Joanna, Naturia, Szampon do włosów z ogórkiem i aloesem

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji włosów normalnych i przetłuszczających się. Zawarte w szamponie ekstrakty z ogórka i aloesu działają na włosy oczyszczająco i nawilżająco, nie obciążając ich. Szampon można stosować nawet codziennie.

Super szampon

Rewelacyjny szampon który naprawdę działa, a przy tym ma bardzo niską cenę. Ładnie i świeżo pachnie, ma konsystencję żelową. Jest doskonały na przetłuszczające się włosy. Polecam go

Włosy aż skrzypią

Szampon kupiłam za zawrotną cenę 2.49 w supermarkecie. W cenie regularnej również jest drogi. Opakowanie jest typowe dla firmy Joanna, bardzo ładne, estetyczne i wygodne.
Sam szampon ma konsystencję żelową i przejrzystą a zapach jest piękny- przypomina... truskawkę. Tak, miałam kiedyś truskawkowy peeling do ciała również firmy Joanna i to był właśnie ten aromat. Na włosach nie utrzymuje się, znika bardzo szybko. Zaskoczyło mnie to, że świetnie się pieni. Zwykle myję włosy dwukrotnie i w przypadku innych szamponów dopiero za drugim razem uzyskuje porządną pianę, tutaj natychmiast pojawiło jej się bardzo dużo. Podczas spłukiwania włosy aż skrzypiały, były szorstkie, jednak potem nie było większych problemów z ich rozczesaniem. Po wysuszeniu były lekkie i świeże jednak mam wrażenie że troszkę brakowało im blasku.

Mieszane uczucia

Można by rzec, szampon jak szampon, bo taki naprawdę jest. Nie wywołuje u mnie ani mega zachwytu ani załamania. Myje, ale nie tak porządnie jakbym chciała.

Mocno przeciętny

Tego szamponu używam na zmianę z wersją łopianową i szczerze mówiąc, cieszę się, że zawartość obu butelek zbliża się do dna. Dla mnie jest to sporo gorszy szampon od tego z łopianem - gorzej domywa, słabiej odbija włosy od nasady, krócej są świeże, a jednocześnie nie jest zbyt delikatny dla włosów na długości mimo używania sporej gamy odżywek. Zauważyłam, że włosy przetłuszczają mi się po jego użyciu o kilka godzin szybciej niż wcześniej, a dla osoby myjącej włosy codziennie jest to spory problem. Podsumowując - nie polubiła się z nim ani moja przetłuszczająca się skóra głowy, ani włosy, które zaczęły się bardziej kołtunić już przy nasadzie. Za mocny dla włosów do codziennego stosowania, jednocześnie nie oczyszcza skóry głowy za dobrze, tak by używać go raz na jakiś czas...

Wywołał bardzo silny łupież

Tak jak w tytule recenzji - szampon wywołał bardzo silny łupież, przesuszenie i swędzenie skóry głowy u całej rodziny.
Jedną gwiazdkę daję za zapach i niską cenę.

Ulubiony z wszystkich Joann :-D

Ze względu na cenę mogłam sobie pozwolić na przetestowanie praktycznie wszystkich szamponów marki Joanna. Mam włosy w naturalnym kolorze do połowy, od ucha w dół farbowane na ciemny brąz. Szybciej przetłuszczają mi się u nasady, z kolei na końcach potrzebują mocno emolientowego dociążenia. Walczę z brakiem objętości i odbiciem włosów przy skórze głowy. Ten szampon sprawdzał się bardzo dobrze mimo, że moje włosy nie lubią aloesu akceptują go w tym szamponie, dostaje ode mnie mocną 5 :-)

Delikatny acz skuteczny

Uwielbiam ten szampon - świetnie oczyszcza skórę głowy, odświeża i pięknie pachnie.

Cena jest śmieszna, a działanie tak dobre jak droższych, reklamowanych szamponów.

Skład bardzo prosty, głównie substancje myjące z dodatkiem ekstraktu z ogórka i aloesu, więc włoski są świeże i delikatne po jego użyciu.

Butelka na plus - widać ilość zużycia.

Polecam!

