Zobacz oferty

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

W 2021 roku produkt zmienił skład na: Glycine Soja Oil, Cera Alba, Sucrose, Lanolin, Oenothera Biennis Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Litsea Cubeba Fruit Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Poprzedni skład: Glycine Soja(Soybean)Oil, Beeswax, Evening Primose oil, Sucrose, Lanolin, Cocoa Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Betulin, Prunus Amygdalus Amara Oil , Carnauba Wax

Koniec suchych skórek zimą!

Zdecydowanie mój osobity must have!
Polecam każdemu człowiekowi, który posiada usta :)
Świetnie nawilża, mega pachnie i do tego pozbędziesz się suchych skórek i pęknięć zimą!

Nie wiedziałam, że jej potrzebuję, dopóki nie spróbowałam

Pomadkę Sylveco wrzuciłam do koszyka przy okazji zakupów w drogerii internetowej - całkowicie przypadkiem, bo brakowało co nieco wartości zamówienia do darmowej wysyłki ;) Teraz mogę stwierdzić, że był to jeden z lepszych przypadkowych zakupów w mojej kosmetycznej karierze.

Z pomadki korzystam codziennie lub prawie codziennie, zawsze wieczorem, przed snem. Sama formuła jest bardzo przyjemna - niezbyt tłusta czy lepiąca się, ale też nie za lekka - nie znika z ust po minucie, nie tak łatwo ją zjeść. Ma delikatny zapach który mi się podoba. Drobinki peelingujące są wyczuwalne, efekt również jest widoczny, jednak wykonywanie peelingu nie jest nieprzyjemne, drobinki nie są zbyt ostre, nie ranią ani nie uszkadzają ust. Opakowanie jest trwałe i poręczne, forma sztyftu również sprawia, że łatwo wykonać peeling.

Efekt jest zaskakująco dobry - uważam, że formuła produktu jest skuteczna, ale "prawdziwą robotę" robi regularne wykonywanie peelingu. Moje usta nigdy wcześniej nie były tak miękkie, pozbawione suchych skórek - dzięki czemu również makijaż ust trzyma się lepiej i lepiej wygląda.

Pomadkę przetestowałam o każdej porze roku, zawsze się sprawdza.

Moja ulubiona

Przy częstym używaniu szminek łatwo o przesuszenie ust. Mimo, że używałam pomadek nawilżających, to czegoś mi brakowało.
Pomadka z peelingiem od sylveco jest w sztyfcie, przez co jest bardziej praktyczna, pachnie pięknie i używa się jej jak zwykłej pomadki.
Używam ją na noc co kilka dni i pięknie wygładza i nawilża usta.
Miałam kilka peelingów do ust, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. W promocji też nie jest droga, a starcza mi na długo, więc naprawdę warto.

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Z racji tego, że moje usta wymagają ciągłego nawilżania przez cały rok wypróbowałam już dużo różnych pomadek. Tym razem padło na tą z Sylveco z peelingiem. Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy gdy myślę o tym peelingu, to to, że jest naprawdę ok.
Produkt znajduje się w kartoniku, a sama pomadka jest w sztyfcie, a jego opakowanie jest plastikowe. Jest to porządny plastik nie obawiałam się, że opakowanie mi pęknie czy się zniszczy.
Przejdźmy do zapachu. Jest on specyficzny i nie do końca przypadł mi do gustu, ale ostatecznie się do niego przyzwyczaiłam. Pomadkę dobrze się nakłada na usta, drobinki peelingujące są wyczuwalne, ale w miarę szybko się rozpuszczają. Pomadka bardzo fajnie nawilża usta i ten stan długo się utrzymuje. Myślę, że to dzięki dobremu składowi. Co do ceny, to jest ona naprawdę ok, jeżeli chodzi o taki produkt.
Oprócz zapachu kolejnym minusem byłaby dla mnie wydajność produktu, bo jest wg mnie średnia.
Generalnie jest to naprawdę ok produkt i myślę, że warto go wypróbować.

Jesienno-zimowe KWC

Jeden z bardziej skuteczniejszych produktów do pielęgnacji ust jaki miałam przyjemność stosować! Marka Sylveco cechuje się naturalnymi składami, a ich produkty od jakiegoś czasu są szerzej dostępne.

Pomadka peelingująca w formie sztyftu zdecydowanie ułatwia aplikacje w porównaniu z typowymi peelingami w drobnych słoiczkach. Łatwiej nałożyć produkt i dokładnie pokryć nim całe usta. W środku niego znajdują się drobinki cukrowe wygładzające usta. Pachnie delikatnie kwiatowo.

W sezonie jesienno-zimowym, kiedy moje usta są wyjątkowo przesuszone potrafi zdziałać prawdziwe cuda, pozbawiając mnie odstających, nieestetycznych skórek. Doskonale nawilża, zużyłam prędko jedno opakowanie i na pewno sięgnę już niedługo po następne.

