Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax

Naprawdę działa

Pomadka naprawdę działa. Bardzo mocno ściera martwe skórki na ustach i wszelkie inne suchości. Drobinki są z cukru także nie jest problem jak jakaś dostanie się do ust. Po jakimś czasie drobinki peelingu się roztapiają i usta pozostają nawilżone i bardzo gładkie. Zapach pomadki jest bardzo ziołowy ale mi osobiście to w niczym nie przeszkadza. Taki zabieg peelingowy robię codziennie wieczorem. Pomadka jest tania i łatwo dostępna. Polecam.

Super!!!!

Pomadkę kupiłam kierując się dobrymi opiniami na Wizaz. Wahałam się nad tą pomadką a miętową tej samej firmy, ale ostatecznie wybór padł na ten kosmetyk. Jestem z niej bardzo zadowolona. Cudownie nawilża usta i najważniejsze jeszcze lepiej je peelinguje. Usta po zastosowaniu tej pomadki są niezwykle gładkie. Bardzo fajnie usuwa wszelkie suche niedoskonałości i jednocześnie pozostawia ochronną powłokę. Nie znika bardzo szybko z ust, działa powoli i skutecznie.
Smak czy też zapach pomadki jest też przyjemny. Cena i opakowanie ok.

Bardzo dobra

Produkt jest porządnym kosmetykiem, jednakże warto mieć na co dzień inne pomadki. Peeling robi robotę, wygładza usta, pozbywa się skórek, nie wysuszając, ani nie podrażniając, zostawiając lekkie nawilżenie. Natomiast chłopak zwrócił mi uwagę, że drobinki zostają mi na ustach i kojarzą się z brudem, przez co zabronił jej używać ;) Skutecznie mnie tym spostrzeżeniem zniechęcił i peeling został do użytku w domowych warunkach, a ze sobą nosiłam inne pomadki. Jest to zdecydowana wada tego produktu, lubię mieć jeden kosmetyk do kompleksowej pielęgnacji.
Cena, opakowanie w porządku, natomiast wydajność mocno średnia, pomadka szybko się zużywa.

ulubieniec

Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Nawilżenie jest długotrwałe i jeszcze wiele godzin po nałożeniu czuć przyjemne odżywienie ust bez suchych skórek. Jest bardzo wydajna, a opakowanie w formie sztyftu niezmiernie wygodne w użyciu. Bardzo lubię takie rozwiązania

WYBAWIENIE

Kocham, kocham i jeszcze raz kocham
Świetnie peelinguje, nie ma chemicznego smaku i zapachu (mi osobiście bardzo się podoba), a po roztopieniu się cukru zostawi głęboko nawilżającą i ochronną warstwę, absolutnie nie tłustą!
Zawsze zostawiam ją na noc, a kiedy się budzę mam ją jeszcze na ustach, a one same są mięciutkie, gładkie i odżywione.

Super

Świetna propozycja dla leniwych, którzy nie lubią bądź nie chcą robić peelingu domowymi sposobami. Forma sztyftu natomiast sprawia, iż jest to jedna z lepszych propozycji tego typu na rynku. Opakowanie jest higieniczne, w odróżnieniu od peelingów w słoiczku. Delikatny zapach, dobry "zdzierak", a przy okazji nawilżenie. Niska cena.

Nic specjalnego

Jest to produkt polski, stojący po "naturalnej stronie mocy" i to jest na plus. Ładne opakowanie, niewielka cena, więc na pewno warto spróbować. Czy ja kupię ponownie? Zdecydowanie nie.

Produkty tego typu nie są nam niezbędne, usta nie wymagają pilingowania, więc to bardziej fanaberia i kosmetyk, którego używamy dla naszej własnej przyjemności. U mnie ta przyjemność była umiarkowana, ponieważ jestem minimalistką w każdej dziedzinie, także i kosmetyce. Zużyłam kilka opakowań tego produktu, a nigdy nie kupiłam go sama, dostawałam go w prezencie na różne okazje type święta czy urodziny. Gdybym dostała go znowu, już bym po niego nie sięgnęła, a przekazała dalej.