Dobre nie musi być drogie

Kupiłam ten szampon w Auchan. Szukałam czegoś co dobrze oczyści moje włosy które letnią porą na prawdę lubią się porządnie przetłuszczać. Muszę przyznać że szampon dobrze spełnił swoje zadanie. Do tego przepięknie pachnie i jest w bardzo niskiej cenie. Dla mnie osobiście na plus jest też jego mała pojemność- lubię testować co chwilę nowe kosmetyki i nie przepadam za gigantycznymi opakowaniami.
Muszę zaznaczyć że jestem posiadaczką chyba najbardziej wybrednych włosów świata. Nie dość, że jest ich niewiele to na dodatek są cienkie i suche (dosłownie jak siano). Generalnie produkty, które u innych dziewczyn działają spektakularnie u mnie dają jakieś minimalne efekty bądź nawet żadne.

Taki dobry i taki tani :)

Bardzo fajny i przyjemny szampon od Joanny. Zostawił go u nas szwagier a ja zaczęłam używać kiedy skończył się mój szampon. Niespodzianka! Szampon Joanny okazał się naprawdę bardzo dobry! Szok! Taki fajny za taką cenę (sprawdziłam cenę na Wizaż :)).

Po pierwsze, bardzo przyjemny delikatny zapach - ogóreczek i aloes to bardzo dobre połączenie.

Po drugie, bardzo fajnie myje - nie musiałam aplikować drugi raz (zdarza się przy tanich szamponach) - delikatny dla skóry głowy - nie podrażnia i nie wysusza.

Po trzecie, zostawia odświeżone i fajnie nawilżone włosy - bardzo miłe i przyjemne w dotyku oraz gładkie.

Po czwarte - bardzo wydajny i w świetnej cenie. Wad nie zauważyłam. Szampon Joanny mogę polecić z czystym sumieniem :) :) :)

Delikatny, pieniący się i ładnie pachnący szampon, niepodrażniający skóry głowy

Byłam przyjemnie zaskoczona tym szamponem - nie spodziewałam się, że tej marki i w takiej cenie szampon będzie taki dobry. Mam cienkie, przetłuszczające się włosy i bardzo wrażliwą skórę głowy a ten szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni (w przeciwieństwie do innych szamponów o zbliżonym naturalnym składzie np. Joanny z pokrzywą) i - co ważne - nie uczula w najmniejszym stopniu. Włosy po nim są odświeżone, nieprzeciążone i skóra głowy niepodrażniona. Bardzo przyjemny, naturalny produkt. Polecam!

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon, bo potrzebowałam czegoś co oczyści moje włosy z nadmiaru odżywek po ich nałożeniu.
Podkreślam, że mam włosy cienkie, dość rzadkie, bez objętości (niskoporowatość daje mi w kość), z łatwością dające się obciążyć.
Niestety moja czupryna lubi się obciążać nawet po nałożeniu najpierw odżywki (nie maski nawet, a odżywki) i dwukrotnym myciu, dlatego muszę mieć coś co jednak dobrze zedrze nadmiar tego, co nałożyłam na włosy.
Ten szampon jest bardzo dobry, nie jest idealny, nie wiem co musiałby mieć żeby był idealny, ale robi to co ma robić :)
Pięknie pachnie truskawką, nie mogę się go wręcz nawąchać. Nie obciążą włosów ani nie przesusza skóry głowy. Jest tani i łatwo dostępny. Ma lejącą się konsystencje, dlatego gorszą wydajność, ale za taką cenę to nawet nie ma co się o to boczyć :)
Odbija włosy u nasady, nie przesusza końców, nie powoduje szopy.
Dodatkowo bardzo łatwo go spienić i robi mega przyjemną, puchatą pianę.
Ma pojemność akurat taką, żeby się nie znudził.
Dodatkowo nie plącze włosów, nawet jak się na nie potem nic nie nałoży :)
Muszę powiedzieć, że w porównaniu z wersja z zielona herbatą i pokrzywą jest znacznie bardziej delikatny (przypuszczam, że przez mniej gęstą formułę a więc i mniej skoncentrowane substancje myjące)

Przyzwoity

Potrzebowałam małego szamponu na wyjazd i natknęłam się na ten. Miałam nadzieję, że idealnie wpasuje się w aktualne potrzeby moich włosów i tak się właśnie stało.

Zalety produktu:
+ pojemność,
+ niska cena,
+ dobrze się pieni,
+ wydajny,
+ delikatny zapach,
+ idealnie domywa włosy.

+/- opakowanie, jeśli tylko stoi w łazience to jest ok, jednak w podróży wieczko może się dość łatwo ułamać.

Wady produktu:
- brak.

Moim zdaniem jakość tego szamponu do ceny za jaką możemy go dostać jest bardzo dobra. Z chęcią jeszcze do niego kiedyś powrócę.