Matrix, Oil Wonders, Egyptian Hibiscus, Color Caring Oil (Olejek chroniący kolor włosów)

Dodaje włosom koloryzowanym aż do 75% więcej blasku.
Olejek Egipt chroni włosy przed przesuszeniem i wygładza je, by były lśniące. Przywraca włosom koloryzowanym blask.Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.

Warto

Olejek do włosów pięknie pachnie po niewielkiej ilości nałożenia włosy są wygładzone błyszczące, jedna butelka starcza na bardzo długo, wygodny aplikator.

świetny olejek

Po każdym myciu prostuje włosy. Naturalnie lekko się kręcą i mają tendencję do puszenia się. Olejek sprawdza mi się świetnie. Nakładam go na wilgotne włosy a później jeszcze odrobinkę po prostowaniu. Pachnie zabójczo. Włosy są lśniące, wygładzone. Jak z każdym olejkiem nie należy przesadzać, ale ten przy rozsądnym stosowaniu nie zostawia efektu przetłuszczonych włosów. Jest bardzo wydajny.

Wygładza i nadaje blask

Moje włosy są farbowane, kręcone i przesuszone. Posiadają dużą tendencję do puszenia się, dlatego zawsze szukam preparatów, ktore nabłyszczą je i ograniczą puszenie bez obciążenia.
Olejek znajduje się w wygodnej buteleczce z pomką, która nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu.
Posiada oryginalny, intensywny i lekko orientalny zapach, który przez pewien czas od aplikacji czuć na włosach.
Olejek szybko sie wchłania. Wygładza włosy i nadaje im blask. Włosy stają sie miekkie i miłe w dotyku. Lepiej się układają, Olejek nie obciąża włosów, nie skleja ich, ani nie robi smętnych strąków.
Ogólnie fajny produkt, który poprawia wygląd suchych włosow.

obłędnie pachnieee....

Olejek zamknięty jest w wygodnym pojemniku z pompką.
Po jego użyciu włosy są błyszczące , gładkie i miękkie.
Absolutnie nie obciąża włosów, nie 'tłuści', wręcz przeciwnie.
olejek przecudnie pachnie.... i ten zapach po jego użyciu stale
czuje na włosach..
Olejek błyskawicznie się wchłania .
Uwielbiam go za działanie a w szczególności za zapach.

Używa produktu od: próbka

OIL MATRIX COLOR PROTECT

Olejek nie tłuści włosów, obłędnie pachnie i rzeczywiście wygładza nawet rozdwojone, przesuszone do cna końcówki! Nie wiem jeszcze jak sprawdza się przy ochronie koloru, ale pewnie się sprawdzi. Jestem w stanie polecić go po zaledwie paru użyciach. Wart swojej ceny.

Dobry produkt

Dobry produkt. Pięknie pachnie, jest wydajny. Nawilża i regeneruje. Ma fajną konsystencję. Trzeba uważać z ilością, ponieważ można obciążyć włosy. Nie działa jednak przeciw puszeniu się włosów. Dlatego też moim zdaniem przegrywa z olejkami z Matrixa Biolage. Jest jednak zdecydowanie lepszy od drogeryjnych produktów.

Za tłusty

Cześć :)

Jako że mam włosy farbowane, sięgnęłam właśnie po ten produkt. Niestety nie jestem z niego zadowolona, użyłam kilka razy i więcej już do niego nie wrócę. Jest bardzo tłusty, w moim odczuciu pozostawia na włosach sztuczną warstwę - włosy są dość dziwne w dotyku i przetłuszczają się bardo szybko. Obciąża i skleja moje cienkie włosy oraz je lekko skręca nawet po prostowaniu.

spełnia oczekiwania

Jestem właścicielką długich włosów, które codziennie prostuję i farbuję średnio co 4 miesiące na ciemny brąz. Olejek poleciła mi fryzjerka. Produkt oprócz stosowania przed myciem włosów (tak jak zaleca producent) świetnie nadaje się także jako ochrona przed prostowaniem, ponieważ nie obciąża włosów i nie przetluszcza ich.
Plusy:
+ włosy pozostają lekkie
+ nablyszcza bez efektu przetluszczenia
+ mozna stosować od nasady aż po końce
+ zastosowany przed myciem utrwala kolor
+ ładny zapach
+ włosy nawet trzy miesiące po farbowaniu pozostają lśniące
Minusy:
- brak