę z peelingiem stosuję często przed nałożeniem szminki, aby usta były idealnie gładkie,oraz aby szminka ładnie się prezentowała na ustach.

super peeling do ust za niewielkie pieniądze.

Pomadka bardzo dobrze sprawdza sie przy często spierzchniętych i suchych ustach.Posiada drobne peelingujące drobinki co może dla niektórych być za ostre , mi to nie przeszkadza .świetnie radzi sobie ze złuszczeniem martwego naskórka jak i suchych skórek. Pomadka zawiera drobinki cukru, które przy aplikacji się rozpuszczają się.Usta po aplikacji są miękkie, delikatne . Pomadka zawiera fajny skład i jest ogólnodostępna za niewielkie pieniądze. Jedyny minus to opakowanie , które sie otwiera.

Dobra, jednak trzeba być rozważnym

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu dodałam do koszyka ten produkt podczas zakupów w drogerii i internetowej. Od początku wiedziałam, że nie jest to pomadka "do torebki" , ale raczej do stosowania na noc lub raz na kilka dni.

Opakowanie jest typowe dla serii Vianek, Sylveco - przejrzyste, minimalistyczne, klasyczne. Nie wzbudza zachwytu, ani nie daje pretekstu do krytyki :)

Skład jest bardzo pozytywny, sprzyjający pielęgnacji, regeneracji ust - naturalny.

Działanie pomadki jest zgodne z oczekiwaniami. Jest ona mało delikatna, ale skuteczna. Grube drobinki bardzo skuteczne usuwają skórki, martwy naskórek. Odżywiają oraz pobudzają krążenie. Usta są wyraźnie wygładzone, odżywione. Choć skład pomadki jest bardzo odżywczy to ja jednak po aplikacji na noc nakładam jeszcze grubą warstwą innego, odżywczego specyfiku. Zabieg taki powtarzam jeśli nie zapomnę co drugi wieczór i tym samym mam piękne i zadbane usta :)

Ciężko mi się wypowiadać w zakresie wydajności pomadki, bo ja używając jej co drugi dzień, raz dziennie mam ją bardzo długo i końca nie widać.

Ogólnie pomadka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i stanowi fundament w mojej pielęgnacji ust:) kolejny produkt od Sylveco, który zaskarbił sobie moją sympatię :)

Super pomadka! Na prawdę działa!

Te pomadki to chyba HIT ostatniej zimy. Połączenie pomadki ochronnej z cukrowym peelingiem do ust, po który możemy sięgnąć w każdej chwili. Bardzo fajna sprawa, więc postanowiłam, że również spróbuję. Tak więc przy okazji zakupów w e-zebrze zakupiłam również ową pomadkę z peelingiem i muszę przyznać, że mnie nie rozczarowała. Tylko trzeba uważać, bo cukier trzcinowy w niej zawarty sprawia, pomadka jest niebywale słodka i jest duże ryzyko szybkiego zlizania jej z ust :D

Ogólnie gorąco polecam, każdemu~! Miłość od pierwszego użycia <3 Na lato kupię sobie zapewne wersję miętową :)

Opakowanie i produkt:
Standardowe opakowanie w postaci sztyftu zamykane na klik. Pomadka z dużą ilością cukru brązowego, o zapachu… hm… cynamonu? Niby w składzie nie ma nic za cynamon ale ja tak odczuwam ten zapach. Olejek goździkowy to to na pewno nie jest, bo wiem jak pachnie. No chyba że werbena, ale ja tam czuję cynamon. Swoją drogą pomadka ma bardzo ładny skład. Niestety trzeba przy niej uważać bo jest słodka w smaku i istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zaczniemy ją zlizywać z ust :)

Aplikacja i działanie:
Podczas aplikacji bardzo mocno wyczuwalne są ostre kryształki brązowego cukru trzcinowego. Na początku mogą być one nieco za ostre, ale usta szybko się do nich przyzwyczajają. Pomadka sama w sobie jest dosyć tłusta. Po jej aplikacji na ustach zostają nam kryształki cukru, które potem możemy dodatkowo wetrzeć palcem. Jest to taki dodatkowy peeling dla ust. Ja sobie rozcieram ten cukier dopóki się on nie rozpuści. Najbardziej lubię sobie smarować usta na noc. Co do działania. Pomadka, nawilża usta, faktycznie ściera i zmiękcza suche skórki. Sprawia, że usta są gładsze i trochę je regeneruje. Z drugiej strony udało mi się w końcu moje usta doprowadzić do ładu, jednak nie ukrywam, że zapobiegawczo smaruje je pomadkami ochronnymi 2-3 razy dziennie. Jak dla mnie wydajna, jednak ja jej używam raczej raz dziennie. Poza nią, w ciągu dnia używam również pomadki z Isany. Oczywiście jak ktoś używa jej bardzo dużo w ciągu dnia, to nie wystarczy na długo. Ale jako dodatkowy zabieg złuszczający jest ok.

Dostępność i cena:
Jej cena to ok. 11-12zł. Zanim ją użyłam myślałam, że cena jest nieco wygórowana, jednak kiedy już ją wypróbowałam to muszę stwierdzić, że jej cena jest adekwatna do jej jakości. Jedyny chyba minus, to fakt że jest ona słabo dostępna stacjonarnie. Oczywiście mają ją w mojej zaprzyjaźnionej aptece, jednak schodzą one w mgnieniu oka i nie zawsze są dostępne. Pozostaje kupno w drogeriach internetowych lub u samego producenta.

Dobry, ale mało wydajny

Piękny zapach, dobrze robi swoją robotę, czyli peelinguje i nawilża usta. Jednak zużyłam ją w dwa tygodnie przy porannymi wieczornym stosowaniu więc wydaje mi się że nie jest zbyt wydajna,