Super peelingująca pomadka 2 w 1

Odżywcza pomadka z peelingiem do ust jest pierwszym produktem marki Sylveco, który miałam przyjemność testować. Zachęciły mnie do tego bardzo dobre opinie wizażanek i ja również się do nich przychylam.

Produkt wygląda jak typowa pomadka ochronna do ust, z pozoru zwykły bezbarwny sztyft, który jednak skrywa w sobie również delikatny peeling do ust. Jest to znakomita alternatywa dla peelingów w słoiczkach, z pewnością zachwyci wszystkich, którzy lubią higieniczne rozwiązania :) No i oczywiście można nosić ten produkt w kosmetyczce i zabrać w podróż. Rewelacja!

Stosowałam pomadkę codziennie na noc, tak mam w zwyczaju. Lubię zadbać o kondycję ust wieczorem, nawilżyć i przygotować na następny dzień, kiedy ozdobię je kolorową pomadką. W tej roli pomadka peelingująca Sylveco sprawdziła się świetnie. Dlatego bardzo serdecznie polecam ten produkt i stwierdzam, że jego dobre opinie nie są na wyrost.

sztos

Pomadka odżywia usta, dodatkowo dzięki drobinkom można zrobić peeling ust. Dzięki niemu są bardziej miękkie, gładkie i pozbawione twardych skórek. Pomadka ma ładny zapach, już mam ją długi czas i jeszcze się nie skończyła

Ok

Peeling sprawdził się bardzo fajnie. Używając go czuć że jest to naturalny produkt. Drobinki z cukru są dość mocno wyczuwalne ale dzięki olejkowej bazie fajnie wygładza jednocześnie nawilżając. Jest to kosmetyk po który można śmiało sięgać kilkakrotnie w ciągu dnia. Nie robi żadnej krzywdy ustom. Zapach przyjemny. Peeling ma dość zbita konsystencję dzięki czemu nie rozpada się gdy użyjemy go ciut mocniej. Przy regularnym stosowaniu daje komfort którego potrzebowałam.

Wygodna, ale niewydajna

To była pierwsza pomadka peelingująca którą poznałam.
W przeciwieństwie do peelingów do ust w słoikach jest wygodniejsza w użyciu - nie trzeba zamaczać palców, a później czyścić ich z pozostałości peelingu co oszczędza nieco czasu, zwłaszcza w przypadku długich paznokci.
Nie zdarzyło mi się nigdy by się stopiła ani połamała.
Nie należy jednak do produktów tak wydajnych jak te w słoikach i to w ostateczności zniechęciło mnie do kupowania jej po przerobionych wielu opakowaniach. Wystarcza mi na jakieś 2-3 miesiące, co nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Wolę kupić coś i mieć na dłuższy czas spokój.
Peelinguje usta bardzo dobrze, dobrze je też nawilża.
Ma krótką datę ważności od otwarcia - 6 miesięcy, co jest typowe wśród kosmetyków bardziej naturalnych, więc nie jest czymś co można kupić do używania sporadycznie bo po prostu się zepsuje.
Cena wydaje się niska, ale biorąc pod uwagę wydajność, nie uważam jej za tanią. Do niedawna ciężko było ją też dostać stacjonarnie, obecnie jest z tym lepiej bo widzę, że pojawiła się w Hebe.
Nie przekonała mnie do siebie na tyle, bym chciała do niej wracać.

Najlepsza pomadka ochronna

Nie dziwne, że pomadka ta jest KWC. Odkryłam ją jakiś czas temu i to było zakochanie od pierwszego użycia. Usta są po niej niesamowicie miękkie, pomadka rozprowadza się gładko i delikatnie peelinguje. Pięknie pachnie, jest wydajna. Używam nie tylko na zimę ale też np. gdy wiem, że będę używać później lub następnego dnia matową, zastygającą pomadkę. Rewelacja - na pewno będę wracać po nią gdy się skończy.

Uwagi:
Jest to produkt o naturalnym składzie przez co ma krótki termin przydatności (ale wiadomo coś za coś).

Czego chcieć więcej?

Odżywcza pomadka z peelingiem od Sylveco dała mi to czego potrzebowała. Peelingujące drobinki dobrze radziły sobie z usuwaniem zbędnej skóry z ust. Tradycyjne opakowanie z postaci sztyftu sprzyjało wygodzie oraz mogło intensyfikować moc peelingu w zależności od użytej siły.

Dla mocno wrażliwych ust proponowałabym jednak stosowanie tej pomadki sporadycznie. U mnie sprawdziło się stosowanie jej co kilka dni, a następnie mocne odżywianie ust na noc. Plus za składniki pochodzenia naturalnego.

Bardzo przyjemny

Peeling do ust Bardzo dobrze się sprawdza. Ma lekką konstrukcję i malutkie drobinki które lekko peelinguja a nie zdzierają skóry z ust. Plusem są też naturalne składniki jak olej z wiesiołka, wosk pszczeli itd. pomadka wystarcza na bardzo długo. Pięknie pachnie i jest w miarę ok w smaku