Dr Irena Eris, Provoke, Loose Powder Translucent (Puder sypki)

Dr Irena Eris, Provoke, Loose Powder Translucent (Puder sypki)

Sypka, lekka formuła pudru, która idealnie stapia się ze skórą, optycznie ją wygładza i pozostawia jedwabistą. Utrwala i udoskonala makijaż. Zapewnia skórze długotrwałe, matowe wykończenie. Zawiera wyciąg z aloesu o działaniu pielęgnacyjnym, nawilżającym i chroniącym skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Idealny do wykończenia makijażu, dla każdego rodzaju skóry.

Fajny ale drogi

W skrócie:
Puder kupuję od kilku lat. Miałam już 2 opakowania i chętnie kupie kolejne.
Mamy wygodne opakowanie z sitkiem, nigdy mi się nie zniszczyło.
Cena pudru na promocji jest bardzo atrakcyjna ze względu na ilość produktu i jego wydajność. Świetnie matuje ale średnio nadaje się do bakingu.
Puder nie uczulił mnie i nie zapchał. Kupuję go przez internet.

Szczegóły:
O MNIE
Ogólnie używam pudry sypkie. Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T. Zdażają się niedoskonałości. Jednocześnie jest wrażliwa i skłonna do zapychania czy podrażnień.

OPAKOWANIE
Puder jest w dobrym opakowaniu.. Opakowanie wykonane jest porządnie, jednak ze względu na wielkość nie noszę go w torebce.

ZAPACH
Jak dla mnie jest w porządku.

KOLOR
Kolor jest bardzo delikatny i nie rzuca się w oczy na cerze. Nie zmienia też koloru skóry.

STRUKTURA
Puder w dotyku jest deliakatny, dobrze zmielony. Ja pudry aplikuję pędzlami. Ładnie się nabiera i nie wysypuje się z pojemniczka czy też nie osypuje się z pędzla.

WYDAJNOŚĆ
Jak dla mnie tu jest plus. Pudry prasowane zazwyczaj szybko mi się kończą a ten jest wydajny. Używam go z innymi pudrami ale na spokojnie z pół roku na toaletce stał.

DOSTĘPNOŚĆ
w drogeriach internetowych.

CENA
Dość drogi. Warto kupić w promocji.

DZIAŁANIE
Używam go po prostu jako pudru, czasami robię baking, aplikując na podkład. Podbija krycie podkładów, czasem jednak potrafi robić maskę na twarzy. Można go z powodzeniem stopniować. Spokojnie kilka godzin mat mi utrzymuje, nawet przy cerze mieszanej, tłustej. W ciągu dnia nie robię żadnych poprawek.. Naprawdę wygładza skórę, ale nie daje efektu super fotoszopa, Nadaje się pod oczy – ale jest dość ciężki. Nie robi efektu flashbacku, nie pozostawia suchych skórek, nie zapycha porów.

Całkiem, całkiem

Dr Irena Eris jest że mną już dobre kilka miesięcy, zakupiłam ten kosmetyk w drogerii Douglas muszę przyznać, że używam go sporadycznie. Niestety jestem zmuszona uważać z takimi specyfikami, ponieważ na dłuższą metę bardzo wysuszaja mi policzki i linie T. Używam to raz na jakiś czas i nie powiem, efekt utrzymuje się kilka godzin.

Opakowanie to forma okrągłego, bardzo eleganckiego pudełeczka z solidnym zamknięciem na tak zwany "klik" co daje nam gwarancję, że nie rozproszy się on po całej torebce czy kosmetyczce.

W opakowaniu jest gabeczka-puszek, która ma ułatwić aplikację pudru . Ja natomiast korzystam z pędzla, jest dla mnie najbardziej odpowiedni , mogę dozowac ilość pudru i nie wnika tak we wlosie jak w przypadku gabeczek .

Puder jest transparentny, barwa przypomina delikatny róż, aksamitny pył, który rozsypuje na pudełeczko, aplikujac na twarz za pomocą pędzla.

Puder jest bardzo drobny zmielony, przypomina puch, pyłek.

Jeśli chodzi o utrzymanie zmatowienia, efekt jest do kilku godzin, później jestem zmuszona przypudrowac się zwłaszcza w linii T.

Ogólnie podsumowujac, produkt nie jest zły, aczkolwiek nie mogę używać go codziennie, bo wysusza mi skórę, dlatego też moja ocena to 4.

Tańszy zamiennik kultowego pudru Laura Mercier?

Puder kupiłam po setkach przeczytanych opinii, wielu namowach w drogerii, szukając tańszego zamiennika dla mojego faworyta wśród transparentnych pudrów - Laura Mercier.
Przyznam szczerze, pomimo na prawdę dobrych opinii podchodziłam do niego sceptycznie, ALE muszę przyznać, że się pozytywnie zaskoczyłam. Może nie jest w 100% zamiennikiem LM, natomiast na co dzień jest super opcją.
Bardzo drobno zmielony, transparenty (niestety- MINUS- posiada lekko różowy odcień, co widać nawet w opakowaniu), niby ładne opakowanie, z mięciutkim puszkiem i lusterkiem , ale ma ono swoje minusy - puder wysypuje się na lusterko, brudząc je tym samym. Trzeba być bardzo delikatnym przy używaniu pudru, ponieważ wysypuje się go tona, nie sposób użyć wszystko na raz. Jak to przy kosmetykach tej marki, posiada lekki, przyjemny zapach. Kupiłam 2 opakowaniu, nie żałuję. Będę go z chęcią używać na co dzień, ale na większe wyjścia, niezawodny Laura Mercier wygrywa.

jestem nim oczarowana

Puder zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat i się nie zawiodłam. Wspaniale dopełnia makijaż, zarówno dzienny,jak i wieczorowy. Jest bardzo wydajny. Puder ukryty w pięknym pudełeczku z lusterkiem sprawia wrażenie bardzo delikatnego i tak też wygląda na twarzy.
Można wyczuć delikatny zapach, bardzo przyjemny.