Kosmetyk ma nieprzyjemną konsystencję, cukrowe drobiny (w brązowym kolorze) są gęsto zatopione w papce, która jest wazelinowata/woskowata, ale tak naprawdę jest specyficzna i raczej niepodobna do niczego innego. Produkt drapie w usta, co bywa nawet bolesne, jest bardzo słodki, co dla mnie osobiście jest nieprzyjemne. Podczas pocierania wargą o wargę ta papka migruje także pod i nad usta, co u mnie wywołuje obawy z serii "pryszcze wyskoczą", więc muszę się bardzo pilnować. Usta są potem wypolerowane, bardzo nieprzyjemne w dotyku, trochę jakby "zmrowiałe", a la po znieczuleniu.
Nie zauważyłam, żeby produkt polepszał stan moich ust, myślę, że nie miał na nie żadnego wpływu, o wiele lepiej jest używać pomadek ochronnych, balsamów, które na celu mają nawilżenie naszych ust.

Zapach nie jest przyjemny, jest bardzo naturalny, trochę olejowy, zwyczajnie brzydki.

Bardzo podoba mi się opakowanie, jest porządne, zakupiłam już kilka pomadek ochronnych z Sylveco, właśnie ze względu na to opakowanie.

Bez rewelacji

Wiele osób zachwyca się tym peelingiem, ale niestety u mnie się nie sprawdza. Moim zdaniem drobinki peelingujące są zbyt ostre do pielęgnacji ust, co w moim przypadku podrażnia. Moje usta zawsze są suche, ale też niezwykle delikatne, często pękają i sądziłam, że tego typu produkt wygładzi je i nawilży. Gdy moje usta są w dobrej kondycji produkt nawet fajnie się sprawdza, ale kiedy są wrażliwe działa wręcz odwrotnie.

Nr 2 wśród pomadek

Odkąd poznałam pomadkę miodową Tisane, to produkt od Sylveco zszedł na 2 plan. Nie potrzebuję już tak silnie trącego scrubu, ponieważ moje usta nie są już tak szorstkie.
Peeling do ust od Sylveco ma silnie trące drobinki brązowego cukru, które usta w nawet najgorszym stanie doprowadzą do gładkości. Stosować można go jedynie w domu, bo na ustach wygląda nieestetycznie i niesmacznie, więc lepiej zostawić sobie tą czynność na samotny wieczór w łazience.
Produkt mało wydajny - sztyft trochę się rozchodzi pod wpływem temperatury ciała i siły nacisku.
Cena przyzwoita, ale powoli będę od tego produkt odchodzić, gdyż inna pomadka zapewnia mi tak dobre nawilżenie, że peeling będzie zbędny.

warto kupić

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie o produkcie i naturalny skład.
Z początku pomadka trochę szoruje po ustach, jednak efekt jest tego wart. Stosuję na noc i muszę przyznać, że dawno nie miałam tak gładkich i ładnych ust! Są świetnie nawilżone i w ciągu dnia nie sięgam tak często po pomadkę ochronną. Zauważyłam także, że moja szminka lepiej się trzyma i wygląda rewelacyjnie. Pożegnałam suche skórki i popękane kąciki ust.

Świetna!

Po przeczytaniu recenzji na Wizażu, postanowiłam ze wypróbuje i ja. Mam wiecznie spękane wargi szczególnie w okresie jesienno-zimowym. I kupiłam tą owo pomadkę i ... jest genialna. Zawiera drobinki które naprawdę skutecznie ścierają skórki na ustach. Pięknie wygładza, nawilża i pachnie. Pomadka jak najbardziej godna polecenia! :)

Jest bardzo fajna!

Moim zdaniem efekt złuszczenia i nawilżenia utrzymuje się dość długo. Wystarczą może 2 aplikacje dziennie. Zawsze miałam problem z popękanymi ustami i suchymi skórkami, teraz zniknął! Opakowanie jak każda normalna pomadka z apteki. Szczerze polecam!