Kallos, Chocolate, Regenerujący szampon czekoladowy

Średnia ocena: 3.88/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 000 ml

Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników doskonale czyści, a równocześnie włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

Ładnie pachnący szampon

Podczas zakupów w Hebe skusił mnie zapach i atrakcyjna cena tego szamponu.

Szampon dobrze się pieni i ładnie myje włosy, jednak nie zauważyłam działania regenerującego lub zmniejszającego ich łamliwość. Nie dostrzegłam również, aby włosy były bardziej lśniące lub jedwabiste, ale rzeczywiście rozczesuje się je dość łatwo.

Cena jest zachęcająca, jednak brak efektów przesądził o tym, że nie kupię tego produktu ponownie.

Śmierdziuszek

Przyznaję, byłam zachwycona zapachem szamponu. Do mniej więcej piątego mycia. Teraz zaczął mi śmierdzieć, trochę jak stare skarpetki, gdzieś umyka mi zapach czekolady. Jako że zapach to kwestia subiektywna, nie odejmuję za to gwiazdki, ale na pewno nie kupię ponownie.

Poza tym , szampon jest dobry. I to tyle. Mam wrażenie że po użyciu moje włosy trochę za szybko się przetłuszczają i sprawiają wrażenie klapniętych. Grzywkę mam z przedziałkiem na środku i zawsze przed wyjściem modeluję ją używając pianki, żeby była lekko podniesiona. Niestety, po tym szamponie jest klapnięta już po dwóch godzinach i wygląda to tak, jakbym miała brudne włosy.

Ze względu na panującą kwarantannę i home office do odwołania, jakoś przecierpię ten szampon (już niedużo mi zostało). Zdecydowanie nie kupię ponownie.

Pokochałam po pierwszym powąchaniu !

Kolejny świetny produkt tej marki ! Jezu jak on pachnie !! Do tego zauważyłam po kilku użyciach że moje włosy po jego użyciu lepiej się rozczesują,nie są takie suche ... napewno polubię się z nim na dłużej. Do tego jest w świetnej cenie i ta pojemność !

Dobry

Wcześniej używałam szamponu Kallos Blueberry, który u mnie się nie sprawdził i wywołał prawdopodobnie reakcję alergiczną, ale zaryzykowałam i zdecydowałam się na inny szampon tej firmy, ten czekoladowy jest zdecydowanie lepszy.

Zalety:
- wygodne opakowanie
- pojemność
- cena
- zapach
- wydajność, bardzo dobrze się pieni, wystarczy mała ilość
- włosy są po nim miękkie i wygładzone, ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie nie używać po nim maski albo odżywki

Jest to dobry szampon, robi co ma robić czyli dobrze myje, nie uczulił mnie, jak zrobiła to wersja Blueberry, ale też nie robi z włosów nie wiadomo jakich cudów ;)
Do codziennego używania, gdy nie ma się problematycznych włosów powinien być odpowiedni :)

Szampon

U mnie się nie sprawdził :( Kupiłam zachęcona dużym opakowaniem i zapachem bo bardzo lubię słodkie kosmetyki. Lecz po paru myciach moje włosy wyglądały coraz gorzej, miałam problem z rozczesaniem ich nie wspominając już o układaniu bo to była masakra.

Zakochałam się <3

Uwielbiam, po prostu uwielbiam takie zapachy w kosmetykach. Intensywny zapach czekolady, bez żadnych chemicznych nut. Poza tym szampon ma brązowy kolor, więc mamy wrażenie jakbyśmy myły włosy w płynnej czekoladzie. Działanie szamponu jest świetne. Włosy są czyste, odżywione, nawilżone i sypkie. Nie powoduje przetłuszczania nasady włosów. Poza tym szampon jest w ogromnej butelce za niewielkie pieniądze. Wystarcza na bardzo długo. Jedyny problem z tym szamponem to jego dostępność. W moim małym mieście nie da się go kupić stacjonarnie. Polecam serdecznie, ja na pewno go jeszcze kupię.