Jak dla mnie perfekcyjny!

Jeśli chodzi o wybór transparentnego pudru to nie należę do osób specjalnie wymagających. Zdecydowałam się na zakup tego produktu, bo akurat zakupiłam podkład i rozświetlasz tej samej marki. Srebrne pudełeczko wraz z lusterkiem i aplikatorem bardzo mi się podoba. Sam kosmetyk delikatnie pachnie. Ten puder stanowi idealne dopełnienie makijażu. Idealnie wtapia się w cerę, nie odznacza się i długo się utrzymuje. Jest naprawdę godny polecenia.

Perełka na naszym rodzimym rynku kosmetycznym, niemalże LUKSUSOWY puder

Krótko i na temat: delikatny, niewidoczny, ślicznie wygładza cerę, matuje strefę T, wtapia sie w każdy podkład idealnie,mam wrażenie ze poprawi jakość podkładu i dlatego wygląda perfekcyjnie naturalnie. Utrwala makijaż i sprawia że długo pozostaje w dobrym stanie, odrobinę pyli, ale dla efektu końcowego WARTO mieć go w kosmetyczce! Cera wygląda świeżo i naturalnie, ja już ma kolejny w zapasie:) Jestem zauroczona i będę wracać do niego dopóki będzie produkowany! Jedno zużyte opakowanie, drugie w trakcie a trzecie w zapasie czeka w toaletce - to chyba o czymś świadczy.

Ulubiony

Mój ulubiony puder na większe wyjścia.
To już moje kolejne opakowanie i zapewne nieostatnie.
Cena jest dość spora ale na promocji w rossmanie można dostać go za połowę ceny.
Puder zamknięty jest w ładnym eleganckim opakowaniu z puszkiem.Opakowanie jest solidne i nie otworzy się w torebce.
Kolor ma tranparentny,oraz satynowe wykończenie.
Nie tworzy efektu maski.Delikatnie pachnie.
Wygląda przepięknie i długo się utrzymuje.
Śmiało można powiedzieć o nim że to produkt luxusowy.

polecam

Niedawno natknęłam się na ten puder, miał dobre opinie więc się skusiłam. I jestem zadowolona, nakładam go zamiast podkładu by wyglądać naturalnie, przed długi czas cera mi się nie przetłuszcza, ładnie wykańcza makijaż. Design na plus, cena do dyskusji.

Bardzo dobry

Używam tego pudru od 3 lat i nie wyobrażam sobie innego. Do mojej cery mieszanej sprawdza się super, zapewnia mat połączony z delikatnym i naturalnym rozświetleniem. Dobrze łączy się z każdym podkładem, nie zmienia koloru, ponieważ jest transparentny. Jest bardzo wydajny i ma wspaniałą delikatną, jedwabistą konsystencję. Opakowanie produktu również jest urocze.

Dobry produkt

Bardzo ładnie wykańcza i utrwala makijaż bez efektu płaskiego matu. Nie widać że mamy go na twarzy a zapewnia efekt gładkiej, ujednoliconej skóry. Całkiem dobrze matuje, na mojej mieszanej skórze trzyma się kilka godzin bez poprawek. Jest bardzo wydajny, chyba nigdy się nie skończy :) Zazwyczaj używam pędzli do pudru ale dołączony do pudru płatek sprawdza się świetnie.

Najlepszy, niestety cena powala

Zdecydowanie się zakochałam po pierwszym użyciu, gdyby cena się nie liczyła, powiedziałabym że wad brak.
Rozumiem, że za tą jakość nie zapłacę 10 zł, jednak 85 zł to chyba troszeczkę za dużo. Jednak jeśli znajdę go na dobrej promocji, bez wahania kupię!

Bardzo przyzwoity puder

Zacznę od tego, że szukałam pudru idealnego już od dawna. Przymierzałam się do zakupu produktu z wyższej półki cenowej, takiego jak Kat von D czy Estee Lauder, dopóki nie przeczytałam wielu pozytywnych recenzji pudru naszej polskiej marki. Cena produktu może się wydawać wysoka (85 zł), szczególnie że dotychczas stosowałam puder Wibo Fixing Powder (16 zł), niemniej jednak uważam, że jest warty wydania tej kwoty.
Puder jest bardzo drobno zmielony, jedwabisty i delikatny, Nałożony w bardzo niewielkiej ilości zapewnia mi trwały mat na 8-10 godzin. Jest to puder transparentny i tak jak sama nazwa wskazuje nie daje koloru, a co za tym idzie, nie wpływa na zmianę koloru nałożonego wcześniej podkładu (co zdarzało się w przypadku innych pudrów "transparentnych"). Produkt zamknięty jest w bardzo przyjemnym dla oka opakowaniu z lusterkiem, co ułatwia jest aplikację. Do produktu dołączony jest również bardzo fajny puszek. Puder jest bardzo wydajny, używam go od 3 miesięcy i zużycie jest bardzo niewielkie.