Avon, Advance Techniques, Styling Heat Protection Spray (Spray termoochronny do stylizacji włosów (nowa wersja))

Nowy spray termoochronny do stylizacji włosów skutecznie zabezpieczy włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, na które są narażone włosy podczas ich suszenia czy prostowania. Spray zdecydowanie ułatwia układanie włosów, a także dogłębnie nawilża i odżywia je, jednocześnie przywracając im zdrowy wygląd. Po zastosowaniu włosy będą jedwabiście miękkie i mniej podatne na wysuszanie. Produkt należy nakładać na wilgotne włosy przed kolejnymi etapami stylizacji.

w sprayu
termoochrona
zapachowa
Struktura
lekkie

Nie dla mnie.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Przyjemny dla oka design. Zgrabna i poręczna butelka. Dozownik w sprayu, który nakłada idealną ilość produktu.

Wrażenia: Ładny zapach kosmetyku, po użyciu włosy są sypkie. Ale mam wrażenie, że to zbędny gadżet. Moim zdaniem nie bardzo spełnia obietnice producenta i czy go używam czy nie efekt był taki sam. Plus za niewygórowaną cenę i wydajność. Niestety nie skuszę się kolejny raz na kupno tego produktu.

Avon trochę zapomniany

Nie dawno w szafce znalazłam opakowanie Avon Heat Protection Spray i zaczęłam od nowa używać. Zupełnie zapomniałam, że mam to cudo. Prawie codziennie używam suszarki więc moje włosy potrzebują ochrony. Lubię ten kosmetyk bo włosy po nim stają się sypkie, są błyszczące i w dobrej kondycji. Przy dodatku odżywki na końcówki jest to idealna ochrona przeciw gorącymi podmuchami z suszarki. Używałam też innego kosmetyku ale to Avon bardziej mi się sprawdza :) a najlepszy to Spray prostujący! Bardzo lubie!

Nie dziala.

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy, spray kupilam poniewaz bardzo czesto uzywalam suszarki i prostownicy wiec moje wlosy byly bardzo zniszczone i przesuszone ,po zastosowaniu sprayu nie zauwazylam zadnej roznicy ,jedynie wlosy ladnie pachnialy i latwo sie rozczesywalyy

Bardzo fajny produkt

Dość często prostuję włosy, zwłaszcza grzywkę i to ten spray pomaga mi w ułożeniu fryzury, wygładza włosy i sprawia, ze nie są aż tak przesuszone. Spełnia moje oczekiwania, ma poręczną buteleczkę i atrakcyjną cenę. Jestem na tak :)

Spray termoochronny do włosów Avon

Spray termoochronny od Avon sprawia, że włosy po prostowaniu są wygładzone i miękkie. Raczej nie nawilża włosów. Jego zapach jest standardowy jak przystało na kosmetyki z tej serii. Ma fajną, małą i poręczną butelkę z aplikatorem, który rozpyla produkt na całej długości włosów. Na plus niska cena i łatwa dostępność. Jego mała pojemność nie starcza na jakiś długi czas, ale cena jest stosunkowo dobra do jakości.

Może być

Kupiłam właśnie do ochrony przed prostowaniem. Powiem szczerze, działa. Normalnie moje włosy się puszą a jak zastosowałam termoochrona to są gładkie i nie puszą się jak zawsze ale jeden dzień maks później oczywiście są szybciej przetłuszczone.

Nie wiem czy działa...

Opakowanie: Produkt znajduje się w plastikowej buteleczce, z atomizerem.

Zapach: Spray przyjemnie pachnie, nie jest to intensywny zapach, dlatego szybko ulatnia się z włosów.

Nie powoduje przetłuszczania się włosów . Nie skleja, nie oblepia włosów.

Czy chroni włosy prze wysoką temperaturą? Nie wiem. Niby włosy nie są sianowate, ale sama nie wiem...

Mieszane uczucia

Kupiłam z ciekawości. Codziennie suszę i prostuję włosy. Mam wrażenie, że poza ładnym zapachem nie daje nic. Plusem jest na pewno łatwość rozprowadzania - spray w aerozolu. Kilka psiknięć i już :) fajnie użyć czegoś nowego, jednak uważam że w tym przypadku pieniądze wydane niepotrzebnie.

Polubiłam

Znalazłam same plusy, ale wszystko jest kwestią oczekiwań.
Czy chroni czy nam się tylko wydaje? Nie wiem. Używam prostownicy codziennie, więc odżywek używam dla lepszego samopoczucia ;)
Ta z pewnością sprawia, że moje włosy się nie przesuszają i nawet łapią połysk. Plus, bo jako jedna z niewielu sprawia, że włosy długo mają objętość i są sprężyste.
Sam zapach dla mnie neutralny, ale bardzo polubiłam atomizer. Taki "silny", ale i bez zatruwania połowy powietrza.

Lubię :)

Spray kupiłam z myślą i tym żeby zadbać o włosy przed uzyciem prostownicy. Uważam ze spełnia swoje zadanie.
Bardzo ładnie pachnie a co dla mnie najważniejsze nie skleja włosów i nie zostawia na nich żadnego ,filmu’. Niestety czasem takie produkty powodują ze włosy stają się obciążone, matowe a w dotyku nieświeże. Ten produkt tego nie robi, polecam :)

Nie chroni

Używam go dość rzadko, bo sporadycznie traktuję włosy suszarką lub prostownicą, ale przy kilku ostatnich użyciach zauważyłam, że niestety nic nie daje. Końcówki rozjaśnionych włosów koszmarnie mi się zaczęły rozdwajać i kruszyć po prostowaniu, mimo spryskiwania włosów tym sprayem. Do jego zalet można na pewno zaliczyć niewygórowaną cenę, wygodną butelkę i atomizer oraz nienachalny zapach, ale nie zauważyłam żadnej ochrony, więc dla mnie bubel. Wiem, że kiedyś lepiej na mnie działał i faktycznie chronił włosy, ale niestety coś się popsuło. Może dlatego, że to opakowanie dość długo u mnie leży i coś się w nim popsuło. Nie wykluczam takiego wytłumaczenia.

Taki zwyczajny produkt... Nie zachwycił mnie.

Spray kupiłam po zachwytach nad sprayem z innej serii, który mnie zachwycił.
Ten niestety nie był tak dobry...
Używałam go przed prostowaniem. Mam włosy grube, ciężkie, falujące się.

Plusy:
*kosztuje niewiele
*opakowanie z pompką, która się nie zacina ani nie przecieka
*nie przetłuszcza włosów

Minusy:
*skleja włosy
*włosy po użyciu są sztywne i niemiłe w dotyku
*absolutnie nie chroni przez stylizacją
*wysusza włosy

Nie wrócę. Nic nadzwyczajnego. Strata kasy.