Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

W 2021 roku produkt zmienił skład na: Glycine Soja Oil, Cera Alba, Sucrose, Lanolin, Oenothera Biennis Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Litsea Cubeba Fruit Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Poprzedni skład: Glycine Soja(Soybean)Oil, Beeswax, Evening Primose oil, Sucrose, Lanolin, Cocoa Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Prunus Amygdalus Amara Oil , Carnauba Wax

Powstrzymuję się

Powstrzymuję się by jej za często nie używać! No bo jednak peeling to peeling :) ale nic tak nie doprowadza moich ust do porządku jak ta pomadka. Pozbywamy się suchych skórek i od razu mamy odżywione usta, na których nowe skorki nie powstają. Czego chcieć więcej?

Zapobiega, ale nie leczy

Kupiłam pomadkę przede wszystkim ze względu na dobry, naturalny skład. Pomadka bardzo delikatnie peelinguje usta, raczej nie zdziera pozostałych na ustach, suchych skórek tylko zapobiega powstawaniu nowych przy regularnym stosowaniu.
Dobrym i zachęcającym mnie do stosowania elementem jest forma , czyli wysuwany sztyft. Nie ma potrzeby wkładania palców do pojemnika i roznoszenia bakterii, można zużyć produkt do końca.
Trudno wypowiedzieć mi się odnośnie regeneracji bo nie pozostawiam jej nigdy samej , zawsze coś nawilżającego jeszcze nakładam bo sama pomadka nie jest dla mnie wystarczająca.

dobry peeling na regeneracje i odbudowe ładnych i nawilżonych ust na noc

To moje drugie opakowanie. Ogólnie polecam pomadke na nocną pielęgnacje, gdy kładziemy się spać przez peeling usta wyglądają nawilżone i lepiej wyglądają rano. Pachnie cukrowo-miodowo. Nie smaruje się nią w dzień, bo zostawia na skórze drobinki cukru chyba trzcinowego, który wygląda na ustach jakbym coś jadła i nie umyła buzi. Po czasie się rozpuszcza, lecz mnie ten proces się dłużył, więc postanowiłam stosować ją na noc.

Świetnie nawilża i pielęgnuje usta

Pomadka jest świetna! Przede wszystkim, drobinki, które zawiera nie są inwazyjne i nie podrażniają ust. Pomadka ma dobry skład, właściwości nawilżające i rozsądną cenę. Jest też wygodnym rozwiązaniem, w odróżnieniu do innych peelingów, które nie zawsze mają formułę pomadki. Jedyne, na co można lekko ponarzekać, to fakt, że dostępna jest w tylko jednej wersji.

Tak tak i jeszcze raz TAK

To jeden z tych kosmetyków, który robi dokładnie to, co obiecuje producent. Nawet przy bardzo spierzchniętych ustach daje radę, ładnie nawilża i wygładza. Stosuję tę pomadkę na noc - nawet przy bardzo wysuszonej skórze rano jest ogromna poprawa. Zawsze mam ją w domu i szczerze polecam. No i skład na plus!

pierwszy i ostatni raz z tym producentem

Moje usta bardzo szybko się wysuszają, po 1-2 dniach robi się wręcz skorupa, potrafiąca przybrać nawet ciemnobrązowy / czarny kolor. Tyle powiem. Jedynym źródłem nawilżenia dla nich jest mój okrutny nawyk oblizywania ich, a nierzadkim źródłem bólu są skutki praktykowanego przeze mnie zrywania skóry z ust.

Wydawało mi się, że nie istnieje produkt łączący pomadkę do ust z peelingiem, bo to po prostu brzmi za dobrze. Tak więc odkrycie tego produktu było dla mnie miłym zaskoczeniem, a pozytywne opinie na wizażu oraz nawet wyróżnienie KWC zachęciły mnie do zakupu. Oryginalna cena to 13 złotych, ale da się ją znaleźć parę złotych taniej.

Opakowanie jest plastikowe z napisami, które się nie ścierają. Opór w zakrętce przy otwieraniu pomadki jest minimalny, tak więc przewiduję, że pomadka nie będzie miała większego problemu z otworzeniem się w torebce czy plecaku.

W ostatniej chwili uratowano mnie od życia w przekonaniu, że ropa naftowa to konieczny składnik w pomadkach. Skład tej pomadki jest naturalny. Zawiera ona substancję pochodzenia zwierzęcego – tłuszczopot z wełny owcy, czyli lanolinę.
Oczywiście skład już zdążył się zmienić, ale dla moderacji nie jest to jak widać podstawa do dodania nowego produktu, tak więc wstawiam aktualny skład:

Zapach pomadki jest naturalny, delikatny i neutralny. Niestety zawdzięczamy go pokaźnej kompozycji alergennych substancji zapachowych, co oczywiście nie przeszkadzało producentowi w umieszczeniu na opakowaniu informacji, że produkt jest hipoalergiczny. Nic, tylko pogratulować.

Pomadka z początku jest twarda, jednak z czasem używania problem znika. Początkowo drobinki cukru nie były wyczuwalne, później wręcz zdawały się stanowić bazę pomadki. Aplikacja pomadki jest przyjemna dzięki drobinkom, aczkolwiek momentami są one za ostre i sprawiają lekki ból. No ale dobry peeling musi trochę poboleć, a pomadką przecież przejeżdżamy tylko przez kilka sekund. Fakt, że producent poleca peeling do spękanych ust, pozostawię już bez komentarza.