Kallos - Full Repair Shampoo Chocolate

Ogólnie jestem fanką wszystkiego co słodko i konkretnie pachnie ;)

Kosmetyki o takich zapachach od razu mają u mnie funkcję przebicia prosto do mojego serca. Jak dotąd żaden z szamponów nie może szczycić się tak cudownym zapachem jaki posiada Kallos Chocolate. Nieziemsko czekoladowy w butelce, podczas mycia i po myciu również pięknie pachnie smakołykiem.

Butelka jest po prostu kosmosem, mega ogromna (1000 ml) - przy czym równie ogromnie niska cena jest czymś dziwnym ale jednocześnie zachęca do kupna. Świetne zatrzaskowe zamknięcie powoduje, że całość jest wygodna w użyciu.

Konsystencja szamponu jest lekka, kremowa i ładnie się pieni podczas mycia. Idealnie rozprowadza się na włosach myjąc je dokładnie w każdym miejscu. Po umyciu jednak włosy mam trochę "cierpowate" i dopiero po użyciu odżywek mogę je rozczesać. Włosy po nim się nie puszą, nie elektryzują.

Fantastyczny zapach:)

Czekolada na wlosy?Czemu nie;) Wydajny,piękny zapach, pielęgnuje,nawilża i nie wysusza-duze opakowanie starczy na baaardzo dlugo;)Korzystaja wszystkie babki w domu-mniejsze i większe:)polecam!

Zawiodłam się...

Niestety poza zapachem, który jest przyjemny, jednak szybko się ulatnia i cena, która jak za te pojemność jest niska, to jeden wielki bubel. Włosy po umyciu są suche, sztywne, złe się rozczesuja... regeneracji w żadnym wypadku nie zauważyłam. Najgorszy szampon jaki miałam z Kallos.

Druty

Niska cena i zapach robią tutaj furorę. Tylko i wyłącznie. W zapachu po prostu można się zakochać, grzej potem..
Moje włosy po umyciu były bardzo sztywne, nie mogłam ich rozczesać ani sobie z nimi w żaden sposób poradzić.
Na plus jest butelka, która jest wygodniejsza w użytkowaniu, niż seria z bananem, kawiorem czy aloesem.

Pięknie pachnie

Gdy mam wybór stosować ziołowe lub owocowe szampony, to i tak wybieram Kallosa Chocolate, bo taaaak pięknie pachnie! Jest to cudowny zapach czekolady, który uprzyjemnia kąpiel i utrzymuje się na włosach. Łatwo się pieni i wystarczy niewielka ilość, by umyć włosy. Nie wywołuje łupieżu i podrażnień skóry głowy, co jest na wielki plus. Nie wysusza też włosów, ani ich nie plącze. Niestety nie nawilża włosów i nie odżywia ich, a to obiecuje producent...

męczący

Uwielbiam zapach czekolady, więc zeszłej zimy kupiłam zestaw szampon i maska z Kallosa o tym zapachu. Wtedy miałam na niego ochotę, umknęło mi jednak że to aż jeden litr.
Szampon ma perłowy kolor i słodki, czekoladowo-waniliowy zapach. Pieni się bardzo dobrze, oczyszcza też nieźle. Włosy po nim jakby szybciej się przetłuszczały dlatego nie używałam go do każdego mycia. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie.
Butla jest wielka i bardzo nieporęczna. Owszem, wygodnie się ją trzyma, ale przez wielkość ciężko jest nią operować.
Zapach jeszcze przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Na początku bardzo mi się to podobało. Po miesiącu jednak zapach zaczął mnie nudzić, po dwóch miesiącach męczyć. Zaczęłam coraz rzadziej sięgać po ten szampon, a teraz, kiedy po niemal roku wreszcie go skończyłam jestem niemal pewna, że nie kupię go już nigdy więcej.