Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjny szampon do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Regeneracja. Szampon Olejek Arganowy z Maroka. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.

Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

Herbal Essenes bio:renew.

Ten szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.

0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

moje włosy są zadbane i niezniszczone, więc nie wiem jak się sprawdzi na tych, które wymagają większej pielęgnacji, ale u mnie wypadł dobrze. Dobrze się pieni, zapach też przyjemny, bo delikatny. Włosy są po nim miekkie, błyszczące i dobrze się rozczesują. Jest też baaardzo wydajny. Bardzo fajny. drogeryjny produkt ;)

Godny polecenia

Mi mojemu zaskoczeniu jestem zadowolona z jego kupna.dobrze się pieni,chodź zapach.nie jest jakoś szczególnie zachecajacybale nie można mieć wszystkiego prawda?włosy pi umyciu sa blyszczace,dobrze się rozczesuja i ukladaja,wygląda na na zdrowsze

Jeden z lepszych drogeryjnych szamponów

Ma dobrą gęstą konsystencję i świetnie się pieni, mam drugi miesiąc nie butelka się nie kończy. Jest łagodny dla skóry głowy a oczyszcza jak standardowy szampon. Na pewno pewna ilość olejków jest w nim zawarta, bo włosy są lekkie i miękkie, czujesz że nie ciążą na głowie. Jak na drogeryjny szampon ogólnie dostępny to jest nieprzeciętny. Z dobrą odżywką w komplecie jest rewelacyjny nawet na moje suche włosy.

Bardzo dobry

Świetny szampon, jak wszystkie z tej serii. Włosy po umyciu są leciutkie, łatwo się rozczesują, są błyszczące i wyglądają zdrowo. Dobrze oczyszcza, solidnie się pieni. Jedynie w tym przypadku zapach mi trochę nie podszedł, w porównaniu do innych szamponów z tej serii, ale to już kwestia indywidualna.

Bez rewelacji

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Z jednej strony ciągle słyszę zachwyty nad tymi szamponami, znajome są nimi oczarowane ale mnie jakoś nie powalaja. Przetestowałam kilka rodzajów w nadziei, że może akurat któryś mi podpasuje. Ale nadal stwierdzam, że to po prostu zwykły szampon a cena nawet powiedziałabym, że za wysoka.

Po umyciu nie dość, że z moimi włosami nie dzieje się nic specjalnego to dodatkowo mam wrażenie, że obciąża włosy.
Mam również większe trudności w rozczesaniu ich niż po innych szamponach. Muszę nałożyć spora ilość odżywki żeby włosy nie były suche. Dodatkowo po tym szamponie szybciej przetłuszczają mi się włosy. Ogólnie raczej nie kupię ponownie.

Jedyne co mnie urzeka w tych szamponach to zapach. Jest naprawdę niesamowity i dość długo utrzymuje się na włosach. Ale czy glownie o to chodzi w szamponie? Myślę, że nie. Ważne, aby w pierwszej kolejności włosy pielęgnował a nie tylko ładnie pachniał.
Plusem jest ewentualnie również butelka. Te produkty są naprawdę ładne i wygodne w użytkowaniu. Są także dość wydaje. Produkt dobrze się pieni nawet przy niewielkiej ilości.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny

Szampon mega pachnie, jest wydajny, Szampon bardzo dobrze oczyszcza i wygładza włosy. Ma przyjemny zapach i fajnie się pieni. Nie obciąża i nie przesusza włosów. Ogromny + za to że włosy się nie puszą , ponieważ nie nawidzę tego efektu. cena jest ok

Fantastyczny

Fantastyczny szampon.

Moje włosy są po nim lśniące i mięciutkie i co ważne łatwo się rozczesują.

Szampon jest dość gęsty więc wystarczy niewielka ilość aby dobrze się pienił. Zapach ma cudowny... Taki na lato, pięknie utrzymuje się na włosach.

Jeden z lepszych szamponów jakie miałam. Zdecydowanie polecam.

Super

Moim zdaniem hit! Kupiłam przez pomyłkę zamiast odżywki szampon jednak uważam ,że jest super. Moje włosy to sredniopory minus i po nim są sypkie i lśnią

polecam

Szampon bardzo delikatny, nie obciąża włosów. Po użyciu włosy są bardzo delikatne i miękkie. Pięknie pachnie i jest wydajny. Nie obciąża włosów. Niestety nie jest tani

Rewelacja

Jedne z lepszych szamponów.
Idealna konsystencja ładny zapach. Dobrze się pieni. Włosy są miękkie po nim. Dla mnie super. Stosuje już dłuższy czas i na pewno ten szampon zostanie że mną na długo.

Kupiłam na próbę i pokochałam

Szampon kupiłam na próbę. Moje włosy są naprawdę problematyczne. Suche na końcach,ale przetłuszczające się u nasady. Po zakupie od razu poszłam sprawdzić to cudo. Pierwsze co: zapach. Piękny jak dla mnie,który jak się okazało utrzymuje się długo po umyciu włosów. Drugie: konsystencja. Petarda! Odpowiednio gęsty,dzięki czemu jest wydajny,bo nie trzeba go wiele,aby umyć moje włosy (długie do pasa). Po trzecie: efekt po umyciu. Włosy są miękkie, wygładzone, nie są obciążone. Więc jak dla mnie strzał w 10! Na pewno zagości na stałe na mojej liście zakupów.

spoko, ale szału nie ma

Korzystałam z tego szamponu kilka razy i jest spoko, ale szału nie ma. Skusił mnie ładny zapach, który utrzymuje się na włosach dłuższy czas po umyciu. Opakowanie duże, wydajne i wygodne do nakładania. Sam szampon dobrze się pieni, dobrze myje skórę głowy i włosy, ale.. trochę chyba je obciąża :( Mam też wrażenie, że szybciej się przetłuszczają.