Czasem na ustach te drobinki zostają. Z racji tego, że jest to cukier, możemy go spokojnie zjeść. Według mnie to cukrem nie smakuje w ogóle, tylko jakimiś bezsmakowymi, chemicznymi granulkami, a w dodatku rzekomy cukier się w ogóle nie rozpuszcza, no ale ja się z INCI wykłócać nie będę.

A teraz efekty używania. Otóż efektów nie ma żadnych, niezależnie od tego, czy pomadki używa się kilka razy dziennie, czy jedynie na noc, czy jakkolwiek. Po prostu zero! Usta jak dalej wysychały tak nadal wysychają, skórę można z nich zrywać bez większych utrudnień. Mam wrażenie, że pomadka jedynie dobrze natłuszcza, bo nawet kilkanaście minut po aplikacji już czujemy, że usta są wysuszone. Peeling nic nie daje, nie usuwa suchych skórek ani absolutnie niczego. W porównaniu z tą pomadką moje oblizywanie ust to prawdziwe, dogłębne nawilżenie xD

Wydajność jest tragiczna, pomadki bardzo szybko ubywa.

Dobrze peelinguje ale mało nawilża

Kupiłam ją głównie po to, żeby peelingowała. Nie oczekiwałam dużego nawilżenia. I moje oczekiwania zostały spełnione. Jako peeling sprawdza się super, ale do nawilżenia potrzebuje czegoś innego. Drobinek według mnie jest w sam raz. Czasami tylko jest zbyt miękka i trzeba ostrożnie jej używać. Pachnie delikatnie, ładnie. Opakowanie jest wygodne. Wystarcza na około dwa miesiące regularnego używania, więc myślę, że jest w miarę wydajna. To moje drugie opakowanie i nie ostatnie.

Miał być hit, wyszedł kit

Pomadkę poleciła mi Pani w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Mam problem z przesuszającymi się ustami, tak naprawdę muszę smarować je cały rok. To miało być remedium. Niestety, pomadka jak każda inna, niewarta uwagi. Przede wszystkim po chwili już nie czuć nawilżenia, czego bardzo nie lubię. Nuda.

Super

Maiłam w swoim zyciu niezliczoną ilość pomadek i uważam że ta jest rewelacyjna. Oprócz tego że ma wszystki składniki niezbędne do prawidłowego nawilżenia i robi to świetnie to dodatkowo ma właściwości peelingujące . Według mnie większość pomadek powinna mięc takie mini drobinki w środku. Daje efekt oczyszczonych ust ale w delikatny sposób a jednocześnie nawilża i odżywia. Super rozwiązanie zwłąszcza zimą kiedy nasze usta są podatne na schodzące skórki.

Kupię ją ponownie.

Skusiłam się na tę pomadkę ze względu na to, że jest z peelingiem, a pozytywne opinie o niej jeszcze bardziej mnie przekonały do zakupu.
Według mnie ma trochę specyficzny zapach, ale mi się on nawet podobał.
Opakowanie jest proste, ale ładnie wygląda.
Głównie zależało mi na tym, aby pomadka pomogła przy suchych i spierzchniętych ustach i tutaj bardzo dobrze się sprawdziła. Usta po jej użyciu były wygładzone i nawilżone. Jeśli chodzi o działanie peelingujące to tutaj pomadka wypada średnio. Trzeba ją dłużej wcierać, aby rzeczywiście czuć było, że peeling działa. Często na ustach pozostawały drobinki, ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało.
Na pewno plusem tej pomadki jest bardzo dobry skład. Znajdziemy tutaj m.in. olej sojowy, wosk pszczeli, olej z wiesiołka, cukier trzcinowy, lanolinę, masło kakaowe, masło karite, olejek z werbeny.
Pomadka pozostawia usta nawilżone, z lekkim połyskiem.
Sprawdziła się naprawdę dobrze i z chęcią kupię ją kiedyś ponownie. Cena również jest zachęcająca, aby ją wypróbować czy zakupić kolejny raz.

Idealnie gładkie usta

Pomadka z drobinami peelingującumi to moje ostatnie odkrycie. Długo zbierałam się do jej zakupu ponieważ używałam do peelingu ust szczoteczki do zębów lub cukru, ale teraz po przetestowaniu produktu Sylveco widzę ogromną różnicę. Pomadka dokładnie ściera odstające skórki a jednocześnie ciężko sobie nią zrobić krzywdę ścierając wargi zbyt mocno, co zdarzało mi się przy szczoteczce. Drobiny bardzo dobrze trzymają się całej pomadki, o co na początku się obawiałam. Po chwili po aplikacji się rozpuszczają.

Bardzo polecam kazdemu, warto przetestować!

Super produkt

Wspaniały peeling do codziennego użytku.
Peeling zatopiony jest w olejków nawilżającej miękkiej formule.
Usta po nim są nawilżone , przyjemne w dotyku i odwdzięczają się dobrym wyglądem.

Mam za sobą kilka opakowań.
Z całą pewnością kupię ponownie.